Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Písky proroctví  ~  Rilond - Město Snů

Saul
Zaslal: st prosinec 17, 2003 22:43 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Chystám se začít dobrodružství v Rilondu a blízkém okolí.

By bych rád, pokud by jste mi trochu pomohli.
Jde mi o to, jak Rilond zaplnit. Nějaká zajímavá místa a kulturní zařízení, postavy a tak.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
meator
Zaslal: čt prosinec 18, 2003 11:43 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No v Rilondu jsme jednu dobu hráli dost dlouho. No od tý doby co nám dal PJ Stínovou dýku. Jinak mě vždy Pj popisoval jen Univerzitu magie, ďolík(doufám že to tak je) a hernu U Kočiček.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Raven Damiel
Zaslal: čt prosinec 18, 2003 12:54 Citovat
Anonymní
A nesmíš zapomenout na klášter Estelinek Very Happy Very Happy .
meator
Zaslal: so prosinec 20, 2003 14:27 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Jo na ten jsem úplně zapoměl. Podle mě nejdůležitější místo v Rilondu Smile .
No možná ještě elfí diaspóra.( hm píše se to vůbec tak ??? )

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so prosinec 20, 2003 17:40 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
A co třeba Ďolík, to by od vás nebylo hezké na něj zapomenout.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: so prosinec 20, 2003 18:41 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Tane, zkus číst zprávy celý. Já sem na ďolík nezapoměl.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ivrin
Zaslal: ne prosinec 21, 2003 23:43 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
My jsme se teďka dostali do Rilondu a hrajem Stínovou Dýku... No, zásah dýkou dostal náš milovaný Tirion a Ragnar už přemejšlí o jeho zabití... Laughing

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Saul
Zaslal: út prosinec 23, 2003 23:25 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
No budiž. Ale "U Kočiček" to zná každej, ty sou profláklý. Určitě to není jedinej bordel v celém Rilondu.
Myslel jsem to spíš takhle:

Řeznictví "U Mura" v Ďolíku

Menší krámek v jedné ze zapadlejších uliček Ďolíku, jeho majitel, asi pětapadesátiletý řezník Mur, je tak trochu divný patron, který je známý svým šibeničním humorem. Dojíždí za zabijačkou i několik mil daleko, snad proto, že dává velmi slušné ceny. Ve sklepě jeho domu se najde spousta cizokrajného masa. Obzvláště na tzv. "Murovy plece" se zde stojí fronty, ale jen málo šťastlivců si domů odnese toto jemné prapodivně kořeněné libové maso. Mur ho totiž nikdy nevyrobí moc a recept nikomu neprozradí.

Samotný Mur je nevýrazný starší tlouštík s vyzáblým obličejem a jasně modrýma očima. Začíná plešatět, ale jinak si své dlouhé šedivé vlasy svazuje do copu. Nejčastěji ho uvidítěv hnědých kalhotech, košily a řeznické zástěře, obutého jen do lehkých topánků. S každým prohodí vlídného slova a lidi ho tu mají docela rádi, za celou svou řeznickou kariéru nebyl ani jednou vykraden.

tajné informace:
Je zajímavé, že vždy, když se v řeznictví "U Mura" prodávají murovy plece, zmizí v Ďolíku pár lidí, ale to se v Ďolíku stává pořád. Poslední dobou se však začínají strácet i děti z ulice.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st prosinec 24, 2003 10:06 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Že by kanibalismus v Rilondu ???? Twisted Evil

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt prosinec 25, 2003 20:46 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Zajímavá postava.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saul
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 0:24 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Nejde jen o zajímavé postavy, ale i o zajímavá místa.

Mám opravdu megalomanskou vizi. Chtěl bych, aby spolu všichni PJové spolupracovali a vytvořili svět, kde řekněme "bude všechno na svém místě". Může fungovat jakási burza postav a míst, kdy si jeden PJ půjčí od druhého něco. A pokud dotyčná postava třeba zemře, tak zemře v celém světě. No, tohle už je možná trochu přehnané. :p

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Yb
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 1:28 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Saul napsal:
Nejde jen o zajímavé postavy, ale i o zajímavá místa.

Mám opravdu megalomanskou vizi. Chtěl bych, aby spolu všichni PJové spolupracovali a vytvořili svět, kde řekněme "bude všechno na svém místě". Může fungovat jakási burza postav a míst, kdy si jeden PJ půjčí od druhého něco. A pokud dotyčná postava třeba zemře, tak zemře v celém světě. No, tohle už je možná trochu přehnané. :p


Nepřijde mi to šílené. Jednu dobu jsem něco podobného chtěl založit. Jediný problém shledávám v tom, že je to naprosto nemožné.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Ivrin
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 11:22 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Je to velice zajímavý nápad, ale je to pouhá utopie. Nikdy nemůžou mít všichni PJi co by tento nápad provozovali stejný názor na to co se stalo... Ikdyby měli stejný druh hry, postavy na stejné úrovni tak by se na něčem neschodli. Př.:1.PJ:"Dnes v našem světě zemřel Mortus v Rilondu, zapište si to." 2.PJ:"Ale to je blbost, dnes Mortus pátral po vyhledávaném Korském vrahovi a porazil ho."(možná že sem to trochu přehnal). Chtělo by to neustálý kontakt s ostatními PJi...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 13:58 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To je pravda, a to vlastně ani nejde. Všichni PJ by se buď museli scházet, nebo mít připojení na net. A to je takový, no řekněme nemožný. Další problém by byl třeba z dobrodružstvími k Asterionu. 1. PJ: "Hele, víš že moje družina už našla skřítčí srdce, ale pak ho dostal Drik." 2.PJ: "To neni pravda, vždyť skřítčí srdce už má dva roky Wu Šeng."
Podle mě by to šlo udělat jen v malý partě lidí, kde by byli třeba dva PJ a každej den by spolu byli v kontaktu, třeba ve škole.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 15:06 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
To je pravda, a to vlastně ani nejde. Všichni PJ by se buď museli scházet, nebo mít připojení na net. A to je takový, no řekněme nemožný. Další problém by byl třeba z dobrodružstvími k Asterionu. 1. PJ: "Hele, víš že moje družina už našla skřítčí srdce, ale pak ho dostal Drik." 2.PJ: "To neni pravda, vždyť skřítčí srdce už má dva roky Wu Šeng."
Podle mě by to šlo udělat jen v malý partě lidí, kde by byli třeba dva PJ a každej den by spolu byli v kontaktu, třeba ve škole.


Ani tak to nejde. Hry jsou moc rozdílné( co u jednoho znamená 3. úroveň je u druhého 9). Navíc různě dávají zkušenosti, svět různě vypadá...

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.