Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  O minulosti, současnosti a budoucnosti drakolidí

Který z drakolidí je vám nejsympatičtější ?

Zurkhen Černý   [ 11 ]  
15%
  15%
Murtis Šedý   [ 2 ]  
2%
  2%
Orist Zelený   [ 4 ]  
5%
  5%
Zantur Modrý   [ 19 ]  
27%
  27%
Kirbeg Žlutý   [ 11 ]  
15%
  15%
Turgul Hnědý   [ 11 ]  
15%
  15%
Drik Oranžový   [ 0 ]  
0%
  0%
Zyl Červený   [ 11 ]  
15%
  15%
Lien Fialový   [ 1 ]  
1%
  1%

Celkem hlasů : 70
Silweril
Zaslal: pá leden 07, 2005 18:36 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Drakolidé byli, jsou a budou jedni z nejmocnějších bytostí bytostí na Asterionu. Každý z nich je silná osobnost a každý z nich jiný. Každý má svoji bohatou minulost a jejich činy ovlivní také události, které mají teprve přijít.

Jak vidíte budoucnost drakolidí? A co si myslíte o těch dosud nepopsaných?
Vyvázne Drik ze svého (budoucího) vězení, udrží si Zantur své postavení v Plaveně, vymaní se Kirbeg z poslušnosti Kharovi, vykoná Lien svou pomstu na Riamovi, podaří se Riamovi odhalit tajemství Avuašarta a sehraje ještě Zyl (alias Týzag) svou roli v budoucím dění Question

To všechno je teprve ve hvězdách. Co si o tom myslíte VY?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: pá leden 07, 2005 18:46 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
to Nazarei : Orist Zelený sice při dobývání Marelionu padl, ale vypadá to, že byl spolu s ostatními oživen. Jeho oživení nějak souviselo s Dwanžiným snem, stvořeným artefaktem elfů, který měl Orist u sebe. Právě jeho strážcem se teď stal. (odkazuji se opět na informace z RHM)

Osobně si myslím, že Dwanžin sen získá Sariika. Nevím sice, jak by se dostala se svým komandem přes nemrtvé a Orista, ale bylo by logické kdyby se artefakt vrátil přes Sariiku zpět k elfům. Tohle je ale jen moje představa Embarassed [/i]

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá leden 07, 2005 22:05 Citovat
Anonymní
Uz sem jednou Dwanzin sen zapojil do jednoho tazeni. V ty dobe sem ho omilem umistil nekam jinam, nez tam, kde podla autoru je. Nerikam, ze to bylo lehky...

Zantur si podle mne Plavenu udrzi. I kdyby padla, tak ovladne nekoho jinyho, kdo bude zastavat funkci krale.

Kirberg se uz spojil se Zanturem(Plavenou), a tvori velmi silnou dvojici. Jestli se nekdy osvobodi, to se mi zda nepravdepodobne.

Zyl urcite bude hrat roli. Ten se vzchopi a.....
Silweril
Zaslal: so leden 08, 2005 18:43 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Nemůžu si pomoct, ale mě zatím je zatím nejvíce sympatický Turgul. Možná proto, že o něm nevím téměř nic. Jen to, to byl dobrý stratég a "Mág Umělec". Získal Pětivěží a žil v Minkoru, kde jako první narazil na Avuašarto. Myslím, že Turgulovi zůstal i po přeměně nějaký ten smysl pro čest, což potvrzují jeho činy v Minkoru a u Pětivěží. Rád bych se o něm dozvěděl víc..
Ze současných drakolidí je mi sympatický Zantur (intriky a psionika jdou k sobě) a zajímavý je taky Drik (mocný psychopat-ideální kombinace)

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silweril
Zaslal: so leden 08, 2005 18:45 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Teď jsem si všiml, že v hlasování chybí Riam. Moje chyba.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: so leden 08, 2005 20:06 Citovat
Anonymní
Riam se mi zda trochu sahlej, pokousi se o nemozny a je polosilenej. Mne se nejvic libi Zantur, magie, hlavne ta psichika, uzasna logika atd. Hned po nem by byl asi Orist(pry take vynikajici carodej) nebo Kirberg. Lien se mi nelibi kvuli jeho nizke inteligenci(na arvedany) a taky Zurkhen(pro jeho chladnokrevnost) ani nemluve o Drikovi(uplnej psychopat). turgul u mne lezi nekde uprostred, spis k lepsimu(magie). Murtis lezi opet nekde uprostred, nuni spis k horsimu(theurgi se mi zas az tak nelibi, v DrD+ je theurg uzasne povolani).
Ohledne budoucnosti, myslim si, ze az Khar zesily, vytvori dalsi drakolidi...
Marek Stahl
Zaslal: ne leden 09, 2005 18:47 Citovat
Anonymní
Ja rad Kirbega, takovej sikula, obzvlast se mi libi jeho lode. Drik je magor a doufam ze v tom kmeni zustane dokud nezplesnivy. Zajimalo by me jak se vyvine spor mezi Ostrovem albatrosu a Sarindarem.
Nazarei
Zaslal: ne leden 09, 2005 19:05 Citovat
Anonymní
Podle mne ted zrovna Kirberg nema cas ztracet cas. Ale kdyby mohl, tak by spolecne ho s Plavenou uplne rozdrtily.
Silweril
Zaslal: st leden 12, 2005 18:41 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Sarindar versus Ostrov albatrosů

Zajímalo by mě proč vůbec tenhle konflikt začal. Začal ho Kirbeg tím ,že potopil několik sar. lodí. To mi trochu nesedí s jeho krédem "nedat se ničím rušit a v klidu si bádat. Vztahy se Sarindarem byly asi už tehdy přiostřené.
Teď, když byl Sarindar vyrabován bude trvat dlouho než ho obnoví. Kirbeg má díky svému loďstvu a podpoře Plaveňanů navrch a může jim úplně odříznout cestu přes Úžinu Tary. tím by město vlasně zničil, protože to by nemělo odkud dovážet zásoby a potřebné vybavení. Urlčí království by jim ve vlastním zájmu mělo pomoct, ale jejich rozhádanost jim to určitě nedovolí. Sarindarci by tak mohli buď své město přestěhovat (např na východ Ztracené země k pobřeží) nebo hledat u někoho pomoc (možná právě Ztracená země nebo -i když asi těžko- Trpaslíkův hvozd). jinak zůstanou úplně odříznuti od zbytku světa. Navíc pád Sarindaru by byl v Kharově zájmu, neboť tím by oslabil pozice U.K. Kirbeg tak získá úplnou nadvládu nad Blankytnými hlubinami a východními moři (vlastně i Plavena tam má svůj vliv. Její osady jsou snad až v Oblých horách.)

Jsem zvědavý jak se bude vyvíjet osobnost Kirbega. Možná se jednou skutečně vzepře Kharovi natolik, že se vymaní z jeho poslušnosti. Co by ovšem dělal pak a ke komu by se přidal je zatím záhadou. Určitě ne k Plaveně. možná by navázal kontakty s nkterým jiným mocným v té oblasti - třeba Xintra..) Mohl by pomoci Riamovi v boji proti ostatním drakolidem. Nevěřím ale, že Kirbeg půjde do války po Kharově boku. Do té doby než skutečně vyvrcholí se určitě i jemu něco přihodí...

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st leden 12, 2005 20:54 Citovat
Anonymní
Mozna by se k Plavene pridal. Vzhledem k tomu, jak VELMI slabne ochota Zantura pomahat Kharovi... Kirberg by klidne mohl "prekecat" Zantura v jeho prospech. Zantur chce mit jen Plavenu, to mu staci. On nechce mit moc nad Asterionem, jemu staci Plavena...
Marek Stahl
Zaslal: čt leden 13, 2005 14:01 Citovat
Anonymní
Nevim jestli by se drakolide spojili mezi sebou v dnesni dobe jsou pomerne rozhadani a jen se toleruji.
Nazarei
Zaslal: čt leden 13, 2005 16:54 Citovat
Anonymní
No, zrovna Kirberg se Zanturem nejsou rozhadani. Maji spolecne zajmy a jedine, co je kdy delilo, bylo to, jak se Zantur pokusil Kirberga podrobit... Nic jineho tady neni. A navic spolu spolupracuji, sic z velke vetsine z Kharovi vule, ale stejne...
Silweril
Zaslal: pá leden 14, 2005 18:11 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
Zantur a Kirbeg se hodně liší. Kirbeg byl a je vědcem, u kterého převládá touha po poznání a nerušeném bádání. Přeměna v drakočlověka mu vzala jeho city a vnutila mu poslušnost Kharovi. Kirbeg by podle mě nejraději zůstal na O. albatrosů nikým nerušen a na někom nezávislý. Pokud ho ale něco vyruší (Sarindarci nebo Kharovi příkazy) je nucen jednat a to často velmi razantně (vyplenění Sarindaru). Nedokážu si ho pořád představit v čele loďstva proti Tarskému království. K tomu snad nedojde. Se Zanturem se stejně spojil hlavně kvůli spojenectví proti Sarindyru a protože to bylo Kharova vůle.
Zantur je na Kharovi víceméně nezávislý. Kdyby chtěl, mohl by se úplně osamostatnit (ale proč by to dělal). On si na rozdíl od Kirbega po přeměně ponechal svou vůli, i když opět přišel o většinu citů. Jemu šlo vždy o to mít moc. Proto se přidal ke Kharovi a stal se drakočlověkem. Nyní ovládá Plavenu a zdá se, že je spokojen. On hraje svou vlastní hru, ale je stále spojencem Khara. Jeho psionikové jako potenciální zbraň v nastávající válce to dokazují. Zajímalo by mě, jestli dojde k jejímu použití... S Kirbegem se spojil pro jejich, když už ne přátelství, tak vzájemný respekt. Taky trochu pro jistotu, kdyby v budoucnu potřebovala Plavena pomoct. Ten okamžik se pomalu blíží...

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá leden 14, 2005 18:22 Citovat
Anonymní
Pomalu, ale jiste.
Nahodou, maj spolecnou jesten touhu po vedeni, ta je nejvic spojuje. Nekde sem cet, ze sou i dobri pratele, jestli se to o drakolidech da rict...
Silweril
Zaslal: pá leden 14, 2005 18:22 Citovat
Založen: 12.10.2004 Příspěvky: 167
O té rozhádanosti...
Dneska se většinou vzájemně tolerují. Zantur je z nich asi nejmocnější a vychází nejlépe s Kirbegem. Lienem ostatní většinou pohrdají pro jeho závislost na Kharovi. O Drikovi si určitě myslí jen to nejhorší. Riama nenávidí hlavně Lien, ale nepochybuji, že i ostatní by ho rádi viděli mrtvého. Zyla opět nesnáší hlavně Lien a snad také Zantur (dřív to muselo mezi nimi pěkně jiskřit kvůli jejich touze po moci). Lienovi a Drikovi je Zyl,každému z jiného důvodu, ukradený. Riama všichni nenávidí (taky bych ho nenáviděl, kdybych věděl, že se mě snaží na každém kroku zabít). O vztazích s nyní mrtvími drakolidmi moc nevím. Určitě ale bylo přátelství mezi Oristem a Zanturem a rivalita mezi Zanturem a Zurkhenem. Zurkhen sám vůbec vycházel s ostatními drakolidmi poměrně dobře (až an Riama a Zantura)

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 11
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.