Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Obloha z listí a drahokamů  ~  ZURK

Túriel
Zaslal: so prosinec 20, 2003 10:37 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Hm...
Riäm v nedohlednu a nemám na něj kontakt. Děs!!!
Jo, já jsem z Třebíče a je mi šestnác, co se hraní naživo přes víkend týká, to by mi naši stopli hned v zárodku (i když, možná, kdybych použila toho, že mám nějakou vůli a vyšší moc se musí ze zásady ukecávat a stavět před věci, o kterých ani netušila, že někoho napadnou...), nemluvě o tom, že tam měsíc mám všechny víkendy zaplácané.
Mohli bychom založit na auditku rubriku, každý by tam do nějaké doby napsal pár slov o tom, za co chce hrát, a Yb by tam psal, co se děje... a my co děláme.
Co se chatu týká, tak to je hodně dobrý nápad, ale je tu /pro mě/ jeden háček: nemám připojení na internet Crying or Very sad , takže mi na nástěnka fakt připadá lepší. Very Happy
P.S.: Dál pátrám po Riamovi. JÁ HO NAJDU!!!!
P.S.S.: Pokud budete hrát přes chat, byla bych ráda, aby mi někdo napsal, co je nového... a ještě radši, kdyby se tam vyskytovala nějaká mpje postava jako CP. Pokud by nezradila ostatní a chovala se slušně, měl by PJ co do jejího chování volné ruce.

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so prosinec 20, 2003 11:26 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Toť dobrý nápad. Kdyžtak to založím.
Přeci jenom, kdyby se nejdříve uspal a pak zlikvidoval Daaron, tak by dobití Zurku bylo ohodně lehčí (ale neříkám, že by bylo lehké, spíše by se naše šance na přežití zvíšili z 2% na 12 Wink )

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: so prosinec 20, 2003 11:34 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
To Túriel:Hm, zastávám názor chatu... Pokuď by jsme udělali nějakou "nástěnku" tak by to bylo mírně komplikované a navíc nefér vůči ostatním...
Zaprvé: Někdo může z nějakých důvodů ztratit připojení na net(viz. Xillos), a kdyby to bylo uprostřed rozehrané výpravy, tak by poté byly s dotyčnou postavou mírné potíže.
Zadruhé: Nedokážu si představit jak by se přes "nástěnku" dali vést souboje. První den: Yb: tak na vás zaútočili 4 bozookové hoďte si na obranu...(dále probíhá boj kterého se účastním já a Tan-mi-wu, Tenaka tento den nepříjde) Druhý den: Tenaka: Jé sorry Ybe já sem včera nemoh přijít byl sem na chlastačce... Yb: to je jedno už seš mrtvej... Laughing
Zatřetí: Tadytou "nástěnkou" bychom si přidělávali NEHORÁZNĚ příspěvky... Myslím že příspěvky o celé výpravě do Zurku by nešli pod 100...

To Yb: No takové PJství bych bral. Ono to je u nás trochu těžký, protože máme celkem silné postavy a kdybych měl někoho zabít(buďto úmyslně nebo kvůli dobré kostce), tak většinou od toho musím upustit... A já osobně bych bral "výpravu" do Zurku. Nejsme přece nějaká tísícihlavá armáda. Myslím že by bylo lepší kdyby sme Zurk řádně prozkoumali(no pokud by sme měli za zadkem několik desítek bozooků, aerů, revanů a co tam vůbec ještě je tak bychom od toho rychle upustili Wink ), našli pár vydařenejch artefaktíků a zajímavejch věciček a přenechali plány města Zurk nějakému vysoce postavenému člověku pro účely vymýcení toho města duchů...

To Asgaroth: No já bych ten problém s kostkama vyřešil tak(alespoň u mě), že by si za mě házel Yb. Já mu věřím(ikdyž ho ani pořádně neznám), a bude mi stačit, když povedu svou postavu...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so prosinec 20, 2003 11:44 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já bych taky byl proto, aby si za nás házel Yb. Vždiť i v pravidlech je, že by všechny hody měl provádět PJ. V normální hře se to moc neuplatní, ale tady by to šlo. Mimochodem Ybovi taky plně důvěřuju.
P.S: Co myslíte tou "nástěnkou".

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asgaroth
Zaslal: ne prosinec 21, 2003 2:56 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Ybovi v tomto lze skutečně důvěřovat. Výhodou toho bude, že se vám dostane krásných popisů soubojů, nevýhodou to, že to Ybovi strašně zaplácá čas. Teď už jen záleží na vás, nakolik rádi zaneprázdňujete PJ. Podle mých zkušeností je nejlepší mu v některých věcech udělat ústupk trošku snižující kvalitu, ale zato zabraňující siruacím, kdy PJ dvě tři (či více) minut usilovně přemýšlí, popř. hází kostkami či počítá a hráč kouká z okna a palci protáčí mlýnek...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Ivrin
Zaslal: ne prosinec 21, 2003 17:11 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
To Tan: Tou nástěnkou (jak sem to já pochopil) se myslí nějaký založený fórum, kde se budou psát příspěvky typu: udělám tamto a tamto...

To Asgaroth: Když přežiju půlhodinový přestávky, kdy všichni kecaj vo něčem jinym než o hraní dobrodružství tak mi 2, 3 minuty vadit nebudou... Laughing

Hm, už je čas Vánočních prázdnin(konečně) a zatím žádná pořádná organizace naší "výpravy". No co kdyby jsme udělali nějaký téma s nadpisem: Nábor do Zurku(Nábor na hromadnou sebevraždu) a každej kdo by měl čas a chuť tak by se přihlásil???

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: po prosinec 22, 2003 9:59 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Tak jo. Přes svátky napíšu koncept a pak ho hodím na net, až se dostanu do knihovny na počítač... ale chudák Yb patrně bude muset vést onu postavu jako CP (pokud ji tam zařadí), protože napojení na internet doma nemám.

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: po prosinec 22, 2003 21:50 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No teď mě napadá, nebudou mít proti vaší výpravě nějaké výhrady trpaslíci??

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 23, 2003 10:28 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Ále, s těmi si naše "groupe" vpohodě poradí, a nebo tam prostě půjdeme tajně. To je však vedlejší, protože Yb psal něco o tom, že už má vymyšlenou zápletku.
P.S: Hned du psát deníček mího Taníčka (otce Taníčka, za kterého hraju)

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bliizard
Zaslal: st červen 16, 2004 7:23 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Moje družina se zrovna plouží do Zurku. Je s nima jedno CP horský elf se strašnou spoustou informací takže ví i o rituálu a na to je ukecal a oni mu bezmezně věří. Sem zvědavej jak to dopadne ještě sem se uplně nerozhodl. Těd zrovna získávaj povolení a pomoc.

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: pá červen 18, 2004 7:27 Citovat
Anonymní
To by nemělo dopadnout dobře Confused .
Tenaka-Chan
Zaslal: pá červen 18, 2004 19:11 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
My nejdeme zabit Daarona, my ho chceme uspat a pak (az nebude ovladat prisery v Zurku) tak to proste vykradem a zase zdrhnem Smile
A nevim, me se ten napad taky nelibyl, ale ostatni byly pro, tak proc ne *doufa ze tam prave on nechcipne*

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: pá červen 18, 2004 20:14 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No u mě teď byl zátah do Zurku a byl docela úspěšný.Pod rouškou rituálu se jim podařilo získat jeden slušný artefakt a pronikli až na dohled Magické věže.Pak ale byli zatlačeni zpět nestvůrami.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: st říjen 13, 2004 16:51 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Zdar lidi... ten nápad je celkem dobrej... no možná i mnohem vícSmileSmileSmile... ale zdá se mi, že jste to něják nedotáhli do konce:-/... my ICQ: 312040367... kontaktujte měSurprised)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gro$a
Zaslal: po prosinec 20, 2004 19:59 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
Nechci se vam do toho plest, ale myslim, ze by to bylo na hodne dlouho a taky hooodne moc prispevku. Ale je to vase vec, moje skritka magyne uz navstivila Lamiuse
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.