Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  KHAR

Ailatan
Zaslal: pá říjen 08, 2004 12:36 Citovat
Založen: 10.9.2004 Příspěvky: 1
Kdybych nebyl PJ, ale hráč, snažil bych se s Kharem spojit. Je to úžasná osoba a všichni ho nenávidí. Chudák. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po říjen 11, 2004 12:45 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
No, když vemu v potaz budoucnost Asterionu, vlastně by bylo lepší, kdyby Khar dobyl Taru a svojí pevnou rukou by pak organizoval boje proti Starým trpaslíkům...
Ale stejnak ho beru jako hlavního zlouna a být hráčem, tak proti němu brojim vždy a všude Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Switch
Zaslal: so říjen 23, 2004 12:35 Citovat
Anonymní
Vy jste ještě u vás Khara nezabili Question
Sadaam
Zaslal: út říjen 26, 2004 12:57 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Ty snad joo?

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Switch
Zaslal: ne říjen 31, 2004 16:17 Citovat
Anonymní
No jistě. Ale pak jsme se probudili...
Sadaam
Zaslal: út listopad 02, 2004 13:56 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
U mě se občas sny prolínaj se skutečností... Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Switch
Zaslal: so listopad 06, 2004 13:52 Citovat
Anonymní
Tak to se děje mně (jako mně osobně, ne mé postavě). Hlavně když mě matka, když jde ráno do práce, vzbudí a řekne mi, že mám odpoledne nakoupit. Když se pak probudím, nemůžu si zaboha vzpomenout, jeslli se mi to jenom zdálo nebo jestli to byla holá skutečnost
Sadaam
Zaslal: po listopad 08, 2004 11:11 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
To se mi děje taky... Třeba minulej tejden sem šel jeden den dvakrát do školy...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Switch
Zaslal: pá listopad 12, 2004 18:28 Citovat
Anonymní
to Saddam: "La muerta grande! Mierdas muchachas!!! El trasero de Khar!!!" - co to znamená? Jaxi mohl jít dvakrát do školy?
Sadaam
Zaslal: so listopad 13, 2004 16:55 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Jednou sem šel do školy ve snu a pak normálně v reálu....
A ty hlášky znamenaj:
La muerta grande! = Velká smrt!
Mierdas muchachas!!! = Zasr*** "týpci" (chlapy)!
El trasero de Khar!!! = Kharův zadek!!!

(převzato ze španělštiny, tudíž to nejni úplně hevrensky, ale skoro....)
Laughing

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Switch
Zaslal: so listopad 20, 2004 12:23 Citovat
Anonymní
Aha, dík moc. Zase jsem o něco chytřejší Very Happy
Tuk-Enek
Zaslal: ne březen 13, 2005 14:35 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Wow, tak sem se díval, že sem tu měl před půl rokem malej výlev...

Co se týče tý osobní a celkový moci, podle mě je dobrý když je postavy dostávají společně... V dalším dobrodružství se seznámí s někým vlivným, při přestupu se mág náhodou učí u někoho významějšího, u koho si udělá nějaký plusko (třeba v rámci dalšího nebo předchozího hraní) a tak. Prostě - postava na 5. úrovni by neměla mít moc nad velkým městem, stejně jako by postava na 30. úrovni měla mít dost vlivu k tomu, aby mohla zasahovat do většího dění.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sadaam
Zaslal: út březen 15, 2005 14:05 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
No ale pokud si ten vliv napřipraví, tak je jí smůla...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Lamius
Zaslal: pá březen 18, 2005 14:11 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Tuk-Enek napsal:
Wow, tak sem se díval, že sem tu měl před půl rokem malej výlev...

Co se týče tý osobní a celkový moci, podle mě je dobrý když je postavy dostávají společně... V dalším dobrodružství se seznámí s někým vlivným, při přestupu se mág náhodou učí u někoho významějšího, u koho si udělá nějaký plusko (třeba v rámci dalšího nebo předchozího hraní) a tak. Prostě - postava na 5. úrovni by neměla mít moc nad velkým městem, stejně jako by postava na 30. úrovni měla mít dost vlivu k tomu, aby mohla zasahovat do většího dění.

My se opravdu nikdy neshodneme. Já s tímhle názorem nesouhlasím. U mě má postava právě tolik vlivu, kolik si zaslouží svojim jednáním, lhostejno zda na první nebo třicátéšesté. Na vyšší úrovni má ovšem víc možností k tomu, aby mohla svůj vliv prosazovat.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: ne březen 20, 2005 18:52 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Lamius: Teď jeden z nás toho druhýho asi nepochopil - já tim nemyslel, že by postava měla povině/bezpodmínečně/určitě dostávat vliv společně s mocí, já tim myslel, že by GM měl dát hráči (postavě) možnost tento vliv v určité míře získat, bude-li mít zájem. Pokud zájem mít nebude... no, smůla. Pokud se naopak tímto směrem zaměří a aktivně bude vyhledávat příležitosti k tomu, aby svůj vliv zvětšil/a, pak by jí mohl/a získat víc.
Chtěl jsem tím ale říct, že bych postavě (myšleno vlastní, hráčské postavě, samozřejmě) nikdy nedovolil, aby na 5tém levelu získala značnější vliv na dění v průměrném městě (ale třeba na 12tém, 14tém už je to o něčem jinym*), zatímco aby postava na 30tém levlu neměla za celou dobu možnost si vliv získat, mi přijde trochu divné (jo, pokud to zpacká a o vliv příjde, to už je taky něco jinýho).

*opět - ne bezpodmínečně nutně. Ale bude-li mít zájem a aktivní snahu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.