Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  KHAR

Nazarei
Zaslal: ne září 11, 2005 19:54 Citovat
Anonymní
Tuk-Enek: My ovsem chceme, aby to bylo verejny, aby se na to prislo podivat co nejviz lidi a abychom predem odsrasili podobne pripady...
Tuk-Enek
Zaslal: ne září 11, 2005 21:00 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Nazarei: Tak proto je smrt jen dalším krokem k vyššímu poznání... Umožňuje poznat, jak dobré je hrát bez kostek

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tuk-Enek
Zaslal: ne září 11, 2005 21:03 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Jinak mě se vyplatil následující postup - ostatní chtěli, abych GeMoval, tak sem řek, že teda jo, ale moje podmínka je minimální využívaní kostek jen tam, kde to je bezpodmínečně nutný + teda v těch soubojích... Ale nehodlám je používat vůbec, pokud si to nevyřvou a pokud jo, tak to budu dál a dál omezovat...
Znáte přece to s tou žábou a horkou vodou, ne? Hoďte žábu do horký vody a vyskočí. Hoďte jí do studený a pomalu ohřívejte... a uvaříte jí.

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nazarei
Zaslal: po září 12, 2005 12:49 Citovat
Anonymní
No, nemyslim si, ze to vyjde, ale muzu to zkusit...
Blind Guardian
Zaslal: po září 12, 2005 22:02 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
TO Tuk-Enek: hm ale dveře a kyj to se nedá dost dobře srovnávat. To je jako srovnávat papírovou kouli s dělovou...
Nazarei:a co mu potom nacpat ještě deník postavy (autor použil vulgární výraz).

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: út září 13, 2005 16:22 Citovat
Anonymní
jj, jeste budu premejslet co mu vsechno udelam Twisted Evil
Blind Guardian
Zaslal: út září 13, 2005 19:01 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
A co mu dát šanci a říct aby si hodil kostkou a když padne 5 nebo 6 tak ho necháme jít?
Nemusim snad dodávat, že se bude jednat o kostku "čtyřstěnku".

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st září 14, 2005 18:36 Citovat
Anonymní
OK. Zkusim to...
(hleda kostku) "a, tady je" (haze) "jedna"
Takze ho nenechame, a co, musime pridat, tohle byl fatalni neuspech...
Sven Ivanhwen
Zaslal: čt září 15, 2005 9:02 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Proc vam tak vadej kostky ????? Je snima vetsi zabava .....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: čt září 15, 2005 13:50 Citovat
Anonymní
Hos si prosim k4...
Blind Guardian
Zaslal: čt září 15, 2005 19:38 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
*Podává Svenovi čtyřstěnku*Smile
S kostkaka to je vakt strašná zábava:
"hoď si" "ještě"
po půl hodině
"zabil si prvního draka" "utočím na druhýho" "hoď si"
...

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: st září 28, 2005 18:34 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Sven Ivanhwen: Nám nevaděj ani tak kostky jako takový. Sám si rád někdy zahraju s kostkama (třeba Shdr, kdo znáte. Tam je jich občas fakt hodně Very Happy) jenže k plnýmu RP patří minimum kostek, nejlíp žádný. A lidi co to nechápou to většinou maj tendence dost kazit.
Btw: Co ti padlo?

BG: Ale kdyť já taky netvrdim, že ti to umožní se vykrejt. Já jen tvrdim, že při použití tohoto postupu budeš mít zlomenejch jen šest žeber místo osmi (což sou ty 1-2žt, o který bude to zranění menší)

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: st září 28, 2005 21:09 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Padla mu 6ka hajzl fixloval Smile)
S tím RP si t opřesně vystihl, souhlasím s Wolfem, který ve svých článcích napsal něco ve smyslu "zkušenější hráči kostky nepoužívaj" *tváří se povýšeně* Smile.

Jo nezlomí ti to dvě žebra (2-4 hp), ale rozdrtí ruku (5hp) Smile

Btw: co je to Shdr Smile

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: st září 28, 2005 21:28 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
BG: Shdr, občas jen SR - Shadowrun. Cyberpunková hra z alternativní blízké budoucnosti (vlastně už dnes se nacházíme v alternativním vývoji). Zjednodušeně zhruba takhle - 90tý léta 20tého století - megakorporace přebírají kontrolu nad světem místo vlád (jejich moc se nadále zvyšuje až do roku 2053(63) kdy se Shdr odehrává), lidé se postupně stávají doslova otroky kapitalismu, 2011 - svět se (přesně podle Mayské věštby) Probouzí - magie se vrací na svět, spolu s ní paranaturální bytosti, jak zvířata (fénixové), tak myslící (draci, mám dojem že 3 sou i v Senátu, v r 60 je jeden z nich i presidentem) z lidské rasy se odštěpují metalidé - elfové, trpaslíci, orkové, trollové. O něco později je vytvořen SIMSENS - přímé napojení mozku k počítači. časem z něj vzniká Matrix, nahrazující zhroucený internet, rozvíjí se kyberware (technické doplňky těla - zrychlovače, výsuvný bodce, termografie do očí...)
Hraješ shadowrunery - zločince, odpadlíky od společnosti, elitu tzv. stínů - nájemné vojáky, které v ilegálním boji mezi sebou využívají megakorporace popř. jiná zájmová a bohatá sdružení (rozvědky, upíři, humanis - moderní kukluxklan, jeho odpůrci proti němu atd...)
Svět je etmnej, ulice nemilosrdný a, jedna milá citace, zákony píšeme krví hlupáků, kteří nám zkřížili cestu.
Shdr je skill systém (jako WoD nebo GURPS, bez povolání a úrovní, všechno jsou jen výhody koupený za body při tvorbě postavy a skilly a jejich úroveň) a je to multikostkovej systém - hodně kostek, hází se proti cílovýmu číslu. Čim víc kostek uspěje, tim líp (tj. jedna kostka, i kdyby na ní padlo 50x6, nic moc neznamená).
Pochopils? Very Happy

Lepší ruka než žebra a plíce/srdce/vnitřní krvácení...

Jinak mám dojem že si chtěl mluvit o Wulfovi a ne o Wolfovi... on nemá povýšenej výraz. On má neustále spíš takovej... étericky přítomnej, ale jako by se ho to netýkalo.

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: st září 28, 2005 21:45 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Já vím jakej má Wulf výraz... alespoň co se vět typu "já za nic nemůžu" týče (ti co byli na Fénixconu pochopí). To "*povýšený výraz*" se vztahovalo na mě. Tak se totiž v UO označuje emoce (například *mlátí hlavou o zem*) přesnější by asi bylo *tváří se povýšeně*

Shadowrun! Proč si to *** neřekl rovnou Smile

No nevim, ale ona stačí i useklá ruka, aby člověk pustil meč, klekl na kolena a ten pahýl si svíral. A roztříštšná ruka, to je větší bolest. A takovýho člověka už není problém dorazit. A když mluvíš zlomenejch žebrech a zničenejch orgánech... dvě žebra tě už nezpasí, zvl jestli znáš pojem vnitřní krvácení Smile

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 10 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.