Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Sirrilina Církev

Byl rozpad Sedmnáctky dobrý ?

Ano, bylo to nejlepší, co mohli udělat   [ 4 ]  
16%
  16%
Vůbec to není důležité   [ 3 ]  
12%
  12%
Byla to chyba   [ 17 ]  
70%
  70%

Celkem hlasů : 24
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 08, 2003 9:59 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Vy, kteří máte rádi Sirril, a chtěli by jste k ní něco dodat, tak právě teď máte možnost !!! Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
Zaslal: po prosinec 29, 2003 9:25 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
Tarfein je lepší Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: út prosinec 30, 2003 23:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Sirril je hodně zajímavá bohyně... Můj Ivrin se chtěl stát jejím laikem, ale radši kvůli svému "zaměstnání" od toho upustil... A nedá se posuzovat kdo je lepší, když je úplně z jiného oboru... Pokud bys posuzoval třeba Siomena a Sirril, tak to by šlo, ale posuzovat Paní noci a Boha radovánek? Confused

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne leden 04, 2004 10:57 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Tarfein má špatnou četnost zázraků u DM a DO. Navíc se mi na Sirril líbí, že její kněžky znají skoro všechno. A pokud by byl nějaký zloděj na straně dobra, tak by se mu bíti laikem dost hodilo.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: po leden 05, 2004 13:02 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Tarfein má špatnou četnost zázraků u DM a DO. Navíc se mi na Sirril líbí, že její kněžky znají skoro všechno. A pokud by byl nějaký zloděj na straně dobra, tak by se mu bíti laikem dost hodilo.

Kalsik by rekl.. "jak jste povrchni."
Copak vsechno delate jen proto, aby jste meli nejake vyhody? Copak hrajete jen na cisla a na mnozstvi?
Vy nehrajete na to, co je za tim hranim, za tou zapletkou? Za tim hranim?
Proc nehrajete postavy, ktere trebas na 4 urovni jeste neumi vsechny sve schopnosti, ale musi najit nekoho, kdo k nim ma blizko.
Leceni se je mozne ucit od Estelinek, kdyz pro ne vykonate nejaky cim. Psychicka kouzla u Sirrilinych sluzebnic. Nebo lepe receno, ze v tech mistech nachazite to, co ve vas uz je, jen to nevidite?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ivrin
Zaslal: po leden 05, 2004 14:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
john_jarik napsal:
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Tarfein má špatnou četnost zázraků u DM a DO.

Kalsik by rekl.. "jak jste povrchni."
Copak vsechno delate jen proto, aby jste meli nejake vyhody? Copak hrajete jen na cisla a na mnozstvi?
Vy nehrajete na to, co je za tim hranim, za tou zapletkou? Za tim hranim?


K tomuto bych chtěl říct že většina lidí chápe všechno jako závod. Kdo není první není nejlepší. Omyl. U většiny věcí sice záleží na vašem výkonu, jestli podáte lepší než vaši soupeři, přátelé atd. Ale i u té většiny věcí záleží na vašem zájmu a na tom, jestli vás to baví. Pro část lidí je však tato část zakrytá rouškou sobectví a touhou stát se nejlepším... Tak je to i při DrD(DnD atd.). Já mám však názor, že většinou tato slabomyslnost vás brzy srazí do Temnot.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po leden 05, 2004 15:22 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Takhle jsem to nemyslel. Mě se prostě Sirril líbí, proto, jakou mají její knězi povahu a ne proto, jakou mají četnost sesílání zázraků. Tak jako hraju za skřítky, a to ne proto, jaké mají vlastnosti, ale proto, že mě prostě fascinujou.
P.S: U Tarfeina jsem jenom upozornil na to, co se mi na něm nelíbí.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: po leden 05, 2004 23:10 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Projevuješ to ale moc důrazně. To já bych mohl taky říct, že se mi Sirril nelíbí protože se nehodí do boje a za dne má postihy, kvůli jejímu přehnaně "nočnímu" životu... Každý bůh a jeho kněz mají něco do sebe. I třeba hraní za Estelinu kněžku musí být zajímavé a také zábavné(samozřejmě pro ty co nechtějí jen zabíjet, zabíjet a zabíjet.)

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út leden 06, 2004 12:53 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
A právě o tom tady mluvím. Každého fascinuje jiný bůh, a někdo je třeba střídá. Já teď taky hraju za Fearonova laika, a musím říci, že jsem si to vybral kvůli tomu, že jsem se narodil ve znamení Tygra. Postupem času jsem si však k němu získal určítý vztah. A proto nemá cenu se tady hádat o tom, jaký bůh je nejlepší. Všichni mají výhody a nevýhody. Někteří se nehodí do dobrodružství, ale do normálního života a naopak.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saul
Zaslal: st leden 07, 2004 23:34 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Takhle jsem to nemyslel. Mě se prostě Sirril líbí, proto, jakou mají její knězi povahu a ne proto, jakou mají četnost sesílání zázraků. Tak jako hraju za skřítky, a to ne proto, jaké mají vlastnosti, ale proto, že mě prostě fascinujou.
P.S: U Tarfeina jsem jenom upozornil na to, co se mi na něm nelíbí.


Ze stejného důvody se mi líbí Siarovnovci a Faeronovi, kněžky Sirril jsou také velmi působivé, ale tihle dva vládci živlů prostě stojej za to. Už jen svou povahou --- v blízké době paranoidní kněží vzduchopána, vášnivý a svoji ohniváci.

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Marek Stahl
Zaslal: pá září 10, 2004 14:34 Citovat
Anonymní
Ja mam v lasce Finwalura.Je nestrany a jeho reseni problemu s temnymi bohy ma hlavu a patu.Posunout veci at se vyresi samy.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.