Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Trochu povídání o Temné desítce

Kelghor
Zaslal: so květen 21, 2011 8:07 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
No já nevím, přijde mi že se o ní zmínilo a pak se na ni zapomnělo... A to mi přijde, že zrovna Kanwalla svým přístupem by mohla mít v především v barbarských zemích (ale i jinde) neustálou kontrolu...

Její strategie je řekněme... velmi účinná.

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gena
Zaslal: so květen 21, 2011 10:34 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Také jsem si říkal, proč dal Khar nakonec přednost Ynnar Rut před Kanwallou. Čekal jsem, že se třeba někdy později dočkáme odpovědi. Vůbec by mě zajímalo, co se stalo s ostatními bohy, které Khar ve svých myšlenkách zmiňuje a jsou i v rozhovoru mocných - Ústa smrti, Tartar, Hwain. A k tomu rozhovoru - Wan mi také vrtá hlavou, kdo to je. Podle toho, co tam píše, je z pouště. Takže pouštní Elf nebo Nunmejec? Těžko říct.

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: so květen 21, 2011 10:40 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
A Cor, myslíš je tedy Coriven nebo někdo jiný? Přijde mi zvláštní, že by zrvona Coriven, pobočnice Viena měla být u toho rozhovoru,... a dost se zapojuje, spíš bych ji v takovím setkání bral jako Vienovu gorilu ale nic víc... vůbec si nevybavuji ale žádný jiný jméno začínající na Cor si mě prostě nenapadá.. =D

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gena
Zaslal: so květen 21, 2011 12:33 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Mě napadala jedině Coriven, ale také jsem si říkal, proč by tam s Vieenem byla. Zase tak mocná postava to není. Ale kdo by to byl jiný? V rozhovoru bohužel žádná nápověda neníSad

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: so květen 21, 2011 17:08 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...je to Coriven, na tuty Smile a Wan bude nějaký pouštní elf (nebo elfka, nepamatuji se, jestli to vyplývá z rozhovaru) - resp. byl, páč je to asi jediný účastník rozhovoru, který již není mezi živými (aspoň si to myslím)

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kelghor
Zaslal: ne květen 22, 2011 10:47 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Sadaam: Tak počkej to není pravda, Coriven taky není živýmy =D ta je mezi neživými =D

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Rauksul
Zaslal: ne květen 22, 2011 23:51 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
kanwalla
myslím, že se někde zmiňovalo, že Kanwalla je moc... hmm... impulsivní, špatně ovladatelná

Cor - popravdě mě nikdy nenapadlo, že by to NEbyla Coriven...
Wan - nění někde náhodou někdo jménem Wanli, nebo taknějak? Elfka co se dala na nekromanciia pak zkončila a teď je loví? Tuším žo to bylo i dvojpovolání nekcomant+hraničář...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kelghor
Zaslal: po květen 23, 2011 9:02 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Kanwalla: No, tak jediný co jsem vyčetl z modulů je, že Khar měl nejprv v plánu ji nějak oslabit jinak bude neovladatelná...
... z dalšího útržku jsem se pak dozvěděl, že snad pomocí Ynny Rút ji zničili... (Stále si myslím, že Khar udělal chybku, kdyby ji jenom oslabil a pak připojil do vlastního pantoenu...) Rozhodně mi přijde mnohem schopnější, a zajímavější než třeba Ynna Rút...

Wan: No, to nevím, jeslti ot je nějaká taková elfka... o jedné co loví nemrtví se píše v NaS ale to je Katanga a není snad ani nekromantka... ale o Wanli se tam nic nepíše... koukal sem do rejstříku a tam tedy neni nikdo od W.

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Rauksul
Zaslal: út květen 24, 2011 10:24 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
tak to asi bude autosugesce Wink ještě by to mohlo být alWAriN Very Happy

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Deli
Zaslal: st květen 25, 2011 14:47 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Jen mě tak napadá - Coriven, co jsem tak vyčetl, je Arvedanka, co za starých dob vytuhla a pak se pár tisíc let (jen se mrkněte na časovou osu, kdy zhruba žila a kdy se rozhodl Vieen povolat k sobě upíry) potulovala stínovým světem (tím světem, kde jsou temní bohové "doma"). Příjde mi proto jendak trochu zcestné brát Coriven jako někoho, kdo je jen Vieenův poskok, když zná stínový svět určitě o mnoho líp, než on a pamatuje doby, kdy on ještě ani netahal kačera a zároveň mi pak příjde docela pravděpobobné, že ono "Cor" je Coriven. Viennova pravá ruka, dalo by se říci jediný jeho přítel. Smile

Jako "Wan" jsem přemýšlel o Wankuzarovi. Sice to s tou pouští moc nesedí, ale někdo jeho formátu se mohl taky vyskytovat kdekoliv... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st květen 25, 2011 17:45 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...možná by to Wankuzar mohl být Confused ale ta bývalá nekromantka rozhodně ne!! ta se jmenuje Katanga, jak píše Kelghor, a vskutku má duální povolání nekromantky-hraničářky (zeptejte se Kibeho, ten s ní chodil Wink )

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kelghor
Zaslal: st květen 25, 2011 18:58 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Deli: Krásný ostřeh, vidíš, o tom jsem vůbec tepřemýšlel vůbec mě to netrklo a máš prvadu v takovém případě musí mít zkušeností sakra dost =) (Jsou přáteli a mě přijde Coriven hrozně sexy... ale stejně... nemohu si odpustit představu, že prostě asi Vien má dostatečnou autoritu a charizmě, takže Coriven nějak k němu vzhlížet musí, jinak nevidím důvod, proč by se s ním patkovala.. resp. začla paktovat na začátku...)

Wan: Wankuzar jistě nebyl jen v lesích a mohl se dostat i na poušť... otázka je, jestli to stále nemůže být někdo jiný... slabike Wan mi přijde dost temnoelfksá aby to někdo z pouště být mohl...

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kibe
Zaslal: čt květen 26, 2011 8:03 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Já myslím, že to bude Wanawi Smile

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: čt květen 26, 2011 9:54 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Trochu přibilž, moje hlava není databáze =D (kde by se o ní dalo dočíst? )

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: so květen 28, 2011 16:53 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...Kibe kecá!! jen si myslí, že to je další z jeho konkubín Twisted Evil jenže tahle v týhle době nebyla ani na světě

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 12 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.