Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Modrý měsíc, vznešení elfové a jejich minulost

Zaniknou Vznešení elfové ?

Ano   [ 9 ]  
14%
  14%
Ne   [ 54 ]  
85%
  85%

Celkem hlasů : 63
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt srpen 05, 2004 10:43 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Podle mě se s bráchou pozabíjej navzájem....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: čt srpen 05, 2004 18:07 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Všechno záleží na tvůrcích, taky by nám PJ, o nich tady mohli říct, já osobně o nich vim prd, a možná bych měl vědět víc.


"Bůh" ví jestli to amj vůbec vymišléný Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá srpen 06, 2004 10:40 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
No podle mě ne..... i když povrchně asi jo, jenže já bych se o jejich kultuře tak rád něco dozvěděl, musí být fascinující....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: pá srpen 06, 2004 15:22 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
No podle mě ne..... i když povrchně asi jo, jenže já bych se o jejich kultuře tak rád něco dozvěděl, musí být fascinující....


Já taky můsí to být užasný a vůbec hromada věcí je dost fascinujcí a nikde se onich nedočteš já nevim
kdyby to zveřejňovali jako články na webu
ale nic
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá srpen 06, 2004 17:14 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
No, to by bylo dobrý, jenže oni to ani nemaj propracovaný (asi). Samozřejmě, že mě asterion vyhovuje, tak , jak je, ale vlastnit takovej modul o vysokejch elfech.... balada...... a myslím, že by měl i velký úspěch.....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: pá srpen 06, 2004 18:36 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
No, to by bylo dobrý, jenže oni to ani nemaj propracovaný (asi). Samozřejmě, že mě asterion vyhovuje, tak , jak je, ale vlastnit takovej modul o vysokejch elfech.... balada...... a myslím, že by měl i velký úspěch.....


zaručeně ale myslim že sem někde viděl že se připravuje modul o arvedanech vim že to nejsou "VE" ale aspoň něco ale kdy ten vyjde
bůh ví to mě drd omrzí a už se na ňho ani nepodivám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 8:40 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, to budou léta, s tím tempem jeden modul za rok (a to ještě nepočítáme, jak se zdrží nový hlavní modul kvůli DrD+.... možná se toho dožijem Laughing (velký optimismus Razz ), ale spíš bych řekl, že příští generace.....).
Jo o Arvedanech měl vyjít tak v roce 2013... Laughing , ale už ho odstranili

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: so srpen 07, 2004 9:03 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jo, to budou léta, s tím tempem jeden modul za rok (a to ještě nepočítáme, jak se zdrží nový hlavní modul kvůli DrD+.... možná se toho dožijem Laughing (velký optimismus Razz ), ale spíš bych řekl, že příští generace.....).
Jo o Arvedanech měl vyjít tak v roce 2013... Laughing , ale už ho odstranili


No tak to je dobrý Sad
Možný je že napsat modul trvá dlouho ale to drd+ mě s... protože tak jak oni oněm mluví jak kdyby to byla spása boží fakt!
Podle mě si každej pj hraje jak chce a v mejch družinách mám 3 drujdy stoho dva na 7 ur. a ani jeden neumí to samí co ten druhej(tak aby se navzájem doplňovali) takže podle mě je všechno na pj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 9:06 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo pravda.... svatá pravda... . Musím ale na druhou stranu zase uznat, že DrD+ mě docela zajímá, a proto si ho alespoň na zkoušku koupím....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: so srpen 07, 2004 9:11 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jo pravda.... svatá pravda... . Musím ale na druhou stranu zase uznat, že DrD+ mě docela zajímá, a proto si ho alespoň na zkoušku koupím....

pravda pravda možná si někdy taky koupím ale zatím tolik financí nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 11:17 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já už jsem si něco našetřil, takže mi to snad vyjde. Ale teď k tématu. Každá rasa má svou minulost, tu měli skřítci, lidé, arvedani, takže ji musí mít i Vysocí elfové, kde si myslíte, že tato rasa vznikla, a jak?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: so srpen 07, 2004 16:13 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Já už jsem si něco našetřil, takže mi to snad vyjde. Ale teď k tématu. Každá rasa má svou minulost, tu měli skřítci, lidé, arvedani, takže ji musí mít i Vysocí elfové, kde si myslíte, že tato rasa vznikla, a jak?

no budu ti tykat (sem Milan)
U každýho bych si podle toho co oni vím dokážu odvodit kde zhruba vznikla ale u VE ani náhodou
za A onich vim prd
a za B u tak složité rasy si nedokážu představit jak a kde vznikla ale nebyl by špatnej nějakej mistickej původ
ale trochu odskočim co mořské národy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 17:26 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, někdy jsem zkoušel hrát za vodního elfa druida, byla do docela prdča, hlavně, když si chtěl přivolat na pomoc vodu, a ona jaksi nepřišla....
No, podle mě by neuškodil samostatný modul o Podmořské řiši, její možnosti jsou obrovské, ale nikdo se jimi zatím moc nezajímá. I popis v ZHZM mě připadal trochu chudý....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: ne srpen 08, 2004 8:47 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jo, někdy jsem zkoušel hrát za vodního elfa druida, byla do docela prdča, hlavně, když si chtěl přivolat na pomoc vodu, a ona jaksi nepřišla....
No, podle mě by neuškodil samostatný modul o Podmořské řiši, její možnosti jsou obrovské, ale nikdo se jimi zatím moc nezajímá. I popis v ZHZM mě připadal trochu chudý....


No a někdy se něco doplní v aplikacích a tím to hasne
Proto říkam že by mohly něco zveřejňovat na netu jen něco a to co urgentně potřebujem vědět třeba v *.pdf
Víte co uděláme prtici za zveřejňování zajmavích a důležitých věcí na asterionrpg.cz kdo je pro?
Prozatím jsem vystavil hlasování pod názvem Petice je to v sekci Asterion(hned ta první při příchodu do auditoria)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne srpen 08, 2004 9:30 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo mimochodem, já sem Luděk.
Já sem pro, ale musíš si všimnout toho, že i kronika trochu pokulhává, takže pochybuju, že se tím někdo bude moc zajímat....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.