Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Novy modul

Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 09, 2003 15:25 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Úplně souhlasím se Sharkem, a dík za vysvětlení, ale stejně si myslím, že třebas to Skřítčí srdce, o kterém tu již byla řeč bylo o dost lepší.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew-Zyl
Zaslal: st prosinec 10, 2003 10:14 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 36 Bydliště: Brno
Nebude psát, jestli Čarodějův učeň, je dobré nebo špatné dobrodružství, důležité je, že já, jako PJ, i hráči jsme se u toho dobře bavili.
Kdežto u Skřítčího srdce byl konec trochu pochmurný, ale to jsem již psal na starém auditku Crying or Very sad

_________________
Něco končí, něco začíná
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st prosinec 10, 2003 10:47 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, ale já ho na starym nebyl !!! Jaký byl ten konec ? Myslíš ten souboj s těma dvěma, nebo to udělalo Skřítčí srdce ??

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew-Zyl
Zaslal: st prosinec 10, 2003 18:51 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 36 Bydliště: Brno
No, bylo to tak: Jakmile družina získala Skřítčí srdce, kontaktoval je Drikův agent, samozřejmě v přestrojení) a doporučil jim, aby srdce předali zpět skřítkům a nejlépe rovnou do rukou Wu Šenga a nabídl se, že je tam zavede, těsně před Mostovkou k nim dojel skřítčí posel (také Drikův agent maskovaný pod vlivem kouzla) a řekl jim, že byla porušena neutralita mostovky a je to tam teď velice nebezpečné a že se předání uskuteční na neutrální půdě na palouku v Lese padajících stínů. Tak tam dojeli, až na ten palouk, tam je náhle průvodce opustil, stáhly se kolem nich stromy a na palouku se objevil jakýsi starec v obonošených šatech s pokroucenou holí, kolem něj deset skřetích kapitánů. Ten starec byl Drik osobně. Slušně družinu požádal, ať mu srdce vydají, že je nechá jít, ale poctivý a hrdinský rytíř Carnawell to odmítl a se slovy: "Jednoho zabiju a zbytek uteče!" se vrhl na Drikovi skřety, kteří ho mezitím obstoupili. Byl mu rychlý konec. Brunclík Borůvka, hobit alchymista, v rychlosti našteloval rachejtle, poté škrkl zápalkou a pak na něj ho Drik podrobil zkoušce patnácti úderů nenávisti. Takže jak dodnes hráč alchymisty říká:"Stačil jsem si jenom škrknout!" Jako poslední zbyl trpasličí bojovník Zoltan, Drik se přeměnil do své dračí podoby a začal souboj, jenž trval dvě kola a v tom druhém poslední zástupce družiny zhynul!!!
Very Happy Smile Sad Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil

_________________
Něco končí, něco začíná
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tenaka-Chan
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 11:23 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Ééééééééééééééééé to bylo smutný proč jsi je nechal lzemřít chudinky vždit za nic nemohly!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 12:29 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Ale, že to měl Drikáč dobře vymyšlený, a jak to se skřítčim srdcem u vás vypadá teď, pořád ho má Drik ?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew-Zyl
Zaslal: pá prosinec 12, 2003 18:49 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 36 Bydliště: Brno
Drik to měl celý dobře vymyšlený už od začátku. Proč by měl zasahovat do dění, během hledání klíčů, radši si počkal až to družina sama získá Twisted Evil Very Happy

Jinak o tom jak to teď vypadá se Skřítčím srdcem zde psát nebudu, protože sem celkem často chodí někteří hráči a nechci, aby to věděli.

_________________
Něco končí, něco začíná
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá prosinec 12, 2003 22:46 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jasně, já ani vlastně nevím, jak to bude u nás, protože to bude hrát jiný PJ, a já budu v postu hráče. I když jsem to už četl, tak to jsou dva roky, a nebudu si kazit hru. Jinak povně doufám, že to náš PJ nepo.... , protože to bych ho asi zabil !!! Twisted Evil Vždyť to dobrodružství je podle mě skvělí.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: po prosinec 15, 2003 10:30 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Andrew-Zyl napsal:
No, bylo to tak: ...... Drik se přeměnil do své dračí podoby a začal souboj, jenž trval dvě kola a v tom druhém poslední zástupce družiny zhynul!!!


Jsem rad, zes mel odvahu k takovemuto konci. Nijak jinak to IMHO dopadnout nemohlo (formulace, ze si to Drik ohlida, je absolutne presna). Ja strasne nerad zabijim lidi za chyby ke kterejm je sam donutim a za ktere nemohou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sven Ivanhwen
Zaslal: po prosinec 15, 2003 10:43 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Shark napsal:
Svene, řadu věcí, které ty kritizuješ jako nadbytečné, zase mnozí hráči považují za podstatné a rádi by se o nich něco dozvěděli. Inu, všem se nezavděčíš... A tentokrát jsi zjevně s autory nenašel společnou řeč.


To je jasne, ze se vsem nezavdecis. Taky jsem nepsal, ze mne to nejak zvlast prekvapilo. Dobrodruzstvi uz jste ale uz vydali lepsi (predpokladam, ze jako autor rubriky errata, jsi i jednim z autoru modulu - zajimalo by mne ktery z nich, nebo alepson od kdy jsi v kolektivu)
Jake autory mas na mysli ? Autory modulu, nebo prispevky do fora ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shark
Zaslal: po prosinec 15, 2003 14:39 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Sven Ivanhwen napsal:
(predpokladam, ze jako autor rubriky errata, jsi i jednim z autoru modulu - zajimalo by mne ktery z nich, nebo alepson od kdy jsi v kolektivu)
Jake autory mas na mysli ? Autory modulu, nebo prispevky do fora ?


Správný postřeh. Když se podíváš do tiráže k FA, určitě mě dokážeš identifikovat. Jinak v asterionském týmu působím od modulu Obloha z listí a drahokamů a mám na starosti zejména aplikaci.
Jinak pod autory myslím samozřejmě tvůrce modulů.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Switch
Zaslal: ne listopad 21, 2004 16:24 Citovat
Anonymní
Už jsem v jiném tématu psal, co si myslím o čar.učni. A tady bych rád řekl něco o celém modulu. Půjčil jsem si ho od kámoše a začal číst. Po prvních třech kapitolách mě to totálně přestalo bavit a začal jsem číst jenom nadpisy a říkal si, no tohle nebude podstatný, tohle bude nuda, to bude o ničem a tak jsem jel vlastně až do konce. A když jsem se přeci jen odhodlal něco z toho přečíst, musel jsem uznat, že to nudné opravdu je, stejně jako je to celé o ničem. Promiňte že to řeknu tak zvostra, ale za tenhle modul bych nedal ani korunu. Poslední modul co jsem četl byla Zlatá pavučina a ta byla naprosto úžasná a když se doma nudím, klidně po ní sáhnu a znova si ji přečtu. K pozdějším modulům jsem se nějak nedostal, až teď k čarodějům a fakt jsem se zhrozil. Tak doufám, že další modul už bude o něco více zajímavější...
S přáním nekonečné inspirace
Nyunyu
Sir Mikk
Zaslal: pá listopad 26, 2004 11:37 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Malo času... tak to moc nepročítám... mě se FA taky moc nelíbyla... sice pěkný vysvětlení MAgie, ale stejně mi to ke hraní nic nedalo:-/... mě osobně tam chybělo takovej ten příběh, kterej v ZP zabýral moc místa a bal jsem z toho uplněnadšnej... v praxi se tam ukázalo, jak funguje daná část obchodu... V FA pouze dali kouzelníkům nové možnosti, jak se našlápnout... v sekci koutelníkc... nebo jak... jsem již zmínil svůj názor na ně... tak to tu nebudu opakovat... ale moc novinek tam enbylo... byly už i lepší moduli (VTB, NS...) ale zase aspoň osvětlili výrobu golemůSmile

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Alaveer
Zaslal: po leden 24, 2005 16:23 Citovat
Založen: 17.1.2005 Příspěvky: 17 Bydliště: Brno občas Albireo
jako hráči se mi apokalypsa líbí, tím spíš že nyní hraji za kouzelnici. Dobrodružství železné doly sem nehrál takže nemohu posoudit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: út leden 25, 2005 13:19 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Děcka... vo čem je tu řeč?! Rolling Eyes

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.