Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Obloha z listí a drahokamů  ~  Skřítčí bojové umění

Jak se vám líbí bojově umění skřítků ?

Naprosto dokonalé   [ 14 ]  
29%
  29%
Jo, je dobré   [ 23 ]  
48%
  48%
Ujde   [ 5 ]  
10%
  10%
Nelíbí   [ 5 ]  
10%
  10%

Celkem hlasů : 47
Kelghor
Zaslal: po únor 28, 2011 12:09 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Já bych se tu teď nechtěl zaobírat nějakým přeimbením nepřeimbením... podlemě rozumný PJ si to upraví podle potřeby, nápad jako takový se mi líbí a pryncip jak to funguje je taky supr, to že se možná nepovedli aplikace jako tak nevadí protože: BU by mělo být především pro CPčka... a těm dá PJ stejně sílu takovou jakou potřebuje...

Nějak se k tomu nemohu dostat, ale hctěl jsem se zeptat. jaké existují ty bojová umění???

vím že existuje Mědvědí tlapa, Tanec kolibříka, Trkající poník, a ještě něco dalšího? (Cesta hada?) nebo něco dalšího? Prosím čím víc zajímavjehc jich bude, tím líp =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Rauksul
Zaslal: ne květen 29, 2011 3:13 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
kdysi jsem plodil tuším něco s hadem, pak let motýla a snad i rosomáka...

u hada to bylo ruka jako zbraň, šupiny, obratnost, motýl byl nebojovej - jen pohyby, rychlost, skoky a tak, rosomák byl podbný medvědovi, ale lehce míň silový.

Mimochodem Zin Zar má tuším vlastní styl...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sadaam
Zaslal: st duben 18, 2012 15:45 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...nase druzinka "vlastni" pevnost v Lese padajicich stinu, kterou postavilo Horske cisarstvi (takze ji maji spis v podnajmu) a krome jejich vlastnich zoldaku tam operuje jednotka skritku - takova predsunuta hlidka cisarstvi... no a nedavno me napadlo, ze by nebylo od veci nektere ze zoldaku ucit zakladum bojoveho umeni Cool treba formou vyznamenani za splnene povinnosti a ukoly, preci jen posadka pevnosti haji v oblasti pozadavky Horskeho cisarstvi (a dohlizi na bezpecny obchod, vybira clo a dalsi nesmysly) Wink co myslite, nenechavaji si skritci radsi "BUM" pro sebe a cizakum jeho tajemstvi neprozrazuji nebo nejake ty zaklady radi predaji?

...celkove mi to ale zapada do toho, jak se skritci zacinaji otevirat svetu a ta jejich izolace (hlavne u horskych skritku) se postupne uvolnuje Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Rauksul
Zaslal: so říjen 29, 2016 2:29 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Síla se odvíji i od toho, jak moc dostupné si je kdo udělá Wink

Jinak nemělo by se zapomínat, že aplikace v boji, je jen jedna z několika. Zin Zar jasně ukázal, že díky bojovému umění dokáže létat. Ale skřítčí chvaty nejsou jen čistě bojová věc. Skřítci dovedou díky nim i meditovat, efektivně pracovat ať už v laboratoři, nebo na poli, používat tyto techniky třeba i jen při pouti krajinou, kdy nejde vůbec o nějaké bojování, ale prostě o ovlivňování krajiny kolem sebe - někdy jen pro získání "dokonalého přehledu", někdy pro osvěžení krajiny, přírody, pozvednutí morálky, ...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bohdan
Zaslal: čt listopad 17, 2016 11:38 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Rauksul napsal:
Síla se odvíji i od toho, jak moc dostupné si je kdo udělá Wink

Jinak nemělo by se zapomínat, že aplikace v boji, je jen jedna z několika. Zin Zar jasně ukázal, že díky bojovému umění dokáže létat. Ale skřítčí chvaty nejsou jen čistě bojová věc. Skřítci dovedou díky nim i meditovat, efektivně pracovat ať už v laboratoři, nebo na poli, používat tyto techniky třeba i jen při pouti krajinou, kdy nejde vůbec o nějaké bojování, ale prostě o ovlivňování krajiny kolem sebe - někdy jen pro získání "dokonalého přehledu", někdy pro osvěžení krajiny, přírody, pozvednutí morálky, ...


Už dlouho o tom občas přemýšlím líbila se mi myšlenka tzv Bodů záře které suplovali v aplikaci jakési mágy pro bojové chvat. Líbí se mi představa toho jak to bylo v DrD 1.6 že elfové měli 3magy na nějaká cestovní kouzla. A BZ by představovali něco podobného pro skřítky kteří žijí v souladu/nesouladu se Sály a využívají tu energii kterou Sálové dávají nebo si ji berou nejen na bojové praktiky.

No uvidim jestli mi ještě někdy někdo bude hrát skřítka Smile

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.