Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Nemrtví a světlonoši  ~  Nekromat

Xorel
Zaslal: pá květen 06, 2005 11:02 Citovat
Založen: 23.11.2004 Příspěvky: 3 Bydliště: Albiero - přechodně Umrlčí Království
Zajímalo by mě jestli dokáže hrát hráč nekromanta bez toho aby ho někdo odhalil.Ať v družině nebo na veřejnosti. Je možné dostat se do Umrlčího království pomocí nějákých artefaktů?

_________________
"Smrt je jen začátek života."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: pá květen 06, 2005 13:43 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak na veřejnosti by to šlo,ale v družině nevim nevim.To by musel být vynikající hráč nebo hodně tupá družina.A určitě to krytí nevydrží do nekonečna.
No artefakt-možná tak prsten návratu,ale ani ten snad nemá takový dosah.Maximálně magický portál.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: so květen 07, 2005 18:15 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Xorel: Bezproblémů... prostě si jen vymysli, jakej DALŠÍ magickej experiment Arvedani skopali a vytvořili tak zcela omylem třeba portál přenášející na nejbeznadějnější místo Asterionu... a máš je v kobkách a mučírnách Zlodějů emocí ani nemrkneš. Very Happy Nebo to může bejt prsten, co ten portál generuje, může to bejt Prsten návratu s extrémním dosahem, může to bejt... skoro cokoliv.
Co se týče toho nekromanta - celkem bezproblémů, dokud mu někdo nedá nějakej třeba telepatickej výslech, nebo tak. Stačí jen:
>Nic a nikoho neanimovat.
>Zabíjet náhodně potkané nemrtvé a jiné nekromanty dřív, než vás stačí oslovit jménem, přátelsky pozdravit a pozvat do hospody zavzpomínat na společná studia a staré dobré časy
>Při spiritistických návštěvách jiných světů tvrdit, že si dete jen zameditovat
>Nepřivolávat mrtvé duše. Když už neodoláte, připoutejte je někam, kde je s nikdo nenajde a když už, tak aby vás s nimi nemohl nikdo nijak spojovat
>Nenadávat na: světlonoše, aurely, lovce přízraků a dusnari, ani když k tomu máte jiný než nekromantický důvod (aby jste se nepodkecli). K tomu patří i nenápadně se vyhybat nebo alespoň nezapojovat do diskusí o nemrtvých a UK (rychle by jste zjistili, že informace vámi považované za obecně známé zas až tak známé nejsou)
>Rozhodně nevyvolávat myšlenkové nemrtvé. Když už, tak osamotě a při setkání s nimi ve společnosti družiny je nechte, ať na vás párkrát fakt naostro zaútočí.
>Snažit se nepoužívat moc magii. Pokud ji občas použít musíte, tak si dopředu vymyslete pár historek o starém mistrovy, který bohužel umřel... Nejlíp ať je z Lendoru, kdyby byl z Tary, tak by to šlo při případném podezření příliš dobře ověřit.
>Jste-li nekromantka a ne nekromant, tak se sem tam vyspěte s mužným, ale blbým družinovým válečníkem. Ne, že by vám to potom pomohlo, ale z jeho chování poznáte, jestli vás už ostatní podezřívají, nebo ne (pokud ano, tak to bude první chlap, který odmítne sex, protože ho bolí hlava)
>Vydávejte se třeba za učence nebo tak, usnadní vám to okecání případného podřeknutí.

Existují určitě i jiné dobré rady, tohle byl jen zevrubný výpis...[/b]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: út květen 10, 2005 11:23 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Tuk-enek: právě vtip je podle mě v tom, že se jinak přirozený příchod myšlenkové bytosti snaží ovlivnit (přivolat nějakou konkrétní).
Nepiš mi, že tohle udělali pouštní elfové. Ti prostě jenom žili určitým stylem života a doufali, že se Matka pouště objeví.

domingo: souhlasím. Myslím si, že Stvořitel "objevování" se myšlenkových bytostí určil z většiny jako "trest"-"odměnu" za chování se na Asterionu. Částečně ovšem nechal v tom i silný prvek náhody- jako ve spoustě dalšího. Možná víc náhody i než toho pravidla, haha. Určitě ovšem věděl, co dělá. Je tu ovšem ještě teoreticky jiná možnost, že za objevováním se myšlenkových bytostí nestojí stvořitel ale nějaká doposud "neuveřejněné" narušení rovnováhy v minulosti. Ale spíš ne.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: út květen 10, 2005 11:24 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Tuk-enek: jinak Tvoje rady začínajícímu nekromantovi jsou fakt geniální. Laughing

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: po květen 30, 2005 7:02 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Vždyť nekrouši jsou dobrý lidi. V družině jsme jednoho měli, sice brzo chcípnul, ale stál by za to, kdyby ho hrál dobrej hráč. Sice lidem (obzvlášť kněžím) vadí, že se hrabou v mrtvolách, ale maj dobrý znalosti který se hoděj. Já bych za něj klidně i hrál, kdybych mohl. Za animatika.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lamius
Zaslal: st červen 01, 2005 9:21 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
to Berdyan: tak to tady s Tuk-enekem řešíme snad půl roku a vzájemně jsme se nepřesvědčili. Laughing

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: pá červen 03, 2005 6:52 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Tak ale zase nejde tolik o to (pokud pominu Řád světa), jestli tvoří nemrtví, ale na co je používá. Kdyby lidé neviděli v nemrtvých nějaké velké zlo, klidně by mohli sloužit místo otroků. Já na tom moc zla nevidím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuk-Enek
Zaslal: pá červen 03, 2005 22:51 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Bardyan: Tak s timhle nezacinej. S Lamiem jsme ve stavu quo - oba se vzajemne tvarime, ze tohle tema neexistuje. Stravili jsme nad nim mnoho a mnoho prispevku. Opravdu MNOHO a MNOHO...

Lamius: Mba-magawa-ngo porusili rad sveta a umzslne privolali Mwan´duurangu. Udelali to jen jednu a proto jim budiy odpusteno...

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Berdyan
Zaslal: po červen 06, 2005 6:47 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Tuk-enek. Tak to sorry, kdybych to věděl, napsal bych tam toho ještě víc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuk-Enek
Zaslal: ne červen 19, 2005 9:36 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Berdyan: To je mi jasný. Ne, můj názor se s tim tvym v zásadě shoduje - duše šla k Lamiovi (já si nemůžu pomoct, ale tvar "Lamiusovi" se mi fakt hnusí) a tělo je už jen hromada bílkovin a vody, tak jakej je rozdíl mezi hromadou bílkovin a, dejme tomu, kamennou sochou? Somazřejmě, pokud pomineme ten detail, že hromada bílkovin je mnohem tvárnější, snažší k získání a absorbuje víc magie.

No, ale Lamius ten rozdíl vidí... (a TEN Lamius prej taky. Jako by záleželo na názoru někoho ze 17, kor, když je ho půlka mrtvá...)

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Berdyan
Zaslal: po červen 20, 2005 6:52 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Tak tady se právě objevuje příklad základního rozdílu mezi prakticky založeným člověkem, který jde jenom po svém úspěchu, a člověkem, který až přespříliš dbá na zákony. Sory, ale tak to nejspíš bude. AŤ ŽIJOU NEKROUŠI(ne nekrofylové!!!!!!!!!!!!!!!§§)

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
domingo
Zaslal: po červen 20, 2005 8:21 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Tuk-Enek napsal:
Berdyan: To je mi jasný. Ne, můj názor se s tim tvym v zásadě shoduje - duše šla k Lamiovi (já si nemůžu pomoct, ale tvar "Lamiusovi" se mi fakt hnusí) a tělo je už jen hromada bílkovin a vody, tak jakej je rozdíl mezi hromadou bílkovin a, dejme tomu, kamennou sochou? Somazřejmě, pokud pomineme ten detail, že hromada bílkovin je mnohem tvárnější, snažší k získání a absorbuje víc magie.

Este by tu bola moznost ze zanimovanim nemrtveho si tu hromadu bielkovin magicky vynal z kolobehu zivota, vdaka magii sa k tym zivnym latkam nedostanu bakterie ktore potom to telo nerozlozia (kym na neho posobi magia) ... a tym vlastne branis kolobehu zivota.

Teda podla tejto uvahy aj vytvorenie 'flesh golema' je proti radu sveta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: st červen 22, 2005 6:15 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Domingo: To s tím masovým golemem je docela pravda. A pak že theurgové svýma golemama neporušujou Řád.
Navíc se některý nekromanti, který si s mrtvolkama hrajou delší dobu, měněj ve skřety a to taky není k zahození. Jenom je tu menší problém s navštěvováním "civilizovaných" měst, ale i to spraví démon skřetí změny (kdyby byl teda běžně známej)

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lamius
Zaslal: st červen 29, 2005 13:50 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Berdyan: pročti si diskuze tady pod NaS a najdeš moje odpovědi. Začíná to tuším pod Oblačným městem.
A věř tomu, že skutečně nejsem člověk, který by nadřazoval zákony nad vlastním morálním uvažováním.

Tuk-enek: tos´ řekl dobře, že se oba tváříme, že tohle téma neexistuje. Laughing
Mwan´duuranga: napsal jsem to špatně. Rozdíl je podle mě v tom, že pouštní elfové plánovali přivolat Matku pouště postupně a způsobem života (emocemi) a ne, že by otvírali nějakou bránu (s pomocí emocí). Ale zase si nepamatuju detaily a pokud mi dáš nějaký citát, kde by se hovořilo o opaku mojeho přesvědčení... Teď si tohle myslím, ale připouštím, že nemusím mít pravdu.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.