Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Nemrtví a světlonoši  ~  Nekromat

Yb
Zaslal: út březen 02, 2004 20:41 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Túriel napsal:
Jo... nevíte náhodou, co lidem vadí na nekromancii? Ne že bych měla zájem se jí věnovat, ale myslím, že s nekromanty (VYJMA zloděje emocí) by mohla být docela psina... (to je částečně na základě osobních zkušeností, zejména alergie na zloděje emocí... Twisted Evil )
P.S.: touha po moci... fuj... osobně bych takový pocit nazvala spíš touhou štvát mocné


Zloději emocí mne dostali. Nečekal jsem, že se na Asterionu objeví něco podobného a, klobouk dolů, jsem velice rád.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
gegu
Zaslal: út březen 02, 2004 21:45 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
No já teda newim jak wi lidičkové, ale já mám jednoznačně nejradši Vládce mysli Hrozně se mi líbí ta jejich dokonalost a wono owládat MB hmmm Laughing ....

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Túriel
Zaslal: st březen 03, 2004 12:09 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Zloději emocí mne dostali. Nečekal jsem, že se na Asterionu objeví něco podobného a, klobouk dolů, jsem velice rád.[/quote]
Divím se, že poté, co Tě dostali, chceš dávat klobouk dolů. Twisted Evil
Ale teď trocha objektivity (ta přece nikoho nezabije) - ten, kdo je vymýšlel, to udělal zatraceně moc dobře. Nad tím klobouk dolů...

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: ne březen 07, 2004 12:33 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
jj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: út březen 09, 2004 14:48 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
To "jj" bylo laskavě CO?!? Upřímnou soustrast?!?
(promiňte přehnanou reakci, ale na tohle vážně nerada vzpomínám, protože PJ se rozhodl popisovat detaily skonu postav a od té doby ho půlka družinky považovala za psychopata. Ta druhá ne... ta to věděla dávno. když k někomu Narzian obdivně vzhlíží, tak to normální člověk asi nebude Confused )

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: čt březen 11, 2004 14:18 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Mě taktéž jako Gegua nejvíce zaujali Vládci mysli a jejich "řádný" pohled na svět, ale nezdá se mi jejich úděl v Umrlčím království...
Vládce mysli by se mohl klidně objevit i mezi Kharovými skřety nebo ve Čtyřech královstvích a mohl by se pokusit ovládat jiné myšlenkové bytosti než nemrtvé(ikdyž je pravda, že jejich snaha najít v okolí řád by byla mnohem náročnější než v Umrlčím království, a jistě jejich fanatické hledání řádu se hodí většinou na odvážlivce vydávající se do tohoto království nemrtvých).
Je také vidět, že Vládci mysli a Zloději emocí jsou dvě frakce na sobě závislé, ale majíopačnou polaritu v hledání svých cílů(Zloději emocí jsou většinou agresivní a krvežízniví, zato Vládci mysli jsou chladní a přehlíživý).

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
M´te
Zaslal: so březen 13, 2004 7:42 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
jj zkratka používaná na chatech pro větší rychlost značící jo jo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: so říjen 23, 2004 12:24 Citovat
Anonymní
Hoši nikdo nemá na prachsprosté animátory. Ten si vytvoří hromadu kostlivců, zombíků mumií a podobných havětí a o nic se nestará. Teda - pokud má dost magenergie, že? Ale není nad to mít pod palcem několik desítek opravdu ODDANÝCH bojovníků. I když musím uznat, že ovládat pár Sekáčů nebo Rytířů zkázy taky není k zahození.
Tuk-Enek
Zaslal: ne listopad 21, 2004 13:08 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Tane, ty si stále nepochopil krásu Zla? Golemové nejsou nic, sou jen náhražkou, kterou si stvořili Dobří, protože jim pochybné morální zákony Sedmnáctky zakazují dotknout se skutečné Moci (což je pochopitelné - Sedmnáctka nemá zájem, aby si lidé uvědomili její směšnost).

Teď vážně - nemrtví na Asterionu nejsou tak silný. Vyvolávací m-energie je dost velká, téměř nikdo nestvoří víc jak 1 nemrtvýho denně. U ozvěn prvků se m-energie taky nedoplatíš, nemluvě o tom, že jen málokdo dokáže využít dostatečnou kapacitu těla k tomu, aby vytvořil opravdu efaktivní kombinace Ozvěn.
Samozřejmě, že GM, kterej tvoří příběh stylem: Hm, tohle je hezký, tohle tomu nemrtvímu taky dám, bude mít meč +2, tahle kombinace Ozvěn je taky pěkná... On už bnemá kapacitu!? No co, byl to kouzelník... vytvoří z nemrtvých strašlivé bestie, ale GM, kterej tvoří dobrodružství s rozmyslem, brzo pozná, že nemrtví zas TAK mocný nejsou.

Mimochodem, někdo chtěl znát názory na dobrý nekromanty, nebo na nekromancii a etiku nebo tak něco, tak jestli má furt zájem, tak s Lamiusem a ještě s někym se o tom teď bavíme na Oblačné město a vše kolem světlonošů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: po listopad 22, 2004 18:54 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ale jsou určitě mocnější a propracovanější než ty v normálních pravidel.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xorel
Zaslal: pá listopad 26, 2004 9:37 Citovat
Založen: 23.11.2004 Příspěvky: 3 Bydliště: Albiero - přechodně Umrlčí Království
Myslim si že stat se nekromantem může být pro hráče docela zajímave
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuk-Enek
Zaslal: ne listopad 28, 2004 13:50 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
me=magenergie
Kenny: Nejsou sami o sobě mocnější, jsou propracovanější. To že jsou propracovanější umožňuje GM (ale i případně hráči) je mocnější stvořit (ale zárovň mohou být slabší - když je někdo tvoří kvůli počtu nebo je to začátečník či amatér).
Anim. nemrtví na Asterionu maj oproti "normálním" dost potencionálních výhod
- mohou být lepší se zbraní (stojí desítky me),
- mohou mít mnohem rozsáhlejší smysly (řádově 5-10 me/smysl),
- mohou mít mnoho nadpřirozených chopností skrze Ozvěny (řádově desítky me, pro ty, které za tu me stojí víc jak 50 me) a možná i další, jenže mají i mnoho nevýhod:
- Nemají vlastní myšlení, postavy s nějakými vědomostmi o nich nebo s vlastními zkušenostmi je mohou dostat do situací, které pro ně budou paradoxní (2 kolidující si rovnocenné příkazy) nebo neřešitelné
- Jejich způsob boje je mechanický a postrádá improvizaci - bojovníci proti nim mohou být cvičeni a nemrtví bez nadpřirozených zbraní (chrlení ohně...) se tak pro ně snadno stanou nerovnocennými soupeři.
- Jsou vázáni na vaz. předmět - kdyby byl viditelnej a hráč mi řekl, že de po něm, stanovil bych si např. že 10 životů (záleží na tom, kde by předmět byl) = fatální zásah
- Jsou vázáni na krystal - jeho zničení = zničení velké části armády
a další...

Xorel: Jo, to určitě, ale musela by bejt odpovídající družinka (žádná parta světláků s touhou stát se draky Dobra), zápletky a prostředí. Ale zábavato bejt může velká.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Arled
Zaslal: čt prosinec 09, 2004 11:37 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Brno nebo Minkor
Ja si naopak myslím, že v družině postav snažící se stát hrdiny atd.. by se mohl nekromant docela byvit. Teda alspoň do doby než ho odhalíSmile

_________________
"Živod je jen dlouhé čekání na smrt, tak proč to neurychlit?!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: so prosinec 11, 2004 18:09 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Arled: Jo, jenže pak by dohrál Smile. Popřípadě by dohráli ostatní...

Druhá věc je, že by mohla bejt psina hrát nekromanta, kterej se snaží odolat Zlu a udržet si svůj etickej standard (neanimuje, a když už, tak jen zlý - jakási další, posmrtná, úroveň trestu...).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Arled
Zaslal: po prosinec 13, 2004 11:41 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Brno nebo Minkor
No nevím, jestli by oživení - i zlé postavy, není proti řádu. Ale sranda by to určitě byla...

_________________
"Živod je jen dlouhé čekání na smrt, tak proč to neurychlit?!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.