Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  CP - auditorium

Asgaroth
Zaslal: út prosinec 23, 2003 19:00 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Jinak nevím, jestli to sem už Yb dával, ale při tvorbě postav mě dost pomáhá jedna věc:

názory na:
svobodná města
monarchii
otroctví
hazard
náboženství jako takové, intenzitu uctívání
jednotlivá světlá božstva
jednotlivá temná božstva
Sedmnáctku jako celek
Desítku jako celek
vlastní církev
jednotlivé větve církve
Kněží Slunce
církve ostatních bohů
jednotlivé organizace Asterionu
temné elfy
pouštní elfy
drogy
alkohol
pašování
korupci
válečníky
alchymisty
hraničáře
kouzelníky
zloděje
druidy
chodce
úředníky
umělce, bardy
subotamy
námořníky
lidi
elfy
hobity
trpaslíky
krolly
barbary
skřítky
hevreny
národy podzemní říše (a jejich jednotlivé rasy)
nemrtvé, skřety, nekromanty
myšlenkové bytosti (např. záměrné vyvolávání)
stráže ve městech
mořeplavbu
sebeobětování se za někoho/něco
jednotlivé kategorie zbrojí/zbraní
život v přebytku
války
poctivé, nepoctivé způsoby výdělku
magii jako takovou
cestování
život ve městě
smrt
vlastní smrt
obětování menšiny pro většinu
založení rodiny
boj
boj útočný
boj obranný
střílení
střílení ze zálohy
používání jedů
používání zákeřných zbraní (nejen ty rilondské, ale cokoliv zákeřného ? malé kuše, nastražování pastí?)
počasí a jeho jednotlivé typy
studie z knih, od učitelů
získávání zkušeností praxí
teoretické výzkumy
odpočinek (myšleno skončím s řemeslem a dám se na odpočinek)
utrpení ostatních (+ utrp. ost. vlastním zaviněním)
dodělávání věcí obecně (dotahování do konce)
filosofy

Napřed si člověk udělá jakousi představu, jak by ta jeho postava měla vypadat, případně udělat několik jejích výroků. Poté podle jejích základních charakterových rysů (dobrosrdečný, nezodpovědný, sadista, pomstychtivý popř. jdoucí za velkou mstou - třeba pomstít se všem hevrenům za smrt své matky atd.) zodpovíš tyto otázky. Nebo zodpovíš několik těchto otázek a ptáš se na tento názor Proč je to tak? do toho okamžiku, než ti vypadne nějaký základní charakterový rys. No a když máš základní charakterové rysy a všechno toto vypsáno, máš vyhráno.

Poté se to všechno sladí s historií. Pokud děláš napřed historii, je nutné se rozmýšlet už předem, jaké charakterové vlastnosti tomu odpovídají (např. pokud utekl z domova, je to proto, že se chtěl zbavit zodpovědnosti, což znamená, že tento charakter nedokáže nést zodpovědnost, což třeba zase znamená, že nezvládne rodinu a bude od ní často utíkat, což znamená, že vyjma přátel asi bude osamělý a jak yb se vyjádřil poeta, do lože bude ulehat sám). Každopádně musíš tu historii udělat tak, aby odpovídala výslednému charakteru, případně oboje poupravovat tak, aby to nedřelo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
meator
Zaslal: út prosinec 23, 2003 23:01 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No zajímavý skřítek. Já sem teď taky jednoho rozehrál, je to válečník. Já vím, že se na to skřítek moc nehodí, ale mě se docela líběj takové netradiční kombinace.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Yb
Zaslal: út prosinec 23, 2003 23:20 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
meator napsal:
Já vím, že se na to skřítek moc nehodí, ale mě se docela líběj takové netradiční kombinace.


Proč by se nehodil? Není rasa a povolání, kteé by se k sobě nehodilo.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
meator
Zaslal: út prosinec 23, 2003 23:37 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Yb: Jo to já vím, ale napsal jsem to pro ostatní, protože musíš uznat, že sem píšou samé postavy jako trpaslík-válečník, elf-čaroděj. Nic proti tomu, když za ně rádi hrajou, ale ještě sem zde neviděl barbara-zloděje, skřítka-válečníka, nebo hevrena-kouzelníka.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Asgaroth
Zaslal: st prosinec 24, 2003 12:09 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Já už viděl krolla kouzelníka, elfa válečníka a hobita válečníka. A barbara alchymistu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Yb
Zaslal: st prosinec 24, 2003 17:18 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Asgaroth napsal:
..a hobita válečníka...


A nezapomínej na hobita hraničáře, hobita druida, elitní jednotku hobitích čarodějů a hobita mága.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Asgaroth
Zaslal: st prosinec 24, 2003 17:24 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Mluvím o tom, co jsem viděl. Vím, že bylo CP hobit druid, ale přímo hraničáře, jednotku čarodějů a mága jsem neviděl. Pokud ano, osvěž mi paměť.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Yb
Zaslal: st prosinec 24, 2003 17:33 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Asgaroth napsal:
Mluvím o tom, co jsem viděl. Vím, že bylo CP hobit druid, ale přímo hraničáře, jednotku čarodějů a mága jsem neviděl. Pokud ano, osvěž mi paměť.


Hobita hraničáře jste potkali. Jen už nevím kde. Mága taky, ale jako obvykle jste o tom neměli ani tušení. A tu jednotku čarodějů v jedné bitce o které jsem ti vyprávěl.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Asgaroth
Zaslal: čt prosinec 25, 2003 1:02 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Na hraničáře si nevzpomínam, přeci jenom může to být už rok...
Mága... to máš z toho že tajnůstkaříš. Mága poznáš jen tak, že tvoje družina dál hraje s tvojí postavou a ty si najednou musíš naházet novou.
A na jednotku si už nevzpomínam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Yb
Zaslal: čt prosinec 25, 2003 1:13 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Asgaroth napsal:
Mága... to máš z toho že tajnůstkaříš. Mága poznáš jen tak, že tvoje družina dál hraje s tvojí postavou a ty si najednou musíš naházet novou.



Nebuď tak cynický. Jsou přeci lepší věci, než jen mentálně podvolit. Co třeba družinu zneužít? (což se mu, po pravdě, tehdy slušně povedlo)

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Asgaroth
Zaslal: čt prosinec 25, 2003 21:47 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
No jo, no jo, tak se nevytahuj, ty mistře intrikáne. Kdo to vůbec byl, případně kde to bylo?
Nikdo není dokonalý a měl bys vědět, že šermíři jsou lidi přímí a neradi jednají oklikou a využíváním...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 25, 2003 21:51 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já jsem taky na intriky, protože ty jsou nejlepší !!! Laughing

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asgaroth
Zaslal: čt prosinec 25, 2003 22:01 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Já jsem prozměnu šermíř, takže intrikovat neumim.
A s mečem zacházim i v reálu, takže to neplatí jen pro dračák.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 25, 2003 22:06 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Můj taník má teď tři osobnosti. Když je normální den, tak je milý, přátelský atd... , když je noc, tak je tu Intrikánek, a nakonec když bojuje, tak z něj začnou šlehat plameny, umí létat, a je z něj Timilias, plamenný bojovník (no, to se to dělají magické předměty, když máte 750 magů, 1300 surovin a 5000 zlatých, samozřejmě taky dobré hody Razz Cool ).

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: pá prosinec 26, 2003 20:34 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Proč mi to připomíná mého druida? Měl zlatou sošku, která dokázala svého držitele za den neomezeněkrát přeměnit do velikosti D, a poku jsem přidal všechnu magenergii co jsem v dané chvíli měl, tak jsem se mohl pžemnenit i ve velikost E? Cool A to ještě nepočítám lintirovou (mithrilovou), kroužkovou zbroj a luk s útočným číslem kolem 25 a může dosáhnout až útočnosti +100 Smile . Ne, že bych se vychloubal, ale proti Tanovi, abych ho mohl zabít, bych mohl poslat snad jen drakolidi a Khara!!!(nestěžuju si jak hrajete, je to vaše hra, vaše věc, vaše chyby(podle mě)).

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 11 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.