Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Pět ran krvavých, aneb temná budoucnost Asterionu

Zanikne Asterion ?

Ano   [ 14 ]  
16%
  16%
Ne   [ 69 ]  
83%
  83%

Celkem hlasů : 83
M´te
Zaslal: čt leden 15, 2004 11:43 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Skřítci jako tvorové s přírodou spříznění jsou dle mého pro les i dryády menším zlůem než třeba skřeti. Dryády jsou slabé a v boji proti mostovce by neměly šanci na úspěch. V lese to je jiná, ale pevnost se nedá dobýt zákeřne ze zálohy vystřeleným šípem. Skřítkové jsou malí ale jejich magie je mocná. Dobytí Mostovky je podle mne záležitostí velkých obětí na straně obléhatelů, a dryády si nic takového nemohou dovolit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: čt leden 15, 2004 11:47 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Co se týče asterionu a jeho budoucnosti.... jeho zničením by si autoři z obchodního hlediska moc nepomohli... mohlo by tu být mnoho lidí, kteří už by si nepotřebovali koupit nové moduly a starý asterion jim bohatě stačí... nevěřím že poptávka tolik stoupá... v případě asterionu jde už spíše o "pravidelné zákazníky" i když kdo ví... žádnou anketu nebo průzkum veřejného mínění jsem nedělal...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: čt leden 15, 2004 12:08 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Prečo sa na zničenie Asterionu pozeráte stále z finančného hladiska ? Keby som bol ja tvorcom, urobil by som alternatívu zničenia celého sveta. Už len preto, aby PJ-ovia mali tú možnosť. A urobil by som niekoľko alternatív zničenia, s náznakmi využitia prostriedkov už skôr popísaných. Veď Asterion nemusí byť zničený, je to len jedna z možností vývinu udalostí. A tie si predsa do sveta vnáša PJ a jeho hráči ...
Osud Asterionu má stále v rukách PJ, takže keď nedopustí jeho zničenie, nazáleží na tom, či tvorcovia xceli alebo nexceli svet zničiť ...
Osobne si myslím, že k zničeniu dôjde. Alebo sa k nemu svet dostane až príliš blízko, čo bude mať veľmi trvalý dopad na svet ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: čt leden 15, 2004 12:12 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Stále... mne to vlastně napadlo až teĎ ale určitá logika v tom je ne ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt leden 15, 2004 20:03 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
A co Derteonská setba, proč by u jejich vlastností psali jednu takovou podivnou (ten kdo četl FA ví o které mluvím) ??? Podle mě to nebyla náhoda, ale záměr, a nebo prostě autoři chtěli Asterion jen trochu spestřit, kdo ví, ale já osobně si myslím, že to byl spíš záměr.
P.S: Správně M´te, my skřítci jsme velice dobří bojovníci, a jen tak se nevzdáme.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: so leden 17, 2004 23:43 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
M´te napsal:
Skřítci jako tvorové s přírodou spříznění jsou dle mého pro les i dryády menším zlem než třeba skřeti. Dryády jsou slabé a v boji proti mostovce by neměly šanci na úspěch. V lese to je jiná, ale pevnost se nedá dobýt zákeřne ze zálohy vystřeleným šípem. Skřítkové jsou malí ale jejich magie je mocná. Dobytí Mostovky je podle mne záležitostí velkých obětí na straně obléhatelů, a dryády si nic takového nemohou dovolit...

Pravda, ale dryády nejsou "dcery lesa" jen proto, že se jim tak říká. Jejich jedinou zbraní nejsou pouze luky a opeřené šípy. Dryády by dokázali dobýt Mostovku i bez menších ztrát, ale teď mají i jiné starosti, a je pravda, že skřítci až tak Les padajících stínů neohrožují...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Yb
Zaslal: ne leden 18, 2004 0:17 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Ivrin napsal:
M´te napsal:
Skřítci jako tvorové s přírodou spříznění jsou dle mého pro les i dryády menším zlem než třeba skřeti. Dryády jsou slabé a v boji proti mostovce by neměly šanci na úspěch. V lese to je jiná, ale pevnost se nedá dobýt zákeřne ze zálohy vystřeleným šípem. Skřítkové jsou malí ale jejich magie je mocná. Dobytí Mostovky je podle mne záležitostí velkých obětí na straně obléhatelů, a dryády si nic takového nemohou dovolit...

Pravda, ale dryády nejsou "dcery lesa" jen proto, že se jim tak říká. Jejich jedinou zbraní nejsou pouze luky a opeřené šípy. Dryády by dokázali dobýt Mostovku i bez menších ztrát, ale teď mají i jiné starosti, a je pravda, že skřítci až tak Les padajících stínů neohrožují...


Skřetí stopař ke své jednotce na malé bukové mýtince: "To jsem blázen, přísahal bych na Kharův život, že ta Mostovka byla zcela určitě ještě před týdnem tady!"

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Ivrin
Zaslal: ne leden 18, 2004 10:12 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Yb napsal:

Skřetí stopař ke své jednotce na malé bukové mýtince: "To jsem blázen, přísahal bych na Kharův život, že ta Mostovka byla zcela určitě ještě před týdnem tady!"

Laughing Cool Twisted Evil Very Happy Díš budoucnost, bratře... Laughing

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
M´te
Zaslal: pá leden 23, 2004 14:14 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Dcery lesa možná, ale kdyby měly moc srovnat se zemí pevnost, vypadalo by to v lese padajících stínů přeci jenom jinak. Navíc jsou skřítkové také takřka přírodní bytosti, nebo jsou alespoň na takové duchovní úrovni. Přeci jen vidí saly a to není jen tak samo sebou. Byli by tak vůči moci dryád imunní, nebo by se pomocí své vlastní dokázali účinně bránit. Myslím si stejně, lae že dryády jsou neustálým bojem oslabovány. Špatná karma by se dalo říct. Prolily už mnoho krve a nelze říci, že to bylo správné ať už si myslí co chtějí. Jednou je zlo jejich činů pohltí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: pá leden 23, 2004 20:47 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
M´te napsal:
Dcery lesa možná, ale kdyby měly moc srovnat se zemí pevnost, vypadalo by to v lese padajících stínů přeci jenom jinak. Navíc jsou skřítkové také takřka přírodní bytosti, nebo jsou alespoň na takové duchovní úrovni. Přeci jen vidí saly a to není jen tak samo sebou. Byli by tak vůči moci dryád imunní, nebo by se pomocí své vlastní dokázali účinně bránit. Myslím si stejně, lae že dryády jsou neustálým bojem oslabovány. Špatná karma by se dalo říct. Prolily už mnoho krve a nelze říci, že to bylo správné ať už si myslí co chtějí. Jednou je zlo jejich činů pohltí.


Vtip je v tom, že ony jí mají, ale tak by je to vyčerpalo, že si to nemohou dovolit. To raději rozloží svoje síly na boj na všech frontách, než aby udělaly něco tak hrdinského a hloupého a při tom se nechaly bodnout do zad.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
M´te
Zaslal: po leden 26, 2004 13:11 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Myslím, že je to snimi jako s dryádami v Sapkowskiho Brokilonu. Budou bojovat ze všech svých sil a dlouho. Až boj skončí bude to i jejich konec, protože budou porařeny, ledaže by se do boje přidala jiná síla. Ovšem nenapadá mě, kdo by chtěl dryádám pomáhat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mtwango
Zaslal: po únor 02, 2004 7:36 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
Třeba příšery z modrého měsíce? Laughing

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
M´te
Zaslal: čt únor 05, 2004 16:18 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Nad Modrým měsícem jsem se nyní trochu zamýšlel.... ale k ničemu jsem vlastně nedošel... Very Happy
Zajímalo by mě jak to tam teď vypadá... jsou tam pořád vznešení elfové a zbytky Arvedanů bojujících na smrt mezi sebou o umírající kus skály ve vesmíru ? Nebo se proti novému zlu spojili, nebo je tam již dávno něco jiného a kosti těch jež neodešli už ohlodává kdovíco ?!?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so únor 14, 2004 17:01 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, mě taky modrý měsíc zajímá, a začal mě zajímat o to více, když jsem si přečetl FA, podle mě by nebylo na škodu vydat o něm samostatný modul....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne únor 15, 2004 21:39 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To jo.Ale tenhle modul nespěchá.Je ještě spoustu zajímavějších míst s aktuálnějšími událostmi.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.