Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Obloha z listí a drahokamů  ~  Vugur Hnág

Jaký osud čeká Vugura Hnága?

Pomstí se Plaveně! Bude proti nim intrikovat díky svojí nové, rozdistribuované sítě!   [ 9 ]  
56%
  56%
Bude se dál objevovat poblíž Minkoru, sladovat jeho pád a zase podlehle své nátuře skřeta.   [ 0 ]  
0%
  0%
Vstoupí do některé z existujících špionážních sítí jako elitní agent.   [ 2 ]  
12%
  12%
Nabídne své služby Tarosu.   [ 2 ]  
12%
  12%
Úplně zmizí z dějin a nikdo o něm nikdy neuslyší...   [ 3 ]  
18%
  18%

Celkem hlasů : 16
Rauksul
Zaslal: so říjen 29, 2016 0:18 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Minkor nám padl. Ba co víc, byl zamořen měsíční krajinou. Mezi obyvateli je mnoho zajímavých postav a postaviček,a le jen jediný skřet - Copak se asi stalo s pánem zdejších intrik a jediným 'napraveným' skřetem? Wink

Bude se mstít Pleveně za zničení svého města? Vydá se někam s Minkořeny? A kam? padne při obraně, nebo bude nalezen? A co se s ním (pokud žije) stane až Mikor bude pohlcen měsíční krajinou? A vůbec - vstoupí ještě do dějin, nebo z nich zmizí?

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zurkhen
Zaslal: so říjen 29, 2016 16:35 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Tohle je jedna z nejzajímavějších postav Asterionu, trochu jeho jedinečnost nabourala Argawara z Města přízraků, ale obecně je myšlenka na návrat skřeta k dobru velmi zajímavá. Díky němu, Argawaře a Agunághovi jsem o skřetech začal trochu víc přemýšlet a pracuji s nimi jinak.

Když ho družina poprvé potkala tak jim to naprosto rozhodilo představy o světě.

Problém co s ním dál u sebe nebudu muset řešit, protože jsem pevně rozhodnut, že Minkor se ubrání.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: st listopad 02, 2016 1:52 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Zurkhen napsal:
Tohle je jedna z nejzajímavějších postav Asterionu, trochu jeho jedinečnost nabourala Argawara z Města přízraků, ale obecně je myšlenka na návrat skřeta k dobru velmi zajímavá. Díky němu, Argawaře a Agunághovi jsem o skřetech začal trochu víc přemýšlet a pracuji s nimi jinak.

Když ho družina poprvé potkala tak jim to naprosto rozhodilo představy o světě.

Problém co s ním dál u sebe nebudu muset řešit, protože jsem pevně rozhodnut, že Minkor se ubrání.


Argawa je z knih, takže je to trošku jiný případ. Ale rozhodně možný. Navíc se o tom přío zmiňují pasáže o Tvárnosti Smile

Minkor nepadne? Vida! Smile tedy se obrání Plaveně?

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zurkhen
Zaslal: st listopad 02, 2016 17:30 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Ano ubrání, detaily jsem zatím neřešil. Možností je mnoho

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: po listopad 14, 2016 21:28 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Zurkhen napsal:
Ano ubrání, detaily jsem zatím neřešil. Možností je mnoho


Vzhledem k tomu co se zrovna píše v autorském kroužku... povídej, přeháněj Smile

A měl v tom prsty i oblíbený skřet? Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Deli
Zaslal: po listopad 14, 2016 23:19 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
My jsme teď při hraní spojili "Přelet probuzené Ugrien nad Minkorem" zrovna ve chvíli obléhání města Mořským císařstvím. Přineslo to mnoho neštěstí, ale jelikož to postihlo i oblehatele a navíc šlo o opravdu WTF moment, nakonec to povede naopak k ukončení konfliktu a dohodám, které pro Plavenu dopadnou finančně a vlivově vlastně docela dobře. Smile
Tak nějak Minkor "spolkne" další národ a jeho vůdci dá "osmé klíče". Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: čt listopad 17, 2016 11:28 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Družina mi pochází tak nějak z minkoru (nikdo se tam nenarodil ale je to jejich druhej domov) město je obsazeno a plánujeme jeho znovuovládnutí co se týče fauny a flory nehodlám nechat pronikat přímo do města někdo hold tu brán bude muset dostat z města za každou cenu...

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: čt listopad 17, 2016 23:14 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Zajímavé, zajímavé, zajímavé Smile

Přelet Ugrien - proč WTF moment? Myslíš od hráčů "Kurva, proč přiletěl a zase odletěl nějakej drak?" nebo od obyvatel "Probohy co se to děje, pomoooc!" Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Deli
Zaslal: pá listopad 18, 2016 15:25 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Rauksul napsal:
Zajímavé, zajímavé, zajímavé Smile

Přelet Ugrien - proč WTF moment? Myslíš od hráčů "Kurva, proč přiletěl a zase odletěl nějakej drak?" nebo od obyvatel "Probohy co se to děje, pomoooc!" Smile


Myslím pro všechny. Je to takový cizorodý prvek, který vnáší do konfliktu, o kterém má každá strana nějaké očekávání, chaos. A tím nutí obě dvě strany přehodnotit své plány a v případě Ugrien i hodnotový žebříček. Tváří v tvář devastaci a čiré zlobě, která si nevybírá, a k obětem, které do toho nebyli vůbec zainteresovány, se prostě najednou obě dvě strany mohou domluvit na kooperaci.

Přirovnal bych to třeba k takovým těm filmovým scénářům, kde na Zemi přiletí mimozemšťani, kteří chtějí vyhladit všechen život a přeměnit planetu na pro ně obyvatelnou. Najednou dřívější nepřátelé uvažují o spojenectví.

Nevadí, že Ugrien pak odletí někam pryč. Její přílet si už vyžádal oběti, se kterými obě strany počítaly v jiném scénáři a navíc se ví, že tam ta Ugrien, ať už je to "cokoliv", někde pořád je. Proč se radši nedomluvit, když jsou obě strany takto demoralizovány? Smile

A Minkor má v té diplomacii takovou tradici, že se to přímo nabízí. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: pá listopad 18, 2016 18:43 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Deli napsal:
Rauksul napsal:
Zajímavé, zajímavé, zajímavé Smile

Přelet Ugrien - proč WTF moment? Myslíš od hráčů "Kurva, proč přiletěl a zase odletěl nějakej drak?" nebo od obyvatel "Probohy co se to děje, pomoooc!" Smile


Myslím pro všechny. Je to takový cizorodý prvek, který vnáší do konfliktu, o kterém má každá strana nějaké očekávání, chaos. A tím nutí obě dvě strany přehodnotit své plány a v případě Ugrien i hodnotový žebříček. Tváří v tvář devastaci a čiré zlobě, která si nevybírá, a k obětem, které do toho nebyli vůbec zainteresovány, se prostě najednou obě dvě strany mohou domluvit na kooperaci.

Přirovnal bych to třeba k takovým těm filmovým scénářům, kde na Zemi přiletí mimozemšťani, kteří chtějí vyhladit všechen život a přeměnit planetu na pro ně obyvatelnou. Najednou dřívější nepřátelé uvažují o spojenectví.

Nevadí, že Ugrien pak odletí někam pryč. Její přílet si už vyžádal oběti, se kterými obě strany počítaly v jiném scénáři a navíc se ví, že tam ta Ugrien, ať už je to "cokoliv", někde pořád je. Proč se radši nedomluvit, když jsou obě strany takto demoralizovány? Smile

A Minkor má v té diplomacii takovou tradici, že se to přímo nabízí. Smile


Velmi zajímavá myšlenka.

Když sem přemýšlel o tom že se ubrání, vycházely mi nejvíc možnosti- pomoc trpaslíků, asarijců nebo skřítků, či jejich libovolné kombinace. (pro všechny je Plavena jako soused velký problém). Oplackého větší zapojení a navíc s úspěchem, nebo že se prostě ubrání sami. Napadla mě i šílenost s probuzením Drůvagových lesů nebo je prostě Riam všechny sežere aby se zase nemusel stěhovat.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Invincible
Zaslal: pá listopad 18, 2016 19:18 Citovat
Založen: 18.3.2014 Příspěvky: 47 Bydliště: Praha 2
Zurkhen napsal:
Když sem přemýšlel o tom že se ubrání, vycházely mi nejvíc možnosti- pomoc trpaslíků, asarijců nebo skřítků, či jejich libovolné kombinace. (pro všechny je Plavena jako soused velký problém). Oplackého větší zapojení a navíc s úspěchem, nebo že se prostě ubrání sami. Napadla mě i šílenost s probuzením Drůvagových lesů nebo je prostě Riam všechny sežere aby se zase nemusel stěhovat.


Riam už tou dobou myslím v Minkoru pár let není. Skřítkové asi taky odpadají, tou dobou už by měli mít dost vlastních problémů. Ale ten zbytek by asi mohl nějak pomoci.

Mě osobně pád Minkoru taky docela mrzí, ale nijak zasahovat do něj nebudu, jelikož je součástí Proroctví, které považuji za jednu z malá absolutně nedotknutelných věcí. Na druhou stranu, zanikne jen město jako takové, jeho ideje zůstanou, to je víc než se na první pohled může zdát.

_________________
Čím výš vzlétneme, tím menší se zdáme těm, kteří nedovedou létat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: pá listopad 18, 2016 19:43 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Riam se odstěhuje po dobytí nebo těsně před. Minkor pak sežerou kytky, takže zbydou jen ideály a to mi nestačí, chcí víc Cool

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Invincible
Zaslal: pá listopad 18, 2016 20:03 Citovat
Založen: 18.3.2014 Příspěvky: 47 Bydliště: Praha 2
Zurkhen napsal:
Riam se odstěhuje po dobytí nebo těsně před. Minkor pak sežerou kytky, takže zbydou jen ideály a to mi nestačí, chcí víc Cool


Podle kroniky v KZO Riam opouští město v roce 855 a k oblehnutí dochází až v klidnu 857.

_________________
Čím výš vzlétneme, tím menší se zdáme těm, kteří nedovedou létat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deli
Zaslal: so listopad 19, 2016 3:26 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
zelený měsíc a kytky jsem upe vynechal, protože mi příjde, že Kharem vedená válka a Rituál, probouzení starých trpaslíků, běsů a prvních bohů stačí. Very Happy
Doporučuju zvážit všem vypravěčům, jestli toho prostě už na Asterionu není dost. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: so listopad 19, 2016 11:29 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Deli napsal:
zelený měsíc a kytky jsem upe vynechal, protože mi příjde, že Kharem vedená válka a Rituál, probouzení starých trpaslíků, běsů a prvních bohů stačí. Very Happy
Doporučuju zvážit všem vypravěčům, jestli toho prostě už na Asterionu není dost. Very Happy


To šíření plevelu mě taky moc nesedí, snad jen to jezero ve Ztracené zemi by tu oblast mohlo udělat zajímavější.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.