Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Osudy Asterionu

Kdy dojde ke konečné bitvě ?

Do tří let   [ 0 ]  
0%
  0%
Do šesti let   [ 4 ]  
7%
  7%
Do deseti let   [ 4 ]  
7%
  7%
Do dvaceti let   [ 10 ]  
17%
  17%
Do více let   [ 7 ]  
12%
  12%
Až dovychází všechny moduly   [ 22 ]  
39%
  39%
Vůbec k ní nedojde   [ 9 ]  
16%
  16%

Celkem hlasů : 56
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne srpen 01, 2004 20:43 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já jsem to zkoušel, ale upustil jsem od toho, protože jsme se tam jednat ještě nedostaly (na tak vysoký úrovně aby se do bitvy mohli aktivně zapojit), druhak je to strašně zdlouhavý, za třetí je odfláknutý a za čtvrtý si to vždycky musím přečíst dvakrát, než to pochopím...... Twisted Evil

Zkoušeli jste někdy udělat hrad podle PPE ? Já jsem vždycky dopad jak ..... no nebudu se po někom opakovat....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne říjen 24, 2004 12:29 Citovat
Anonymní
No tak já si předně myslím, že vyhraje ten, ke komu se přidá má družina... A jelikož tak trochu pracujeme pro Zyla, tak asi vyhraje Zyl. Smůla hoši
Esiaros
Zaslal: st listopad 24, 2004 12:30 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Ja si predstavuje konecnou bitvu monstrozni a velkolepou. Nekdo sjednoti temne elfy a pozada Astaronova dedice, aby zrusil prokleti. To samozrejme bude az po konecne bitve. Ti by podle mne mel vyhrat Khar. Asi by se mel spojit se Zylem a pak by lide Tary i Lendoru nemeli sanci. V konecne bitve by meli vystupovat i bohove,kteri se zrekli slibu stvoriteli(Aurion,Gor,Sirril,..). Melo by to byt neco opravdu velkolepeho.

_________________
Co te nezabije, to nestoji za rec. Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gro$a
Zaslal: st prosinec 08, 2004 14:54 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
Esiaros napsal:
Ja si predstavuje konecnou bitvu monstrozni a velkolepou. Nekdo sjednoti temne elfy a pozada Astaronova dedice, aby zrusil prokleti. To samozrejme bude az po konecne bitve. Ti by podle mne mel vyhrat Khar. Asi by se mel spojit se Zylem a pak by lide Tary i Lendoru nemeli sanci. V konecne bitve by meli vystupovat i bohove,kteri se zrekli slibu stvoriteli(Aurion,Gor,Sirril,..). Melo by to byt neco opravdu velkolepeho.


Vsichni tady jeste zapominate na nekromanty, ja byh je nechal vpadnout nekomu do zad. A Zyl urcite nevyhraje, vzdyt nema pravo ani zemrit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.