Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  O povoláních na Asterionu

Za jaké povolání nejradši hrajete ?

Za Válečníka   [ 8 ]  
12%
  12%
Za Hraničáře   [ 19 ]  
28%
  28%
Za Alchymistu   [ 5 ]  
7%
  7%
Za Kouzelníka   [ 16 ]  
24%
  24%
Za Zloděje   [ 10 ]  
15%
  15%
Za Kněze   [ 6 ]  
9%
  9%
Za Psionika   [ 2 ]  
3%
  3%

Celkem hlasů : 66
Kostra
Zaslal: po březen 15, 2004 22:10 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Mě osobbně se nejvíc líbí theurg(mag prředměty a informace se prodávají dobře) či mág (jednou se země stal "nejlepší králův přítel")
To Abasir: evropani a arabové se mezi sebou mlátili staletí až doposud mezi sebou proti sobě protestanti, katolíci, pravoslavní šiíti a suniti.
Kdo má pravdu Question Exclamation Question Exclamation Question Exclamation . Pro kališníka byla pravda že Hus byl mučedník a bojaval zato s "písní na rtech", pro staré řeky byla pravda že všichni kdo žijí za jejich uzemím jsou barbaři včetně starůch peršanů
(ti si o nich mislli totéž) přitom byli na viší tech. úrovni.
Římani si to misleli o keltech a některé keltské vynálezy se používají do dnes.Pravdu se dozvíš asi až po smrti a co když nebe neexistuje nebo se rovnou převtělíš do mravence... .
Dejme tomu že můj názor je že dva a dva je pět, když je to názor tak tomu i věřím[/u] a ty mě o opaku nepřevedčíš názor=víra jinak.
Pokud ty domorodce přesvědčíš že kráva má čtyři rohy a dvě nohy a sousední kmen přesvědčíš že má tři rohy a pět noh a jestli jsou to divoši a potom se potkají a padne na to řeč může to skončit u mrtvých a jestli jsou to eskimáci ta se pravdy nedopátrají, stejně jako my se nedopátráme toho jestli měl pravdu ježíš či mohamed

Mojžíš řekl: vše je o řádu
Ježíš řekl: vše je o lásce
Froud řekl: vše je o sexu
Einstain řekl: vše je relativní

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mortus
Zaslal: čt srpen 19, 2004 17:46 Citovat
Založen: 16.4.2004 Příspěvky: 32 Bydliště: Na cestách a v hostincích...
Mne se nejvic libi mag. Jako priklad si beru Zantura. Fascinuji mne jeho schopnosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cvalimír
Zaslal: so listopad 20, 2004 21:56 Citovat
Založen: 20.11.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: //// Neznámé
Druid a čaroděj! Zlej strom a černej blesk!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Esiaros
Zaslal: čt listopad 25, 2004 12:35 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Malou poznamku k Mortusovi. Keca. Ma rad sermire. To co rek, sem rek ja. Je to kradez.

_________________
Co te nezabije, to nestoji za rec. Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: čt listopad 25, 2004 14:25 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
me se libi to je o nicem!!!Vzdyk kazdej hrac dza neco umi hrat jen to musi zjistit!!!!Treba ja rad hraju za druida nekdo treba za maga!!!Ale lip umi zahrat za neco jinyho proto by si to mel vyskouset!!!Treba ted jsem zjistil ze umim hodnew dobre hrat za Alchimistu!!! jo A Ivrin to s tema lektavara tak to prave se hodi v druzine a ne o samote!!!!(je pravda ze takovej alchimista kterej je sam moc nic se lekvarama nezvladnne ale v druzine to jeneco jineho!!!!)A pak takovej pyrofor ma pak rakety ktery muze po svych nepratelich ( i treba z 200 sahu!!!) a to chci treba takovyho valecnika videt jak zautoci na nej!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.