Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Písky proroctví  ~  Silviand

Meph
Zaslal: pá leden 28, 2005 13:02 Citovat
Založen: 24.10.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Valašská Bystřice
Chtěl bych se v tomto tématu dovědět, jak podle vás vypadá Arvedanské zaniklé město Silviand. Hodlám tam totiž vyslat svou družinu a nějak mi docházejí nápady...

_________________
Freedom for Wallachian Kingdom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: pá leden 28, 2005 14:22 Citovat
Anonymní
Je tam HODNE sfing. Je to temer sebevrazda...Na jaky urovni sou?? Aby si hned nezacali hazet nove postavy...
Wetrixus
Zaslal: pá leden 28, 2005 15:07 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
To město je kompletně zachované se vším co vněm bylo.Žije tam malá skupinka orků.Hodně plánů na lodě(loďařské dílny).
Ale jak již psal Nazarei je to skoro sebevražda Twisted Evil protože tolik sfing pohromadě no nevim nevim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po leden 31, 2005 11:24 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Náš šermíř má Prsten návratu do Silviandu... Ví, co to je, dokonce maj arvedanskou knihu o Nekonečných horách (kerá je ve fázi luštění...), ale o sfingách nic netuší... Těšim se na to, až si řeknou "Jupí! Jdem do arvedanskýho města, plnýho pokladů, bla bla bla" Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Wetrixus
Zaslal: út srpen 02, 2005 2:48 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
No nezapomen ze tam sou orkove a je to hlavne lodarske mesto...
A navic vse se da zjistit ve sferach Twisted Evil

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po srpen 29, 2005 12:40 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
No všechno ne. Třeba jedna naše družina (momentálně hrajem se skoro stejnejma lidma si tři družiny...) má zrcadlo z Derteonu - jednou denně se ho můžou zeptat na něco mluvenýho (3. sfera myslim - vědění mluveného)., Je sranda, když blbě formulujou otázku a ono jim řekne pěkný h***a Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Blind Guardian
Zaslal: ne říjen 02, 2005 11:45 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Celkem by mě zajímalo, do jaké míry bude zachované, budovy maj totiž taovej zvyk bez údržby chátrat a sfingy na údržbu neužiješ.
Podle mě si ale většinu fakt cenejch věcí vzali arvedani sebou (a pak, že do hrobu si nic nevezmeš) alespoň podle mě...
Jinak cesta tam bude fakt sebevražda,pokud postavy neseřenou nějakej předmět nebo svitek typu "ochrana před..." max kanalizace, to by poznali arvedany i z té temnější stránky (nebo spíš hnědší)... Laughing

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne říjen 02, 2005 19:50 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
BLIND GUARDIAN: budovy sice chatraji, ale arvedanske technologie a magie delaji sve, takze povetsinou jeste stoji a tam kde strechy nemely drevene krovy (ktere samosebou shnily) do nich ani neprsi.
sebou se vse urcite arvedane nevzali, jeli totiz na lodich a nevedeli jak daleko a tak si radej vzali zasoby jidla a piti, nez zlata, drahokamu a knih.
cesta tam je opravdu krusna, a kanalizace by se dala pouzit (za ta tisicileti co se nepouziva uz tam po "tom hnedem" nenajdes ani pamatky, dest to vyplavil) ovsem jak druzina zjisti, kde jsou vchody do teto kanalizace a jak zajisti aby se v ni neztatila, treba na dobro, tot IMHO otazka :o)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: po říjen 03, 2005 16:12 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Jen aby to nedopadlo jako ty jejich slavný cesty pouští. Já osobně si myslím, že by arvedani ty poklady rači hodili do vody, než aby se dostali do rukou jiného (trpaslík by zaplakal, jen si to představte) a mezi nrvedany bylo dost paranoiků aby se něco podobného stalo , ale to je jen můj odhad, každopádně ty určitě nejcenější si vzali určitě (takže žádný obrobijce +36 se určitě konat nebude) teď mám na mysli hl. artefakty.
Kdyby to bylo jiný město tak neřeknu, vemte si Derteon "Já se vrátím" ale tohle městečko vědělo že tahle prohra je definitivní (však jim to taky trvalo).
to s tím hnědým neber vážně Very Happy
Co hledat vezmu kladivo a udělám si ji sám. Laughing

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: po říjen 24, 2016 17:55 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Sadaam napsal:
Náš šermíř má Prsten návratu do Silviandu... Ví, co to je, dokonce maj arvedanskou knihu o Nekonečných horách (kerá je ve fázi luštění...), ale o sfingách nic netuší... Těšim se na to, až si řeknou "Jupí! Jdem do arvedanskýho města, plnýho pokladů, bla bla bla" Twisted Evil


jakpak to dopadlo? Smile


A otázka do pranice - Co Silviand a NUK? Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Dugatan 1
Zaslal: út říjen 25, 2016 8:25 Citovat
Založen: 7.12.2014 Příspěvky: 21
K Silvilandu by se mohl vypravit Sumier z Erinu. Je k tomu jako stvořený.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: st říjen 26, 2016 21:34 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Sfingy by asi daly výprask i pár nekromantům. A tak daleko na sever větší sílu asi posílat nebudou.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá říjen 28, 2016 23:29 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Zurkhen napsal:
Sfingy by asi daly výprask i pár nekromantům. A tak daleko na sever větší sílu asi posílat nebudou.


Pár asi určitě. Ale co větší počet? Schopných Vládců mysli (tedy po zkouškách) asi nebude málo... něco málo přes dvě stovky.

Hmm, co by asi dělali vládci mysli s armádou sfing? Wink

Dugatan 1 napsal:
K Silvilandu by se mohl vypravit Sumier z Erinu. Je k tomu jako stvořený.


Pravda pravdoucí Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Fergo Fergusson
Zaslal: pá listopad 04, 2016 13:39 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
Nemkromanti v Siliviandu? Kdyby měli pádný důvod, tak by se tam možná vydali. To by záleželo na motivaci. Nehledě na to, že to teď mají podstatně blíže. Takže je dost možné, že by se o Silviand zajímali. Každopádně ty hory jsou územím Ytraka, takže já jsem si představoval, že když už tak o Silviand projeví zájem on. Anebo Ústa smrti. Ten je taky poměrně blízko, pokud se nemýlím.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: po listopad 07, 2016 20:55 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Fergo Fergusson napsal:
Nemkromanti v Siliviandu? Kdyby měli pádný důvod, tak by se tam možná vydali. To by záleželo na motivaci. Nehledě na to, že to teď mají podstatně blíže. Takže je dost možné, že by se o Silviand zajímali. Každopádně ty hory jsou územím Ytraka, takže já jsem si představoval, že když už tak o Silviand projeví zájem on. Anebo Ústa smrti. Ten je taky poměrně blízko, pokud se nemýlím.


Hory byly uzemím Ytraka v době gobliního dominia... A ty jsou už dávno, dávno pryč. A z gobinu přešel Ytrak převážně na trpaslíky Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.