Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Hřbitov Vašich Hrdinů

Za kterou rasu nejradši hrajete ?

Za elfy   [ 27 ]  
28%
  28%
Za trpaslíky   [ 9 ]  
9%
  9%
Za lidi   [ 31 ]  
32%
  32%
Za skřítky   [ 7 ]  
7%
  7%
Za barbary   [ 7 ]  
7%
  7%
Za hobity   [ 5 ]  
5%
  5%
Za krolly   [ 1 ]  
1%
  1%
Za orky   [ 3 ]  
3%
  3%
Za skřety   [ 4 ]  
4%
  4%

Celkem hlasů : 94
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt červen 10, 2004 14:05 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Hmm...tak to potom jo...musíte mít docela zajímavej svět... Cool a jak dlouho ste s nima hráli???Já sem hrál asi 2-3 roky elfa čaroděje a dostal sem se jen na 18...už tehdá sem byl nabustovanej jako prase a náš družinovej bojovník byl dost nerozbytelnej...je sice pravda, že sme nehráli Asterion, ale přeci jenom... Rolling Eyes Jo a jak psal Xillos o zemřelim Tiem Sakarim, tak mu asi týden na to zemřela další zbrusu nová postavička...vono poslat na skřítka bojovníčka s pěstičkama(sice by dokázal rozšmelcovat kde koho ale...) fexta s rezistencí na normální zbraně je docela iracionální... Confused Shocked

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt červen 10, 2004 14:10 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Errr...sem pravopisový prase...přece jenom sem ještě ve škole=sem zblblej...přyjmněte teda mojý upřýmnou omluvu... Cool

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: čt červen 10, 2004 18:28 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Tirion er Daerlen napsal:
Jo a jak psal Xillos o zemřelim Tiem Sakarim, tak mu asi týden na to zemřela další zbrusu nová postavička...vono poslat na skřítka bojovníčka s pěstičkama(sice by dokázal rozšmelcovat kde koho ale...) fexta s rezistencí na normální zbraně je docela iracionální... Confused Shocked

Oprava:Skřítčího Mr. Green "berserkra" Mr. Green s pěstičkama.
A poslat na zloděje(Pozor! S vylepšenou orčí kuší Smile ) banší taktéž s rezistencí na zbraně není iracionální? Cool
A mimochodem bylo to na osudu. Chtěli nějaký menší dobrodružství tak si hodily desetistěnkou, co na ně pujde(pro nezasvěcené:házení s desetistěnkou na výběr nestvůry bylo vymyšleno Xillosem pro srazy v neúplném složení naší družinky pro potřebu dobrodružství(jak to u nás bylo zvykem Confused )). Nezaručoval jsem jim přežití a upozorňoval jsem je na to(snad to brali jen jako legraci. Já jsem taktéž myslel že ho zvládnou).
Musím taktéž uctít památku(pravděpodobně sám, jelikož se zbytek družiny raduje, že "konečně za svině zemřela a taky si to zasloužila" Mr. Green ) své první postavy na Asterionu-člověka zloděje-Ivrina Berkovského. Zemřel při setkání s členem organizace "Noční let". Při boji s ním byl těžce zraněn, ale stále byl držen na živu a požadovalo se po něm vyzrazení jmen dalších členů Pavučiny. Mohl mít možnost vyzradit a zemřít rychlou smrtí nebo mlčet a být mučen. Jak mu to nakazuje pavoučí přísaha-mlčel. Bránil se tomu, ale nakonec podlehl své bolesti a vyzradil jméno dalšího člena Pavučiny. To, co ho provázelo při posledních chvílích jeho života, bude trpět ve Vnějším světě do vydání druhé šance v přírodní úrovni...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: út červen 15, 2004 12:04 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Pěkně's to napsal... Cool ale ta zmínka o iracionalitě s bánšíma má malej nedostatek...1) nikdo neumřel, 2) byl sem tam já, a Venca... 3) jsi měl šanci uniknout
Vim, že tam byl s Tiem Xillos, ale ten taky hraje stylem zásah/útěk, takže Tiemu spíš nepomoh, ale zavařil mu to...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: út červen 15, 2004 15:19 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Tirion er Daerlen napsal:
Pěkně's to napsal... Cool ale ta zmínka o iracionalitě s bánšíma má malej nedostatek...1) nikdo neumřel, 2) byl sem tam já, a Venca... 3) jsi měl šanci uniknout
Vim, že tam byl s Tiem Xillos, ale ten taky hraje stylem zásah/útěk, takže Tiemu spíš nepomoh, ale zavařil mu to...

Děkuji za pochvalu. Smile 1)To bereš jako nedostatek? Tak se to vyvinulo. Já za to nemohu, že skřítek chytil berserka a jak víš, v pravidlech se píše, že berserk skončí:1, pokud jsou všichni nepřátelé v dosahu mrtví. 2, pokud je sám bojovník mrtev(vyvinulo se to bohůžel v tu druhou možnost Confused ) 2) Když jsi nezmiňoval Xillose v prvním příspěvku(že by kvůli tomu, že přežil Cool ?), tak proč do druhýho najednou taháš sebe s Vencou? A navíc, banší mají křik, který ovlivňuje celkové okolí kolem ní, takže jste mě i tak moc ochránit nemohli. 3) Já mu nevnucoval, aby v tom boji zůstal. Mohl klidně odcupitat na svých nožičkách zpět a nebo se tomu hlasu v hlavě(zápletka do "dobrodružství") vůbec nevěnovat.
Xillosova chování si uvědomuju, ale on byl především důvod proč jsem stál dále za fextem(přece jen měl kouzelnou zbraň). A další moje výmluva, kterou strašně nerad používám: Bylo to na kostkách. A tak, jako že jsem fextovým hodům nepřilepšil, tak jsem jim taky nepřihoršil.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: st červen 16, 2004 10:57 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
To už je zase ve hvězdách... Cool ale vem to takhle: Venca je kamikaze, já sem zase hrdej, byly to "jen" bánší, měls psten...bánší myslim nemá na neviditelnost rezistenci...
Ten jejich boj podle mě nemoh dopadnout jinak, sice to záleželo na kostkách, ale já bych se rozmyslel jestli bych to tam poslal...Xillos je stejně páčo, protože se moh bustovat lektvarama, nebo moh skřítka odtáhnout, furt se chlubí, jak není Sheyla silná, a skřítka kterej má nanejvíš 40 kg by odtáhla jako prd...jo a to, že si Jindřich dal berserka sem nevěděl... Sad

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
M´te
Zaslal: so červen 19, 2004 19:03 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
hmm hmmm roleplaying, že ? Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kostra
Zaslal: po červen 21, 2004 19:02 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Zjistil jsem že můj mág-upír sem KONEČNĚ patří. Pokusi se Zylovi ukrást Kalich a nevěděl že jej hlída zylova garda,nejdřív se je pokusi přesvědčit mírumilovnou salvou blesků aby ho nechali.Oni si ale nedali říct a tak snimi uzavřel dohodu,oni se ho pokusí zabít a on se bude jen bránit,nevědeli kdo je, a tak se kalich dostal do umrlčího království a dali mi konečně pokoj.Chudák Zyl jak to s ním dopadne.Šlohl jsem mu i Ner-Tiriani.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kostra
Zaslal: po červen 21, 2004 19:02 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Zjistil jsem že můj mág-upír sem KONEČNĚ patří. Pokusil se Zylovi ukrást Kalich a nevěděl že jej hlída zylova garda,nejdřív se je pokusi přesvědčit mírumilovnou salvou blesků aby ho nechali.Oni si ale nedali říct a tak snimi uzavřel dohodu,oni se ho pokusí zabít a on se bude jen bránit,nevědeli kdo je, a tak se kalich dostal do umrlčího království a dali mi konečně pokoj.Chudák Zyl jak to s ním dopadne.Šlohl jsem mu i Ner-Tiriani Wink .

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po červen 21, 2004 21:54 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Hmm... a k čemu ti to všecko vlastně bude ??? Confused

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Raist
Zaslal: ne srpen 15, 2004 23:31 Citovat
Založen: 10.8.2004 Příspěvky: 22 Bydliště: ..cesta..
..no ja dufam ze sem tak skoro nebudem musiet zapisat aj swojho elfieho maga Mr. Green ..a kedze som PJ a asi este dlouho budu...on si pocka Laughing ..

_________________
------------www.bily-vlk.szm.sk--------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Cesty Hraničářů
Zaslal: ne srpen 29, 2004 20:06 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Mno tak jsem se sem jednou opet dostal asi udelam mensi soucet svych velmi malych strát na Asterionu:
Moje prvá postava byl elfí hranicar- Bylo to moje prve dobrodruzo na asterionu. Doprovazeli jsme kravanu ja, pak jeden elfík kouzelnik a jeste valecnik. kouzelnik nam zdechnul po prvnim sipu(taky prvni akce) a ja az na treti sip co letel smer karavana (prvni co letel na me-PJ si hodil asi 4x 6ku). Takto zemrela ma prva postava co nemela ani jmeno.... (konec na 1 urovni)
Moje druha postava byl Riwilion elfí hranicar-chodec(vsimete si toho ze se dostal k vetveni povolani)- priblizne na 2 nebo 3 urovni se nakazil likantropii a stal se vlkodlakem. Celkem se mu to i darilo tajit i kdyz ze zacatku to byl mensi problem (pobijte sam 40golinu na 2 urovni tak aby to nikomu neprislo divne-stejne si zacali....). Mno a tato postava si zila pekne dokud na ni nekdo neudelal hon jako na vlkodlaka v ALbireu.... (sice sem jiz nemel muznost za ni hrat ale prej me sejmuli lidi z moji druziny....). (konec na 6-7 urovni)
A tak se dostavame k moji treti postave Tie Sakary. Byl to lesni skritek povolanim kouzelnik-carodej. Nadherne si zil v Minkoru, pote v Albireu a prezil i vylet do Rilondu. Jenze pak prisel onen osudny den, Den kdy zemrela nadeje sveta.... Ten den jsme se ja a Venca vydali na lov byl to Bozook sice jsme ho nakonec dostali, lec na bojisti nezustal jen on ale i ja.... (konec na 8 urovni)
A na rade je dalsi postava tou je muj Bojovnik-valecnik skritek. Ten stihl hrat celejch 14 dni. Pak jak je tu kousicek nademnou nadepsano zemrel na setkani s Fextem jelikoz nas dokonali PJ odhadl mou silu a silu moji dokonale kamosky pripos*** Aurionovky Sheyli..... takze po dalsim hrdinnem souboji padl dalsi z adeptu na HRDINU Laughing (skoncil na 7 urovni)
Tak a tomto prozatim ukoncim tuto kratkou prochazku moji Asterionskou existenci. Zakoncim to zatim zijici postavou zrzateho Psionika co si zatim uzva sveho dloouuuhhheeehhoooo zivota (prozatim zijici na 7 urovni)

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: ne říjen 31, 2004 16:48 Citovat
Anonymní
My neumíráme
Marek Stahl
Zaslal: ne říjen 31, 2004 19:20 Citovat
Anonymní
Jedna moje postava zemrela velmi komickou smrti.Byl jsem se svou druzinou tajne v tabore plavenske jednotky.Plizil jsem se pod rouskou kozla neviditelnost.Bohuzel jsem si nedal pozor na ohne a vyhmatli me podle stinu.
Switch
Zaslal: so listopad 20, 2004 12:24 Citovat
Anonymní
My neumíráme

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.