Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Hřbitov Vašich Hrdinů

Za kterou rasu nejradši hrajete ?

Za elfy   [ 27 ]  
28%
  28%
Za trpaslíky   [ 9 ]  
9%
  9%
Za lidi   [ 31 ]  
32%
  32%
Za skřítky   [ 7 ]  
7%
  7%
Za barbary   [ 7 ]  
7%
  7%
Za hobity   [ 5 ]  
5%
  5%
Za krolly   [ 1 ]  
1%
  1%
Za orky   [ 3 ]  
3%
  3%
Za skřety   [ 4 ]  
4%
  4%

Celkem hlasů : 94
Ivrin
Zaslal: po prosinec 01, 2003 14:59 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
gegu napsal:
Smile) To já si pamatuju hafo dobre...moje prvni postava byl hobit zlodej zvyný DrápSmile))jak orginální ne?? Nase zacatky to byl 100% masakr nikdo z nás nikdy nic podobnýho nehrál a koupili sme si DrD (tehdy 1.5) No pamatuju si jak sem se porad hadali kdo je silnejsíSmile) No a ja byl ten zlodej s totalne zadnými schopnostmi...Becouse Prevleky: to si raci kazdej dosel do "maskerny" ziskávání dovery: na to sme moc nehrali: Po zdi kazdej les raci s kotvickou, Kapsu sem nikdy nevykrad (kostky) ale vim ze kouzelnik rezal mesce na past obratnost 3Smile))Zlodejský nacini sem nemoh sehnat cena kolem 1000zl a ja mel stazi 10 no proste totalni mazec ale bylo to sranda Exclamation

Já když si vzpomenu na svý začátky... Juj to byla sranda... Moje první dobrodružství bylo ještě mimo Asterion. To jsem se dostal s Tirionem do jedný menší skřetí(gobliní) kovárny. No já byl hraničář a Tirion kouzelník tak sme je porubaly... Druhý dobrodružství nám napadly skřeti vesničku(chm, že by krevní msta? Cool ) A po tomhle dobrodružství jsem měl první přestup!!! To bejvávali časy... Viď Tirione? Twisted Evil

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: po prosinec 01, 2003 15:01 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
SMUTEČNÍ OZNÁMENÍ:
15. novorostu 848 byl zajat Daer, jeden z velitelů odboje proti Kharovi na území Démonových dálav... budiž mu Lamius milosrdný. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: po prosinec 01, 2003 15:58 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Túriel: No hele oprav mě jestli nemám pravdu, ale mě se zdá že buď ty nebo tvůj PJ máte něco proti Kharoj. Každou tvoji postavu zbili kůli démonoj. Ne??

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 02, 2003 13:13 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Ještě něco bych dodal ohledně toho hrdinského činu.

Jednoho jarního večera se do vesnice Umgi přišourala skupinka čtyř dobrodruhů. Již z dály bylo vidět, že dvě postavy převyšují ty ostatní. Elf s elfkou a skřítek se skřítkou. Pomalu došli až k vesnici a ubytovaly se ve zdejší čajovně. Nedlouho poté si k nim přisedl jeden skřítek a vášnivě spolu debytovali až do pozdních hodin.
Druhý den začaly pátrat a vyptávat se na vše co souviselo s únosy, které zde byly cíce než podivné. K večeru je už nikdo neviděl. Další den byla celá vesnice na nohou a oslavovala svržení Saja Čama a jeho odhalení. Ty dobrodruhy však už dále skoro nikdo neviděl. Někde se říká, že odešli jen dva, což je vesměs pravda. Elf a skřítek, bez svých přítelkyň. Jejich jména zůstávají záhadou, něco se však pochytilo. Tomu skřítkovi říkaly nějak Ha-Ši a elfovy od A. Ten kdo je viděl odcházet, mohl vidět, že jsou jejich oči orosené slzami a zračí se v nich hluboký smutek. Každý z nich nesl ve své náruči jedno bezvládná tělo.
Tento hrdinský skutek se odehrál 6. novorsta roku 845 k.l. ve vesnici Umgi, provincii Kao-Si ve Zlatém lese. Tento pravdivý příběh se zapsal hluboko do srdcí mnoha skřítků, ale i elfů a dobrodruhů. Na některých universitách se dává za příklad začínajícím dobrodruhům.

....... a truchlí tam až dodnes. Ale říká se, že jednou sleze dolů a vezme si tu nejkrásnější skřítku ve Zlatém lese a na celém světě. A pak budou všichni skřítkové šťastní ..... a , deťi slyšíte tu harfu, to je on.
Úryvek z legend o Truchlícím skřítkovi

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gimli
Zaslal: út prosinec 02, 2003 16:46 Citovat
Založen: 24.11.2003 Příspěvky: 11
Tak to už tady bylo! PJ byl jeho brácha a on ho učil jak dělat PJ. A jeho bráchu každej ukecá a cvílema to vypadalo jako by ho ovládal. Těch pirátů tam bylo max15 a žádné zvonečky. A on měl 2 lektvary mlhoviny a poté ho pronásledovali. A to dobrodružství hrál už párkrát jako PJ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 02, 2003 20:33 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Omyl kámo, skus si ho ukecat, a jak se řekl na jinym foru, kdybych byl podlej, tak si nevymyslim novej spůsob, jak překonat tu propast a použiju ten starej.

P.S: Nevím proč tady pořád machruješ s tím, že jsem měl dvě mlhoviny ? a nebo s tím, že jsem alchymista. Když máš radši válečníka, tak prosím, ale proč mě krytyzuješ s tím, že jsem to, co jsem ? Bránil ti někdo v tom, abys byl na začátku Alchymista ???? Ne, tak tady moc ne..... , a mimochodem, beze mě by jste už byly dávno mrtví, pamatuješ na ty dvě dcery vody (všechny je uspali, a já za ně bojoval, nasadil jsem pro ně život, a voni my to pak vyčítaj, když jsi tak chytrej, tak se vám na to příště vybodnu a zdrhnu, vlastně asi, postava není hráč ).

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: út prosinec 02, 2003 20:50 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No docele nechápu, proč tady furt řešíte jedinou situaci s pirátama a proč furt tady básníš o alchymistoj. Snad každé povolání je na něco dobré a na něco ne. Kdyby tě zklamali ty mlhoviny, tak bys byl rád aby byl po ruce válečník.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Yb
Zaslal: út prosinec 02, 2003 20:58 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
meator napsal:
No docele nechápu, proč tady furt řešíte jedinou situaci s pirátama a proč furt tady básníš o alchymistoj. Snad každé povolání je na něco dobré a na něco ne. Kdyby tě zklamali ty mlhoviny, tak bys byl rád aby byl po ruce válečník.


Souhlasím.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st prosinec 03, 2003 12:45 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Vždyť já neříkám, že je alchymista nejlepší, ale jen, že se mi líbí. Sám jsem přece psal, že každý povolání je dobrý. Stejně tak i rasa. Záleží jen na stylu hráče, který si tu, či onu postavu vybere.
Každej z nás má rád něco jinýho a tak se tady kvůli tomu nemusíme hádat gimli. Mě se jenom zdá, jako pitomost brát si rasu kvůli číslům a nemít ji přitom rád.
P.S: Souhlasím Ybe, ale my se jen tak pošťuchujem, ale ve hře na sebe nedáme dopustit, viď gimli! Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 13:52 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
meator napsal:
Túriel: No hele oprav mě jestli nemám pravdu, ale mě se zdá že buď ty nebo tvůj PJ máte něco proti Kharoj. Každou tvoji postavu zbili kůli démonoj. Ne??


No... co se týká bývalého PJ, ten byl striktně neutrální. O tom současném si myslím, že kdybych nevěděla o jeho členství v Orlích poutnících, řekla bych, že každým okamžikem založí fanklub Khara Démona... i když svou přízeň temné straně věnuje hlavně na základě mého "světlého" přesvědčení...
A co mám proti Kharovi? Celkem nic... jenom takových osm osobních záležitostí, dvanáct neosobních a solidní alergii.
Mimochodem, nezapomeň na to, že jsem hrála Elanora. To byl Kharův noční stín... fakt je, že Narzian byl výjimečně na dobré straně, takže jsem prostě moc na výběr neměla... Very Happy Very Happy Very Happy
P.S.: NIKDY JSEM MU NEMĚLA PŘENECHAT MÍSTO PJ!!! (sice bych měla potíže s hráčem, který se mi z každého dobrodružství snaží udělat kůlnu na dříví, pokud možno v Kharův prospěch, ale alespoň by... STOP! Můj bývalý PJ měl pravdu. A to říkám setsakramentsky nerada.)

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá prosinec 05, 2003 20:28 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Vypadá to, že se sem přivalí další družinka (necelá), která dostala nafrak v Únosu Entefela a mezi nimi je i náš gimlíček !!!!!!!!!!! Ale, já sem živej ! Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 17:11 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Dneska jsem nechal Tana, a začal novou dráhu Gorovy kněžky, která má za cíl, dobít Zurk, a vládnout mu. No, píšu to proto, že si tu chci rezervovat jedno místo (jo, Nůmínátel tam chce jít hned, ale i s družinou Cool Laughing Twisted Evil Wink ), a né tam, kde leží gimli !!!!, a bude tam ležet i jeho pokrevní bratr Gimlojs, za kterého, teď hraje. Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenaka-Chan
Zaslal: pá prosinec 12, 2003 10:51 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Takže můj Tronar už tady odpočívá a jeho poslední slova "Polib mi prdel ty jeden hevrene zasranej".
PS: omlouvám se za vulgarizmi, ale citace je citace.

To není tak špatnej nápad rezervuju si tady taky jedno místo pro mýho novýho Půlorka (něco jako kroll) bojovníka zvoucího se GURU.
PS: to se družinka ve který jsem ještě nedozvěděla, protože zásadně mluvím orkštinou a oni jí neumí (neandrtálci jedni)!!!!!

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá prosinec 12, 2003 14:50 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
A jak to bude s tou výpravöu do Zurku ??? Má postava se už nemůže dočakt. Cool

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenaka-Chan
Zaslal: po prosinec 15, 2003 19:55 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Jo tak na to ti odpovím jednoduše, přečti si forum Zurk tam se všechno(teda ne všechno) dozvíš!!!!
PS: Nebiď zvědavej budeš brzo starej

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.