Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Hřbitov Vašich Hrdinů

Za kterou rasu nejradši hrajete ?

Za elfy   [ 27 ]  
28%
  28%
Za trpaslíky   [ 9 ]  
9%
  9%
Za lidi   [ 31 ]  
32%
  32%
Za skřítky   [ 7 ]  
7%
  7%
Za barbary   [ 7 ]  
7%
  7%
Za hobity   [ 5 ]  
5%
  5%
Za krolly   [ 1 ]  
1%
  1%
Za orky   [ 3 ]  
3%
  3%
Za skřety   [ 4 ]  
4%
  4%

Celkem hlasů : 94
Lord Astaron
Zaslal: po listopad 24, 2003 11:14 Citovat
Založen: 23.11.2003 Příspěvky: 17 Bydliště: Nehvizdy ( poblíž Prahy )
Chcete, aby se sláva vašeho hriny nestratila a nechcete ji uložit, do jiných internetových pohřebiš't, tak ji uložte sem na Asterionskou půdu, zde nikdy nezajde jeho sláva. Zde budou hroby vašich hrdinů očištovat jemné ruce skřítků, budou nad nimi spívat krásné hlasy elfů a budou na ně vzpomínat všichni mocní z Asterionu. Vždyť, může být důstojněší místo pohřbu vaší postavy???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord Astaron
Zaslal: po listopad 24, 2003 22:06 Citovat
Založen: 23.11.2003 Příspěvky: 17 Bydliště: Nehvizdy ( poblíž Prahy )
No, zatím nic, avšak při konečné bitvě se sem lidé, vlastně mrtvoly jen pohrnou..... he, he , he.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gimli
Zaslal: út listopad 25, 2003 12:59 Citovat
Založen: 24.11.2003 Příspěvky: 11
Můj malej a odvážnej trpaslík sem pšle pár kostlivců a zombií. a doufám že pudou pohřbeny v hromadném hrobě protože víc si nezaslouží. a můj trpaslík se sem nedostane a jestli už jo tak vezmo jich pár sebou. Ale bude asi tak poražen třeba když bude bojovat proti.....zlatejm drákům. Minimálně jich musíbej 5 a 3 vezmu sebou!!!!!!!!!! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pastel
Zaslal: st listopad 26, 2003 9:44 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Ja so smútkom spomínam na svoju postavu lupiča, ktorý v službách ATS zahynul pri plnení úloh v derteonskej oblasti ...
Jeho škodoradostné ja ale teší, že pred Lamiusa predstúpil spolu so svojím spoločníkom-nerkomantom ...
Dúfam len, že ich kosti prikryla Mwan'duuranga s láskou ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenaka-Chan
Zaslal: st listopad 26, 2003 11:01 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Zde vzpomínám na svýho hrdinu Decada, který tragicky zahynul u Světlokazu kde byl zákeřně zabit ve spánku. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lord Astaron
Zaslal: st listopad 26, 2003 13:46 Citovat
Založen: 23.11.2003 Příspěvky: 17 Bydliště: Nehvizdy ( poblíž Prahy )
Jo jo světlokaz je hajzl. A moje družinka se ted právě vydala do katakomb, aby zachránili malou skupinku neštastníků od prokletí. To jsem si stáhnul s netíku a bylo to pro druhou až sedmou úroveň. No tak si řikám, že do tý kategorie spadaj ( všichni byly na druhý a jeden na třetí a celkem jich bylo šest ). No a moc jsem si to předtím nepročetl a tak jdou a najednou potkají dvě plíživý hrůzy. Ještě že skoro všichni byly elfové a měly ramawi, či uměli kouzlit. Ty vole to je na ně trochu moc, a tak jsem trochu upravil hody. Další trpaslík zatím pomlátil pět zombií ( je tu taky registrovanej, jako gimli, ale tohle mu dám přečíst až po tom, co to odehrajem ) a pět kostlivců a pak jsme pro ten den skončili. Doma jsem si vše důkladně pročetl a zjistil jsem, že je čeká ještě pár kostlivců, zombií, pastí a..... dvě mumie a fext....... . No a tak, si myslím, že tu asi pár hrobečků přibyde, samozřejmě ne mou vinou...... já nic, já muzikant.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt listopad 27, 2003 14:44 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já doufám, že můj Tan bude dlouho živ, však pokud stihne ho smrt neblahá, tak zde bude na věky odpočívat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: pá listopad 28, 2003 23:46 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No tak když je tady toto téma tak toho využiju. Každej z nás už zajisté vystřídal houfa postav, ale určitě si každej vzpomene na tu první. Za koho jste zčínali hrát??

Když jsme začínali, tak jsme ještě nevěděli o nějakém asterionu, takže náš PJ si dělal vlastní svět. Já jsem začínal za válečníka elfa. Byl to takovej ten neutrál, udělal něco hrdinského a oni ho oslavovali jako hrdinu, poslali pro něj kočár zdobený diamanta a když dorazil na místo tak polovina diamantů byla fuč. Laughing A pak jim ještě šlohnul zláté příbory a talíře.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Yb
Zaslal: so listopad 29, 2003 0:19 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Už nevím, jak se jmenovala moje postava, ale bylo to ve dvou + PJ na jednom malém panství kam jsme připluli Bylo to jednoduché, byl tam hřbitov, a pak nějaký průsmyk, přes který jsme se měli dostat (byl plný harpyjí. Několik řek, dva lesy a spousty hor kolem dokola + tři vesnice, přístav a město. Družika byla já elf kouzelník a kroll válečník. Pamatuju se, že jsme tehdy ještě nechápali jak se počítají vlastnosti, takže kamarádovi padlo asi dva na inteligenci (3) a my ještě odečetli opravu podle rasy. Síla nám pak vyšla hrozně vysoko (asi 23).. ale byla to sranda. Škoda že už si nevzpomenu na jméno. Jo jo, to už je hodně dávno.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
gegu
Zaslal: ne listopad 30, 2003 11:47 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Smile) To já si pamatuju hafo dobre...moje prvni postava byl hobit zlodej zvyný DrápSmile))jak orginální ne?? Nase zacatky to byl 100% masakr nikdo z nás nikdy nic podobnýho nehrál a koupili sme si DrD (tehdy 1.5) No pamatuju si jak sem se porad hadali kdo je silnejsíSmile) No a ja byl ten zlodej s totalne zadnými schopnostmi...Becouse Prevleky: to si raci kazdej dosel do "maskerny" ziskávání dovery: na to sme moc nehrali: Po zdi kazdej les raci s kotvickou, Kapsu sem nikdy nevykrad (kostky) ale vim ze kouzelnik rezal mesce na past obratnost 3Smile))Zlodejský nacini sem nemoh sehnat cena kolem 1000zl a ja mel stazi 10 no proste totalni mazec ale bylo to sranda Exclamation

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne listopad 30, 2003 19:24 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
No, jo, tomu se říká diskriminace menších !!!! Ale zase, já jsem taky malej a šikovnej Wink ! No, kdo z vás by se dokázal na třetí úrovni dostad do pirátskýho sídla, kde byl za každejma dveřma zvonek Laughing a pirátů tam bylo asi tak dvacet, a ještě k tomu se nepozorovaně dostat do jejich skryté pokladnice Twisted Evil Twisted Evil , ukrást jejich magické předměty a utéct ? Wink ?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne listopad 30, 2003 21:33 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Taky si pamutuju, že jsem ještě přičítal a odečítal opravy pro rasu.Zjistil jsem to potom, co můj krol válečník mohl mít inteligenci jenom 1.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ha-Ši-Šedý Jezdec
Zaslal: po prosinec 01, 2003 11:33 Citovat
Založen: 1.12.2003 Příspěvky: 8 Bydliště: Vysoká věž ve skřítčím městě Asu-Mi-Jio
Tak to já o svou postavu ještě nepřišel zatim truchlí nad strátou své milované na nejvyšší věži jednoho města.Jo jo je to svinárna když vám před očima zabijou holku a samozřejmě jsem vypěnil a ten parchant to vypil ale protože od tý doby jsem nehrál tak můj statečný skřítek truchlí s dobrym vínem a harfičkou. Rolling Eyes Ne vše vždy končí dobře Crying or Very sad

_________________
Šedý Jezdec ze Zlatého lesa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 01, 2003 12:18 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, jo sorry. Ten PJ, kterej mu ji zabil, jsem byl já Embarassed . To bylo v tý době, když plnily ten úkol z Oblohy z listí a drahokamů, ten s tim upírem vládcem provincie. Oni ho potam zabili, lépe řečeno ubombovali a na jeho místo dosadili jednoho hodného mága, který jim ten úkol zadal. A tak je v jedné další provincii obnoveno používání magie ( bohužel si už nevzpomenu, která to je ). Tento slavný čin se odehrál 6. novorosta roku 845 k.l. a dodnes na něj vzpomíná mnoho skříků a v dobrém. Následkem toho zde bylo vystavěno několik magických škol a tato provincie se stala největším sídlem magie ve Zlatém lese. Nutno podotknout, že se k problému s magií staví podobně jako Horské Císařství. Do čela university usedl sám onen mág.
P.S: Do Ha-Šiho se tajně zamilovala Calisto Adramse, ale ještě to niomu neřekla. Je docela dost možné, že se ti dva někdy vezmou.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ha-Ši-Šedý Jezdec
Zaslal: po prosinec 01, 2003 12:30 Citovat
Založen: 1.12.2003 Příspěvky: 8 Bydliště: Vysoká věž ve skřítčím městě Asu-Mi-Jio
Fakt díky moc mě to potěšilo a když otom tak přemýšlim asi si vyvolám námluvního Entíka a slezu z věže Laughing No řekni kdo by neslez za takouvou kočou co Question

_________________
Šedý Jezdec ze Zlatého lesa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 12
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.