Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Obloha z listí a drahokamů  ~  symbionti

Xillos
Zaslal: ne září 21, 2003 18:48 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Cesty Hraničářů napsal:
Mam dost siroky sortiment blechy likantropie a pri trose snazeni bych sehnal vsteklinu (Xillosi neber to vazne)

Kdyžtak lykantropie a vzteklina...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cesty Hraničářů
Zaslal: ne září 21, 2003 18:49 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
to vis cestina nikdy nebyla a asi taky nebude miji silnou strankou

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ivrin
Zaslal: ne září 21, 2003 22:29 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Cesty Hraničářů napsal:
takhle si na me nevyskakuj nebo... vzdit ve vlkodlaci podobe jsem Cčko a ty jen Bčko

Na velikosti nezáleží... No nic, až se něco stane, něco jako že tady budu já nebo C.H. vystupovat pod jinou přezdívkou(pokud Cesty Hraničářů není širokej význam), tak víte co se stalo...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
123
Zaslal: po září 22, 2003 8:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
hhmm...tak se mě zdá, že každé téma přejde vždycky v něco jiného..zásluhou pár jedinců....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Raven Damiel
Zaslal: po září 22, 2003 10:23 Citovat
Anonymní
Co takhle kdybyste si dali větší obrázky avatarů? Pak by se na jednu stránku vešlo ještě míň příspěvků Rolling Eyes .
Ivrin
Zaslal: po září 22, 2003 12:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Na stránku se vždycky vejde 15 příspěvků, a nezáleží na velikosti Avataru... A uznávám, pořád odbočujem z tématu... Embarassed(to víte ukecaný držky Pardubičáků Very Happy ) Myslím, že to odbočování z tématu je kvůli tomu, že je zde nedostatek témat...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Dragon
Zaslal: út září 23, 2003 5:47 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 16 Bydliště: Meagrind (občas i Zlín)
Chlapci, na kecání je tu chat, ne auditorium. Já prostě nemám čas, abych se přehraboval těma 4/5 hovadin, které tu napíšete a hledal tu 1/5, která má nějaký smysl. Vždyť tu skoro porád kecáte o ničem, jako na chatu. Zkuste si prosímvás dát limit (řekněme 1 příspěvek na den do jednoho tématu pro každého), nebo si pořiďte stejně pomalé připojení k I-netu, jako mám já. Shocked Embarassed Rolling Eyes Idea Exclamation Exclamation Confused Shocked Laughing Surprised Smile Razz Wink Crying or Very sad

_________________
It's good to be bad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: út září 23, 2003 15:30 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Z5 k tématu!!! Jaký zkušenosti mají vaše družiny se symbiontama(pokud vůbec ňáký maj...)??? Question

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
123
Zaslal: st září 24, 2003 10:36 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
moji hráči je ještě nepotkali...a možná ani nepotkají...což je velice pravděpodobné...nedopadlo by to dobře kdyby je potkali...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Raven Damiel
Zaslal: čt září 25, 2003 18:43 Citovat
Anonymní
Dragon napsal:
Chlapci, na kecání je tu chat, ne auditorium. Já prostě nemám čas, abych se přehraboval těma 4/5 hovadin, které tu napíšete a hledal tu 1/5, která má nějaký smysl. Vždyť tu skoro porád kecáte o ničem, jako na chatu. Zkuste si prosímvás dát limit (řekněme 1 příspěvek na den do jednoho tématu pro každého), nebo si pořiďte stejně pomalé připojení k I-netu, jako mám já. Shocked Embarassed Rolling Eyes Idea Exclamation Exclamation Confused Shocked Laughing Surprised Smile Razz Wink Crying or Very sad


Taky odbočím od tématu, v tomhle si musím taky přisadit. Když vidím jako autory Ivrin, Cesty hraničářů, Ivrin, Cesty hraničářů, Ivrin, Cesty hraničářů, Xillos, Ivrin atd. tak to většinou úplně přeskakuju, i když ze začátku jsem se snažil to číst.... Sorry, není to myšleno nijak osobně Smile , chyba může být taky v tom, že tu ještě není moc aktivních lidí, takže se některá jména někdy dost opakují Sad .
Xillos
Zaslal: čt září 25, 2003 18:48 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Ivrina a CH už taky přeskakuju, ale proč já??? Pak mezi nima jeden můj výrok ztratí, je to pravda píšu dost často, ale nehádám se o počtu blech v kožichu...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Raven Damiel
Zaslal: čt září 25, 2003 19:09 Citovat
Anonymní
No tak promiň, ale vždycky jsem tě mezi nima nějak viděl Smile .
Xillos
Zaslal: čt září 25, 2003 19:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
To bude asi tim že sem tam doopravdy byl...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Arled
Zaslal: pá září 26, 2003 10:29 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Brno nebo Minkor
Co tak se vrátit k tématu?...
Mě by docela zajímalo jaké mají zkušenosti ostatní družiny...
Moje družina se potkala s jedním a teď pár jejich členů nemůže vidět ani stařenku jak trhá kvítí...

_________________
"Živod je jen dlouhé čekání na smrt, tak proč to neurychlit?!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: pá září 26, 2003 19:04 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
No já nevím co Xillos plánuje s naší družinou, ale já bych tak až budeme trochu "zkušenější" se pokusil proti nám postavit nějakého "slabšího" symbionta... Uvidím jak to dopadne: jesli většina naší družiny pude tam kam většina živejch lidí nechce tak si příště dám pozor... Cool

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.