Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Hlášky, vtipy a humorné příhody

Hodně se zasmějete při hraní?

Ano   [ 91 ]  
96%
  96%
Ne   [ 3 ]  
3%
  3%

Celkem hlasů : 94
Sadaam
Zaslal: po duben 26, 2004 18:23 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Sic nerad otevírám nové téma, ale jak sem tak pročítal téma o novym auditku, a někomu tu chyběj vtipy o Asterionu, co byly ve starym. Toš kdo má nějaké nové vtipy, humorné historky, přežblepty a jiné úsměvnosti, sem s nima!

Časem sem něci dám (a že to stojí zato Smile ).

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Yb
Zaslal: po duben 26, 2004 22:33 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Sadaam napsal:
Sic nerad otevírám nové téma, ale jak sem tak pročítal téma o novym auditku, a někomu tu chyběj vtipy o Asterionu, co byly ve starym. Toš kdo má nějaké nové vtipy, humorné historky, přežblepty a jiné úsměvnosti, sem s nima!

Časem sem něci dám (a že to stojí zato Smile ).


Nevím, jestli to sem patří, ale jeden můj hráč chtěl mermomocí pěstovat marihuanu. Nakonec to skončilo tak, že byl elfem v Minkoru, bydlel u svého strýce a pěstoval u něj v aviarii densarský hašiš. Ten pak balil a kouřil (měl celkem kvalitní zboží, občas ho i prodával). Nutno podotknout, že byl kouzelník a obrátil "na víru" skoro celé svoje okolí, nejen družinu, ale i pár městských stráží, pár zlodějů a několik svědků, které potřebovali, které nejspre zhulili do němoty a pak vyslechli. Vůbec experimentování s drogama ve světě DrD je celkem sranda.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Sadaam
Zaslal: út duben 27, 2004 15:33 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
My zas máme nekromanta-renegáta, kterej u sebe nosí hned několik druhů omamnejch látek. Zvyknul si je brát v Umrličím království, aby se líp psychycky srovnával s tim, co tam dělá. Jednou, když byl takhle "mimo", tak (omylem) ovládnul jednu myšlenkovou bytost a hned ho chtěli dát k Vládcům mysli. Pak odtamtud utek, ale na svý "kořeníčko" už si navyk Smile Doufám, že co nejdřív si navyknou i ostatní, ať je sranda...
Nedávno už kouřili Densarský hašiš s upírkou na nábřeží v Erinu Very Happy


Jinak sem dávam první hlody co se občas vyprodukujou při našem hraní. Snad se budou líbit Exclamation Question

Čiu-Chan: ?No možná nejsem moc chytrej, ale zato sem vychcanej!?Sereg: ?Drž tlamu nebo budeš za chvíli pochcanej?!?

Pj (na Imrama): ?Toš jsi ztratil bezvědomí!?

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Túriel
Zaslal: st duben 28, 2004 6:42 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Nám se občas taky zadaří...
V současné době hraju jedno CP, které putuje s družinkou, a vyšly z toho dobré hlášky.
"Ty jsi snad žil za Císařství... podívej, chodit do Ďolíku je naprosto normální, chodí tam úplně každej... krom nějakých nemožně staromódních lidí. Časy se mění!!!"
"Tohle nemůže být člověk... " (CP použilo na podpal asterionskou verzi Playboye)
"Přestaň se chovat jako Kharův generál a taky si lokni..."
"Nechovej se jako někdo, kdo znal Aurean jako vlastní boty... když říkám, že k Derteonu je to na sever, tak je to na sever!"
"Z******j Khar! Co ti udělali z mozkem? Chováš se vyloženě jako něco přeměněnýho... takovou podezřívavost by svět neviděl..." (řečeno v ruinách nad upozorněním, že by se mělo dávat pozor na pasti, když jsme ve starých arvedanských laboratoří, kde je normálním kódem Císařství psáno, kde ty pasti jsou... kdyby VP poslouchaly, neskončily by s polovinou životů, protože by se všem vychytávklám proti nezvaným hostům vyhnuli...)

CP, kterou hraju, je Riam Bílý, který se inkognito připojil k družince a usoudil, že něco takového v životě ještě neviděl... Cool

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st duben 28, 2004 19:55 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Další hlášky:

V Pelíšku:
PJ: ?Co uděláš se sokolem??
Kibongwe (elf chodec): ?Tohohle ptáčka s sebou fakt neberu??
Wanda (PJ): ?O toho se ti postarám, ale o tamtoho? na to tady máme jiné slečny.?

Na plavenské lodi:
Kibongwe: ?Tak sem si hrál s ptákem, s námořníkama, a tak dál!?

PJ: ?Tvůj magickej štít nechrání proti štítům, že ne??
Kibongwe: ?Proti jakejm štítům??
PJ: ?Šípům.?

PJ: ?Domorodci vás přivítali s kata? katana??
Kibongwe: ?S katanama!?
PJ: ?Né. S ka-ta-ma-rá-na-ma!!!?

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne květen 09, 2004 16:06 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Mám taky něco:podívejte se do rubriky Drd+...jó Sven se asi nechal zmást dlouhejma vlasama mýho elfa na obrázku...aspoň sem se fakt upřímně zasmál... Laughing

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Túriel
Zaslal: st květen 12, 2004 6:27 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Já mám ještě z minulého auditka v paměti oslovování Sigride. Wink
Nevím, ale až do té doby jsem si myslela, že Sigrid je ryze ženské jméno...

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: st květen 12, 2004 11:15 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
No já si myslel, že Tiriona er Daerlena si nikdo prostě nesplete, kór kdyby měl přečtenej Silmarillion...ale Sigrid(podobný jako Hagrid) by se mi plet docela lehce...Sigrid Kostilam...Sigride, pusť toho elfa...Sigride, nepij už tu bramborovou vodku... Laughing Laughing Razz

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sven Ivanhwen
Zaslal: st květen 12, 2004 13:36 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Tirion er Daerlen napsal:
Mám taky něco:podívejte se do rubriky Drd+...jó Sven se asi nechal zmást dlouhejma vlasama mýho elfa na obrázku...aspoň sem se fakt upřímně zasmál... Laughing


Spis uprimne nasr...l, ne ? Wink
Omlouvam se, nenapadlo mne, ze na rodinu muze myslet neko jinej nez holka .... (Tvoje prezdivka, ani fotka mne nespletly - mezi nama neznam moc holek, co hrajou holky .....)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: st květen 12, 2004 21:55 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Tirion er Daerlen napsal:
No já si myslel, že Tiriona er Daerlena si nikdo prostě nesplete, kór kdyby měl přečtenej Silmarillion...ale Sigrid(podobný jako Hagrid) by se mi plet docela lehce...Sigrid Kostilam...Sigride, pusť toho elfa...Sigride, nepij už tu bramborovou vodku... Laughing Laughing Razz

Laughing Laughing Laughing Tirion pod vytrit prach... Tirion pod uvarit obed... Tirion bude to holcicka nebo chlapecek??? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tenaka-Chan
Zaslal: čt květen 13, 2004 9:42 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Tak ja bych mel taky neco pro zasmátí (možná pro pláč)
V Sobotu jsme byli s PJ domluvení, že budeme hrát od 15:00, jaké bylo
naše překvapení, když jsme zjistily, že Pj není doma.Cekaly jsme tam
do 15:30 a pak sli domů. Kámoš se tam stavoval ještě v 16:00 taky nic.
Kde byl náš PJ?

Odpověd: V pátek byl na oslavě narozenin nejaký kámošky a nejak se to protáhlo. Domů se vrátil v 18:00 a byl sťatej jak hovado!!!!!!
PS: Telefén nezvedal.

Doufám, že se nám to už víckrát nestane a vám, že se to nestane nikdy. Confused Sad Rolling Eyes

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Túriel
Zaslal: čt květen 13, 2004 10:40 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Tirion er Daerlen napsal:
No já si myslel, že Tiriona er Daerlena si nikdo prostě nesplete, kór kdyby měl přečtenej Silmarillion...ale Sigrid(podobný jako Hagrid) by se mi plet docela lehce...Sigrid Kostilam...Sigride, pusť toho elfa...Sigride, nepij už tu bramborovou vodku... Laughing Laughing Razz


Hm, a každý, kdo četl Eddu, zase nebude považovat Sigrid za jméno pro pána. Very Happy Sigrid je prostě staré severské jméno pro dívky... ale to je v pohodě. No, Elanor měl být původně holka, ale celá družinka to začala převádět do mužského rodu, tak jsem se na to vykašlala a souhlasila jsem, že bude kluk. Cool

A k tomu, že holky obvykle nehrají holky: souhlas, protože nechte potulovat středě hezkou dívku samostatně po Asterionu... pokud je váš PJ realista-naturalista ve stylu románu Za přísahou a láskou, získáte si pověst velmi rychle už v zájmu vlastní bezpečnosti, protože vám nic jiného prostě nezbyde... a potýkat se stále s tím, kdy vás v nočních uličkách přepadne nějaký úchylák, je občas fakt otrava. Navíc když je v družině víc holek, vypadá to divně (v rámci Asterionu jako takového), vzbuzujete strašnou pozornost a pokud je družina smíšená a má nálady na RPG vzaté od podlahy¨, musíte počítat s nemravnými návrhy od trpasníka erotomana, jehož cílem je "stát se asterionským Kasanovou". A nepřátelé na vás v tomhle ohledu rozhodně ohled brát nebudou.
Na druhuo stranu, hrát holku je taková legrace, že se to nedá popsat. Je to fajn, skvělá zábava, ale pokud překousnete problémy, které z toho vyvstávají a které jsou v tom úplném základu stejné. Osobně se snažím to hraní udržet v rovnováze, takže mi nevadí hrát kluka ani holku - důležité je spíš zajímavost osudu dané postavy a moje momentální nálada.

Na druhou stranu, jako jedin¨é ženě ve skupince mužů se vám může stát, že vaši společníci budou žasnout, že s nimi nechodíte do bordelu, hraní karet a chlastání považujete za nesmysl, že jste toho názoru, že kuchání nepřítele, kterému slíbíte, že mu nic neuděláte, považujete za neetické... a že v slavnostních šatech, nalíčená a s rozčesan¨ými vlasy vypadáte jinak než teplouš, nad čímž žasnou... a dávají si dobrý pozor, aby vás někdo nepozval na schůzku, protože v případě, že si náhodou uvdomí, že jste žena, jim dojde i to ostatní v míře přímo přehnané...

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt květen 13, 2004 12:49 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
To Sven: v pohodě a fakt sem se tlemil... Laughing

To Túriel:No já mám zas Elanor zažranou jako holku(taky z LOTRa...)...
Jo a náhodou vim, jaký to je bejt ženská...měl sem s tim i problémy v Rilondu, když na nás naběhli roháči a chtěli mě...ehm... Cool Já se při tom móc zatlemil jen náš hraničář si nebral servítky a bral je naostro...v družině s náma taky hrála jedna holka a je zas fakt, že se od normálních(s prominutím) pipin dost lišila a hrála obstojně... Idea

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: čt květen 13, 2004 13:50 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Ted hraju zenskou ja a to jenom kdyz ma Ivrin neco zrychtovanyho takze vubec... Confused

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: st červen 23, 2004 10:42 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Bože, dyť se zatim jako ženská projevuješ jen tim, že furt někoho fackuješ a neustále se vytahuješ se svými morbidními 195 cm... Rolling Eyes pokud tedy nezapomenu na jeden POLIBEK s charismaťákam... Razz Razz Razz a že sem tam někoho bez výčitek svědomí kopneš do ...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.