Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Trpasličí pařani

Máte raději trpaslíky nebo elfy?

mám raději trpaslíky.   [ 5 ]  
31%
  31%
Mám raději elfy   [ 9 ]  
56%
  56%
je mi to jedno   [ 2 ]  
12%
  12%

Celkem hlasů : 16
Lord Nemo
Zaslal: út prosinec 02, 2003 12:56 Citovat
Založen: 24.11.2003 Příspěvky: 4
Myslím,že Elfové jsou čistá rasa a také se snaží očistit své předky a zato tpaslík,který se snaží v případě Honzi K. projevit svou malou inteligenci a snáží se elfovy useknout hlavu je nepochopitelné.....

Přijde den kdy se Země zalije tpasličí krví a Elfové jako hrdiný
a slavný národ vystoupí až k oblakům..... Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gimli
Zaslal: út prosinec 02, 2003 12:57 Citovat
Založen: 24.11.2003 Příspěvky: 11
Tak to bys ses divil ten k tobě příde a pomalu si tě naseká až ti usekne hlavu. A jestli si myslíš že něco jiného tak mi to řekni do očí. A co se týče gega tak má ve všem pravdu. A jak tak to tady pozoruji atk všichni hrajou jenom za elfy jelikož chtějí být nejlepší. Ale těch pár kteří to hrají jelikož mají tu postavu rádi tak jim je jedno že není nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mr. Green Exclamation Aco se týče toho adama točoňě který bydlý v čelákovicích tak ten vůbec neumí hrát. A to s tou inteligencí to je jenom skvělí roleplaying, který on nezná. On si myslí že elfové ovládnou svět. to možná ale trpaslíky nikdy ale nikdy nevyvražděj Twisted Evil


Naposledy upravil gimli dne út prosinec 02, 2003 13:02, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tenaka-Chan
Zaslal: út prosinec 02, 2003 13:00 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
To není pravda můj trpoš u sebe zásadně nosí kladivo a používá ho na drcení češek nebo na na lámání palců u nohy. Fakt bomba (PS: Těm vykastrovaným se moje kladivo taky moc nelíbilo)
Jo a ještě jeden důkaz, že trpoši jsou nejlepší.
Když jsme bojovali o udržení svobodnejch měst tak můj trpoš byl kouzelník. Navlíkl se do kroužků vzal svoje kladivo a šel bojovat.
Já jedinej sem to přežil skoro bez zranění. Ti se o některých bojovnících z naší grupy říct nedá 1 skončil se střevama venku (přežil to) druhej měsíc nemohl chodit a třetí ten to taky skoro nerozchodil.
A trpoš úplně v pohodě!!!!!!!

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Galahad
Zaslal: út prosinec 02, 2003 15:12 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 56 Bydliště: Toho času Minkor
Tvoj kúzelník nosí zbroj?
S tým kladivom je to dobré. Lepšie ako sekať hlavy (ale ste sa nechali vytočiť) - to je už pomaly u trpakov klišé. Ako u ušatých luky. Ja mám trpákov rád pre ich povahu - taká správna škótsko-írsko-nemecká zmes.

_________________
Váš problém - moja príležitosť.
-Galahad, erinský lovec odmien-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
meator
Zaslal: út prosinec 02, 2003 15:30 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No já nevím co máte proč se tady zbytečně hádáte. Podle mě má každá rasa něco dosebe. Pokud podle vás mají elfové nej čísla, tak se podívejte na odolnost. Každá rasa má výhody a nevýhody. I když je pravda, že osobně nepreferuju elfy a ani trpaslíky.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 02, 2003 16:10 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Hele já vím, že byste tu nejraději preferovali kouzelníky v kroužkárnách, s válečnými kladivy a dlouhými luky ale to už je vaše věc, jestli to tak děláte a váš PJ vám to dovolí. Jen tak pro srovnání, dokázal by se tvůj trpaslík na třetí úrovni dostat nepozorovaně do pokladnice v pirátským sídle, tajně vyrabovat jejich tajnou pokladnici a nepozorovaně se vrátit zpět ? Jo, a ještě pozor, za každejma dveřma měly zvonek !!! Smile Pokud bys je chtěl zabít, tak si to skus, všichni jsou na pátý úrovni a velitel na devátý ! Exclamation ! Hmm, bez boje bys to nezvlád a v boji by z tebe nic nezbylo. No vidíš a můj skříteček to dokázal a není ani jedna z ras, o který tady vedete ty řeči.
Podle mě nezáleží na rase, ale na hráči. Každej hráč má rád nějakou jinou, každej má jinou povahu, a jinak za ni hraje. Ale, i kdyby hrál pořádný hráč třebas krollího kouzelníka, tak si s ním užije dost legrace, a ještě k tomu předčí i ty horší hráče, kteří mají božské deníky. Já třeba svou hrou předčím všechny moje společníky a mezi nimi je i ten gimly, kterej založil toto forum a někdy Lord Nemo, co se s ním hádá a i kdy by se ty dva spojili, tak toho stejně víc nevymyslej ( vím, že samochvála smrdí, ale je to tak a pokud to čteš gimli, nebo Nemo, tak se o tom můžeme převědčit a pak hazky do fora napíšete, jak jste dopadli ).
Prostě a dobře, nezáleží na tom, na jaké jste úrovni, jak dobře máte naházenej deník ( i když na tom alespoň trochu). Důležité je, abyste tu rasu měly opravdu rádi, a dokázali zahrát její povahu. Velká chyba je, když si rasu, či povolání berete kvůli číslům atd.. . Samozřejmě, vemte si tu, která se vám líbí, ale není důležitější aby vás hra bavila ? Podle mě ano. A potom je tahle hádka zbytečná. Ale pokud si chcete dokázat, že se dokážete hídat lépe než ten druhý (zastánce jiné rasy), tak si založte téma "Hádky", nebo " Elfové vs. Trpaslíci ".

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gimli
Zaslal: út prosinec 02, 2003 16:36 Citovat
Založen: 24.11.2003 Příspěvky: 11
Ha ha ha. A jestli jsi tam nezapomněl říct že PJ byl tvůj brácha kterýho každej ukecá a ty jsi ho učil jak hrát jako PJ. Celou hru mu radí a dá se říct že mu říká co dělat. A to dobrodružství v kterým to dokázal tak to sám hrál jako PJ!!!!!! To se potom hraje. Nikdo nevjeděl že piráti mají tak bohaté sídlo! on jo . Vypil lektvar mlhoviny a pak se pomalu ale jistě ploužil za lodí po řece. Poté šel do sídla jako mlha!!!! A do pokladnice se protáhl pod dveřmi.Poté zhmotnil a vzal věci a zase vypil lektvar mlhoviny. Ale neutek jen tak! Oni ho hodně dlouho pronásledovali. A když jsme hráli tak skoro vždy věděl kudy jít. Tak to bych si taky nechal líbit!!!!! A co se týče to nema tak ten machroval jak to umí a a teď tam radši nechodí!!!!!! Tak takhle to je a já se hádám jenom kůli to mu že pomlouvají trpaslíky. A to se mně nelíbí. A to s tima číslama jse opakoval o mně. Takže...... A já svého trpaslíka mám velmi rád i když není nejhezčí a nejchytřejší!!!!!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gegu
Zaslal: út prosinec 02, 2003 18:06 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Rolling Eyes Question Hej lid no tak klid ne já myslle že to berete jako ze srandy!! Dyt v poho nééé?? At si každej hraje za co chce důležitý je aby ho to bawilo (a podle mně aby hrál kvalitní roleplaing) Já myslle že se tady hádáme jen jakoby naše postavy (tak sem to tady dělával dřív třeba s Asgorthem) ale vy se tady osočujete a hádáte!!! Tak se uklidněte...

to Galahand: můj GrundaG si žádnou stoličku nenosí von si tě prvně sekene do boku či někam níš a ty mu sám nastavíš hlavu:)))
Ale abys věděl tak můj GrundaG neni jenom bijec: například nedávno sem dal mímo přítelovi ELFOVI arvedanskou zbroj za to že když byl se mnou v Kweasru (to byl docela mazec musel sem ho tam propašovat) a pak sme tam bojovali v aréně jen kdo z nás je lepší tak on mně nechal vyhrát před mou rodinou a příbuznými abych neměl ostudu že mně porazil elf (vona by mi stejně nebyla a já radši kroužky)

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 02, 2003 20:24 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Hmm, mě to nechává chladným. Já, jenom, jestli si ještě pamatuješ Koště na to, jak jsme hrály s Honzou. Hmm, asi už ne, protože to jsi tam ještě nechodil. To jsme tenkrát hráli ve středozemi v Prvním věku. Kámoš o tom měl knížku a tak to docela šlo. Jak jsme tak hráli, tak jsem se pomalu začal díky roleplayingu a lepším nápadům dostávat na vyšší úrovně, než ostatní. Vše vyvrcholilo tím, že jsem se díky tomu, jak jsem hrál stala (hrál jsem za elfku) královnou Gondolinu a velekrálovnou Noldor (většina elfů ve středozemi) ve Středozemi, schválně, jestli by jsi to taky dokázal. Nu a pak jsem pomocí lsti zlikvidovala Morgotovu armádu, která přišla dobýt Gondolin. Ta čítala: deset milionů skřetů, tři draky a dvanáct barlogů. Nutno dodat, že s minimálními strátami a to deset jezdců na orlech, a jediné co jsem měla k dispozici bylo, pětset jezdců na orlech. To by bylo moc lehké a proto dal PJ barlogům obnivá kouzla a skřeti měly gorgony. ¨
Na tento výkon jsem dodnes pyšný a podle mě se mi povedl, ale jak myslíte. Jo a ohledně tohodle, až zejtra odehrajem další Dračák, tak si ještě něco povíme.

P.S: Pokud si myslíš gimli, že jsem to dokázal jen díky tomu, že jsem Alchymista, tak tobě nikdo nebránil stát se jím na začátku hry také !!! A ohledně toho, že to znám, tak při tom, když jsme přelejzali tu strž jsem se nemusel namáhat s vymýšlení toho nového způsobu jak ji překonat, ale mohl jsem použít ten starý, ale já vymyslel nový a ten starý jsem nepoužil !!!

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út prosinec 02, 2003 20:25 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Mymochodem, bratr mě nesnáší !!!

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: út prosinec 02, 2003 22:11 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Připomínáte mi naši družinku(Já, Ragnar, Xillos, Tirion, Cesty Hraničářů), s tím jak se hádáte tady na Auditku... Ale my se už nehádáme a tak doufám, že se taky umoudříte a přestanete. Jinak chci říct Tan-min-wu, že máš celkem zajímavý výsledky a asi ti to hodně myslí, ale asi na to tady většina uživatelů není zvědavá. Já sice občas taky napíšu, co se s naší družinkou stalo, ale to především kvůli změnám fyzického vzhledu(ano, dobře si vzpomínáte na změnu 2/3 družiny z "bijců" na babinec Laughing ) v naší družině, která je popsaná v CP-Auditorium. No a vzpomeň si na úvodní stránku do Auditoria:Také nebudeme trpět vzájemné NAPADÁNÍ a OSOČOVÁNÍ. Myslím že si své názory na rasy a povolání: jejich výhody a nevýhody, můžete říct osobně do očí nebo si je strčit do... Mad A můžeš bejt rád, že sem nechodí legenda bývalého Auditoria Nyu-Nyu Twisted Evil !

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Galahad
Zaslal: st prosinec 03, 2003 7:03 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 56 Bydliště: Toho času Minkor
To All: Ja som túto tému pochopil rovnako ako Gegu (mimochodom dík za reakciu, už si mi tu pomaly chýbal). Takže pre všetkých, čo to vzali naozaj osobne:
Ospravedlňujem sa. A skláňam hlavu, aby som mohol byt strestaný.

_________________
Váš problém - moja príležitosť.
-Galahad, erinský lovec odmien-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Pastel
Zaslal: st prosinec 03, 2003 8:59 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Galahad napsal:

Ospravedlňujem sa. A skláňam hlavu, aby som mohol byt strestaný.

A hlavička odpadla ... Wink

Mne sa trpaslíci páčia. Ich súdržnosť je až prekvapivá, máloktorá rasa žije v tak pevne zovretom klanovom systéme.
Ale na to, aby som ho dokázal dobre zahrať, by som sa fakt musel poriadne sústrediť ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st prosinec 03, 2003 13:34 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, vždyť my se jenom tak škádlíma a jak jsem řekl, samohvíla smrdí. Já se tu nechci nijak vytahovat, protože vím, že nejsem zdaleka nejlepší, či bych si to mohl dovolit.
V družině na sebe nedáme dopustit ( s gimlim ) a jsme výborná dvojka. My se jen tak škádlíme ale jinak jsme bezva kámoši !!!! Viď gimli ! Wink .

P.S: Já se tu opravdu nechci vytahovat, to jsem napsal gimlimu a uznávám, že tu jistě jsou i daleko lepší hráči a jsem rád za to, že se tu se mnou někdo baví !

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: st prosinec 03, 2003 15:52 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Galahad napsal:
To All: Ja som túto tému pochopil rovnako ako Gegu (mimochodom dík za reakciu, už si mi tu pomaly chýbal).


Razz je dík ted si mne dojal...Smile)

to Ivrin: jj sem rád ze uz se nehadate strasne mne to nebavilo císt Sad Dokonce to byl jeden z mnoha dovodo proc sem sem prestal chodit ale ted uz te ctu rád!! Razz

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.