Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  arvedanologie

Chtěli byste hrát postavy z doby Císařství?

ano   [ 31 ]  
63%
  63%
ne   [ 18 ]  
36%
  36%

Celkem hlasů : 49
Túriel
Zaslal: čt březen 04, 2004 12:19 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Tady bych chtěla, aby vznikla rubrika zaobírající se vším o Arvedanech. V naší verzi Asterionu vznikla věda - no, něco jako věda, ale spíš míšenec archeologie a historie a Indianojonesie a trochu i theurgie - věnující se studiu Arvedanů. (Mj. staveb, magie, artefaktů... ono to zas tak nepraktické není, i když materialisté Asterionu by na to neměli trpělivost).
Pokusím se sem co nejčastěji dodávat fakta, atd. Byla bych ráda. kdyby se ke mně přidali i ostatní, protože Arvedanská civilizace byla úchvatná a patří k základům kultury dnešního Asterionu.
Děkuji.

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: ne březen 07, 2004 12:32 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Ale myslel jsem tím spíš, že bycvh si to jednou chtěl zkusit zahrát... PJ by to ovšem měl pro nedostatek informací těžší...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narzian Šedý
Zaslal: po duben 05, 2004 6:31 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
Jak znám Túriel, tak jejím cílem je postarat se, aby se ty informace objevily v této rubrice... až ji potkám, tak se jí zeptám, jenže ona teď vůbec nemá čas. Confused
Ubohý Kharův noční stín z toho začne mít mindráky, jestli se nedozví, jak to dopadne s tím z********m Ardenem, který momentálně lítá po Kharových dálavách s dračí přilbou na hlavě sužován traumatickými vzpomínkami na hezky pomalou smrt bývalého majitele helmy před pár staletími. Sad
P.S.: někdo má holt smůlu... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: út duben 06, 2004 6:25 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Arden skončil u ledu, ale až budu mít čas, přepíšu sem svou práci o arvedanské literatuře.

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wurax
Zaslal: st květen 04, 2005 8:54 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Ano, mě by zajímalo spousta důležitých věcí. Už třeba smotná architektura a způsob života arvedanů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: st květen 04, 2005 10:46 Citovat
Anonymní
Tohoto tématu jsem si všiml až teď, a docela mě zaujalo. Hrát postavu z dob řekněme Devíti knížetství by mohlo být hodně zajímavé. PJ by ale asi potřeboval dost dalších informací. Co třeba vydat modul Za časů Arvedanů Cool .
Wurax
Zaslal: st květen 04, 2005 12:50 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
To nechme povolanějším.

Chtěl bych poznat co se v dobách minulých událo na místech jako je město bíleho mramoru Albireo? Co vedlo arvedanské krále k postavení něčeho takového jako je Derteon či Athor? Národ arvedanů, tak vyspělá civilizace plná neskutečných možností, přesto svržená do prachu skřetím palcátem a dnes již téměř zapomenutá v dálavách minulosti. Pojďme hloubat v časech dávných, kdy na místě kde teď stojíme žili arvedané.

Na velké tržnici v Albireu jsem v jednom zapadlém stánku koupil měděný talíř. Stál mě sice je jeden sokol ale ornamenty na něm mě velmi zaujaly. Cítil jsem z nich něco čeho se dnes kováři marně snaží napodobit. Přesto nikdy nevystihnou toho co dokázaly arvedanské ruce. Sbírám takové věci. Dokáži se na ně dloho dívat. Je to stopa minulosti a odraz něčí duše.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: po duben 24, 2006 7:54 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
s jednou naší družinkou jsme měli arvedana(CP) v družině...našli jsme ho i s jeho pánem před jednou jeskyní s baziliškama, ale pánovy chyběla hlava...no a tak jsme získali panoše roztuhávajících kloubů Very Happy
mimochodem byl na 5 úruvni-(voják) válečník...a povim vám, že z pohledu barbara jsem se už necítil jako největší korba v okolí a ani můj o něco silnější bratr se necítil jinak...

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: ne říjen 22, 2006 15:00 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Kibe napsal:
s jednou naší družinkou jsme měli arvedana(CP) v družině...našli jsme ho i s jeho pánem před jednou jeskyní s baziliškama, ale pánovy chyběla hlava...no a tak jsme získali panoše roztuhávajících kloubů Very Happy
mimochodem byl na 5 úruvni-(voják) válečník...a povim vám, že z pohledu barbara jsem se už necítil jako největší korba v okolí a ani můj o něco silnější bratr se necítil jinak...

Šli jste cestou do Labyrintu? Smile

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kibe
Zaslal: po říjen 23, 2006 11:49 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jj, šli...jak jsi na to přišel??? Laughing

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: po říjen 23, 2006 16:31 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Kibe napsal:
jj, šli...jak jsi na to přišel??? Laughing

To je jedno... PJovské tajemství. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
panMrkef
Zaslal: ne září 29, 2013 18:40 Citovat
Založen: 29.9.2013 Příspěvky: 26 Bydliště: Brno
Tady to umřelo, tak jako slavní Arvedané. Terminologii arvedanské kultury nejlépe vystihuje rčení: ,, pýcha předchází pád.´´ Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po září 30, 2013 12:09 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...naopak!! Asterion zaziva arvedanskou renesanci, jenze to se resi na jinych mistech fora, proto je to zde tak 'mrtve' Smile jinak k ankete: v Cisarstvi musela byt nuda, Khar teprve sbiral sily a vymyslel drakolidi, Arvedane jen badali a badali, snazili se uchytit v novem svete, trpaslici neznali slunce...je to cas mytu a legend, velkych cinu velkych lidi, nejaci 'obycejni' dobrodruzi by si neskrtli :-/ me spis laka obdobi vrcholu a padu Deviti knizectvi, kdy si pani Arvedani jeste mysleli, ze to vsechno bude v pohode...jak moc se mylili!! Nastal cas zmaru a zkazy, zrady a opovrzeni...zkratka idealni prostredi pro dobrodruzstvi Very Happy

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
panMrkef
Zaslal: po září 30, 2013 16:25 Citovat
Založen: 29.9.2013 Příspěvky: 26 Bydliště: Brno
Tak tak. Po šesti úrovních, sbírání zkušeností s Tarou, neb celá družinka pochází z Lendoru, si nás všimnul Riam. Je to dáno i dobrodružstvím, které vyšlo v DchDr. A to je nějakej Arvedan Smile .
Nyní se celá naše družinka rozdělila po celé Taře a pátrají po artefaktech, které by mohli použít na úkol, který jim dal sám Riam s Alwarinem. Právě ty, které jsem nahodil do fóra Asterion. Je to docela zajímavý dobrodružství, protože každej jede sám za sebe a poznává jiný kouty. Pokud bude někdo chtít náměty na dobrodružství, rád se podělím.
Jsem tu krátce,takže nemám ještě projetej celej obsah. Budu rád, když mě nasměrujete, kde se tohle téma nejlépe řeší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po září 30, 2013 23:35 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...náměty na dobrodružství sem určitě hoď!! Třeba něco od Riama, jedna naše družinka s ním taky občas spolupracovala a mám nějaké další plány do budoucna... a pro druhou družinku se to taky bude hodit Wink

...kdyžtak tato témata jsou přímo na toto založená:

http://asterionrpg.cz/forum/viewtopic.php?t=9

http://asterionrpg.cz/forum/viewtopic.php?t=134

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.