Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Dobrodružství v DD 2/2005

Co si myslíte o tomto dobrodružství?

Je výborné!   [ 8 ]  
53%
  53%
Ten psychologický prvek mi nesedí, jinak dobré.   [ 3 ]  
20%
  20%
Ještě víc psychologie a dát pryč nestvůry!   [ 3 ]  
20%
  20%
Je to hrozné!   [ 1 ]  
6%
  6%

Celkem hlasů : 15
Ludděk Rájecký
Zaslal: st květen 11, 2005 14:28 Citovat
Založen: 1.10.2004 Příspěvky: 55 Bydliště: Děčín, Minkor, cesta (čti kolej v Praze :+)
Co si myslíte o tomto (podle mne) velmi dobře zpracovaném psychologickém dobrodružství? Jak jste ho odehráli s vašimi hráči?

Wolfi

_________________
Pravidlo je jen jedno. Vypustit šíp v okamžiku, kdy se letka dotkne tváře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kenny
Zaslal: st květen 11, 2005 18:37 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Zatím jsem ho neodehrál jenom přečetl,ale je to perfektně atmosferický dobrodružství.Určitě ho hráčům dám,jen si musím ujasnit postup a události.Jak je psáno,je dosti nelineární.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: čt květen 12, 2005 8:16 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Cetl jsem a ackoliv se mne osobne celkem libi (a rad bych si tenhle styl nekdy vyzkousel), hrat ho nebudeme z nekolika prostych duvodu - je nas moc (rozdeleni na dve ctverice by cast diskriminovalo) a tenhle styl psychoRPGhrani (jak uz jsem si nekolikrat overil) neni nas salek kavy. Dobrodruzstvi je pekne zpracovane, presne tak bych si to predstvavoval u tohoto typu dobrodruzstvi, ale vzhledem k absenci vice kategorii mu musim dat nemile hodnoceni .....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: pá leden 13, 2006 14:03 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Doufám že se mluví o zámku? Nejsem si jistej...zrovna u sebe nemám Dech Draka...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: pá leden 20, 2006 14:20 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Sice to již není aktuální, ale dobrodružství jsme odehráli a mělo veliký ohlas. Podle mě je to velice vyvedené dobrodružství, ale pro větši efekt bych tam dal ještě víc děsivých momentů. Hráli jsme to přibližně 4-6 hodin a pro moje hráče to byl celkem zajímavý zážitek. Samozřejmě je toto dobrodružství odehrát za tmy v pozděhších hodinách při svíčce. S vyřešením postavy neměli moc problémů. Jen se jim trošku špatně přemýšlelo za trošku deprimujících okolností, kterých vyvstalo mnoho. Mnohokrát jsem jim nechal situace zahrát rovnou naživo (někteří hráči a Pj tak hrají někteří jen občas, někteří vůbec). Podle mého názoru by si ale Pj měl uvědomit co všechno postavy nebo spíš hráči dovedou snést bez toho, aniž se zhroutili. Je třeba stupnovat napětí. např. kousek který jsem použil...nevím jestli byl v dobrodružství uveden, ale to je jedno. Postava zlodějky, která je poměrně nebojácná(aspon si to myslela) stála venku před propast, zvedala se mlha (byla ráda, že se konečně dostala pryč z toho proklatého zámku)...zlodějka tomu nevěnovala nejmenší pozornost dokud neuslyšela v mlze podivné hlasy...v tom se před ní objevila postava z mlhy...postava i hráčka zařvali a postava začala utíkat(sprintovat) zpět do zámku...hlasy ji i nadále pronásledovaly. Nakonec se dostala do zámku a zabouchla dvěře.......( jak byla nakonec ráda, že se ocitla zpátky v tom prokletém zámku) Laughing Takových situací za ten jeden večer bylo ještě mnoho a postavy se ocitly na pokraji šílenství. Hráčky zlodějky se po dalších podobných událostech rozhodovaly, jestli se postava radši nezabije sama. Takže pro ty co toto dobrodružství budou hrát...
GL & HF!
[G]ood [L]cuk and [H]ave [F]un!!! Twisted Evil Twisted Evil

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.