Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Alchymie

Co chcete, abych sem napsal nejdříve ?

Lektvary   [ 11 ]  
20%
  20%
Prsteny   [ 3 ]  
5%
  5%
Pláště   [ 5 ]  
9%
  9%
Zbraně a Zbroje   [ 5 ]  
9%
  9%
Bomby   [ 5 ]  
9%
  9%
Ostatní magické předměty   [ 3 ]  
5%
  5%
Artefakty   [ 16 ]  
29%
  29%
Je mi to jedno   [ 7 ]  
12%
  12%

Celkem hlasů : 55
Sadaam
Zaslal: pá prosinec 16, 2005 17:40 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Mno co si pamatuju ze starejch čísel nebo co sem si nedávno přečet když se mi jich pár dostalo do ruky (cca 99), darkeři mi nepřijdou na asterion moc vhod... ale to je věc každýho PJ, jesli takový obludy chce do hry nebo ne Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
virt jan
Zaslal: pá leden 06, 2006 9:51 Citovat
Založen: 12.9.2005 Příspěvky: 16 Bydliště: Liberec,dolní hanychov
Souhlasim,že darkeři tam moc nepasujou,ale kdzž někdo může mít golema ze zvířecích kůží ve tvaru sněhuláka,proč ne darker?
virtik Very Happy

_________________
Virtik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drizzt
Zaslal: pá leden 06, 2006 15:24 Citovat
Založen: 6.9.2004 Příspěvky: 29 Bydliště: Varnsdorf
necetl jsem o darkerech ale moc mi to zavavní nekromancií a golemové je neco jinýho, to nejsou oživlé mrtvoly jen rozpohybované sochy, takze tolik neovlivnují řád světa, kdyz se darkerové vyrábějí z těl myslících tvorů tak je to porušení řádu světa, myslim ze giabové je dostatečná náhrada za darkery

_________________
Smrt je jen dalsi cesta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: ne leden 08, 2006 17:07 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Darkeři sou takový zrůdičky a franknštajnové. Navíc to moc nepovzbuzuje fantasii... zato takovej golem-sněhulák... škoda že golemové nemůžou mluvit a metat kozelce Laughing

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
drizzt
Zaslal: st leden 11, 2006 9:53 Citovat
Založen: 6.9.2004 Příspěvky: 29 Bydliště: Varnsdorf
golemove mohou metat kotrmelce jen je to naucit a aby se ti nerozpadly

_________________
Smrt je jen dalsi cesta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gwaihir
Zaslal: st leden 11, 2006 10:56 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Já nevidím žádný rozdíl mezi golemem a nekromancíí. Čím se například liší golem uplácaný z mletého masa od oživlé mrtvoly. Jak jsem už kdysi na tomhle fóru napsal: " maso taky kdysi žilo". A přitom se nikde nezmiňuje, že výroba golemů by byla považovavá za nekromancii.

Také nevím co na klasických animovaných nemrtvých vlastně řád porušuje. Nemluvím o giabech, kteří uvězňují živé, myslící duše, ale taková klasická zombie používaná řekněme k práci v dolech nebo na poli přece nikomu neubližuje, tak co je na ní tak špatného, že to porušuje řád světa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
domingo
Zaslal: st leden 11, 2006 12:30 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Gwaihir napsal:
Také nevím co na klasických animovaných nemrtvých vlastně řád porušuje. Nemluvím o giabech, kteří uvězňují živé, myslící duše, ale taková klasická zombie používaná řekněme k práci v dolech nebo na poli přece nikomu neubližuje, tak co je na ní tak špatného, že to porušuje řád světa.


Je viac moznosti preco to porusuje rad sveta.

1) Je to dane dogmaticky autormi.
2) Pohlad na oziveneho nemrtveho vzbudzuje strach a hrozu u vacsiny 'normalneho' obyvatelstva (porusenie radu nepriamo).
3) Takyto 'sluzobnici' su zvacsa vyuzivany na ciny porusujuce rad sveta, pripadne nedostatkom v ich algoritmoch dochadza k fatalnym omylom ...

Dalsie moznosti si vymyslite.

Inac moj nazor je ze (pokial zanedbam dogmu) priamo akt stvorenia nemrtveho rad neporusuje o nic viac ako stvorenie golema alebo v podstate hocijake pouzitie magie. Az nasledne vyuzivanie tychto nemrtvych sposobi porusenie radu sveta - aj preto lebo nekromant ma v podstate armadu sluzobnikov ktory ho posluchnu uplne do slova, co (okrem chyb vo vyjadrovani, ked nekromant da prikaz ale poriadne ho do detailov nepremysli) ma za nasledok to ze sa nekromantovi ktory sa stretava v podstate len s nemrtvymi casom upravi myslenie tak ze moze komandovat hocico, nie len svojich nemrtvych. Proste si zacne mysliet ze ma moc nad niecim nad cim ju v podstate nema.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
virt jan
Zaslal: út leden 17, 2006 13:58 Citovat
Založen: 12.9.2005 Příspěvky: 16 Bydliště: Liberec,dolní hanychov
Chtěl bzch tady vyhlásit ,,konkurz´´ na náš film.Budeme v létě natáčet parodii Rabbit aneb cesta tam a zase zpátky,určitě ho znáte z netu.Potřebujem několik pajzlů,elfy,lidi a Bastarda.Taky uvažujem nad živým natáčením bitvy pěti armád,pokud ji nenatočíme na dřevárně.Točit se bude v okolí Liberce v průběhu tohohle léta,tak pokud máte zájem,tak mi dejte vědět tady na auditku.Díky Virtik

_________________
Virtik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
virt jan
Zaslal: pá leden 20, 2006 10:50 Citovat
Založen: 12.9.2005 Příspěvky: 16 Bydliště: Liberec,dolní hanychov
Formuláře pro přihlášení na natáčení Rabita najdete na stránkách rabit.wz.cz (teda až je náš grafik udělá a dá je do provozu,zatím je v provozu jen ůvodní stránka.Díky virtik Wink

_________________
Virtik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: pá leden 20, 2006 13:46 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Gwaihir napsal:
Já nevidím žádný rozdíl mezi golemem a nekromancíí. Čím se například liší golem uplácaný z mletého masa od oživlé mrtvoly. Jak jsem už kdysi na tomhle fóru napsal: " maso taky kdysi žilo". A přitom se nikde nezmiňuje, že výroba golemů by byla považovavá za nekromancii.

Také nevím co na klasických animovaných nemrtvých vlastně řád porušuje. Nemluvím o giabech, kteří uvězňují živé, myslící duše, ale taková klasická zombie používaná řekněme k práci v dolech nebo na poli přece nikomu neubližuje, tak co je na ní tak špatného, že to porušuje řád světa.


Když oživíš mrtvolu, tak rušíš její klid a přeci jen ti vykopávání mrtvol nepřidá na tvárnosti. A zdá se ti(vám) normální aby chodili mrtví ještě po zemi, když už přišel jejich čas? Ptoto je to asi proti řádu. Stvořitel dal každému člověku,zvířeti určitý čas na to,aby žil. Oživování mrtvol je proti vůli Stvořitele, tudíž proti Řádu. Můj názor.
A ještě k tomu golemovi. Který normální člověk by si uplácal golema z masa( jakéhokoliv). Nejsem si stoprocentně jistý, jak a z čeho se dělaj golemi na Asterionu, ale nebylo by výhodnější udělat si golema z oceli nebo nák tak (větší odolnost a tak)? Kdo by chtěl mít doma smradlavou hnijící kreaturu z masa? Hmm...ta vůně...a v nouzi si to zkažený masíčko může sníst... neberu ti to pokud si někdo chce udělat golema z masa tak je to jeho věc. Ale stějně tak se můžeš ptát na ostatní nepravděpodobné věci.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: pá leden 20, 2006 13:52 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
A ještě dál to s tím, že by třeba pracovali v dolech nebo na poli. Zkus navrhnout např. matce mrtvého vojáka, která jeho smrt oplakávala dlouhou dobu a ještě se se smrtí svého jediného syna nesmířila, jestli ho můžeš vykopat z hrobu a dovést do dolů jako "levnou pracovní sílu". Nepřipadá mi to moc pravdépodobné, že by ti to povolila.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: pá leden 20, 2006 13:57 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Sice už možná mluvím mimo, ale ještě to bude možná tím, že Stvořitel nebyl zvrhlý prase. Řád světa podle mě "ustanovil" on sám. Tvárnost podle mě souvisí s řádem světa. Přeměna v drakolidi taky byla proti řádu. Prostě už mi docházejí argumenty a nevím co říct. Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
drizzt
Zaslal: út leden 24, 2006 9:24 Citovat
Založen: 6.9.2004 Příspěvky: 29 Bydliště: Varnsdorf
unnamed napsal:
A ještě dál to s tím, že by třeba pracovali v dolech nebo na poli. Zkus navrhnout např. matce mrtvého vojáka, která jeho smrt oplakávala dlouhou dobu a ještě se se smrtí svého jediného syna nesmířila, jestli ho můžeš vykopat z hrobu a dovést do dolů jako "levnou pracovní sílu". Nepřipadá mi to moc pravdépodobné, že by ti to povolila.

TO JE TO O CEM SEM MLUVIL, PROTOZE GOLEMOVE Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ JSOU MNOHEM UŽITEČNĚJŠÍ A TAKÉ U GOLEMA Z MASA VÁS MOHOU OBVINIT Z NEKROMANCIE

_________________
Smrt je jen dalsi cesta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: út leden 24, 2006 14:00 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
drizzt napsal:
TO JE TO O CEM SEM MLUVIL, PROTOZE GOLEMOVE Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ JSOU MNOHEM UŽITEČNĚJŠÍ A TAKÉ U GOLEMA Z MASA VÁS MOHOU OBVINIT Z NEKROMANCIE


Fakt promiň, že jsem napsal něco, co jsi napsal ty již předtím. Vážně se moc omlouvám. Tvůj příspěvek jsem totiž přeskočil stejně jako ostatní, které obsahovaly něco o darkerech a šel jsem rovnou k věci, která mě zaujala.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
drizzt
Zaslal: út leden 31, 2006 9:08 Citovat
Založen: 6.9.2004 Příspěvky: 29 Bydliště: Varnsdorf
unnamed napsal:
Fakt promiň, že jsem napsal něco, co jsi napsal ty již předtím. Vážně se moc omlouvám. Tvůj příspěvek jsem totiž přeskočil stejně jako ostatní, které obsahovaly něco o darkerech a šel jsem rovnou k věci, která mě zaujala.

Hlavní je že obyčejnej obyvatel Asterionu nepozná rozdíly v nekromancii a ve vytváření golemů z masa, obvzláště lesní skřítci nemají a neměli rádi magii ať už vytvářením golemů počínaje a nekromacií konče. Smile

_________________
Smrt je jen dalsi cesta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.