Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Dobrodružství

Andrew-Zyl
Zaslal: po září 15, 2003 17:49 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 36 Bydliště: Brno
Tak, pokračování tématu jenž bylo na sterém auditku.

Chtěl bych, aby se zde oběvovali opravdu jen inteligentní návrhy na dobrodružství.
Moje družina se teď zrovna pohybuje Dálavami a já potřebuji vymyslet nějaký solidní příběh. Má zásoby fantasie jsou už skoro prázdné. A navíc v Dálavách už hráli jejich dvoje minulé postavy, takže náměty z modulu už jsou všechny použity!!
Neměli by jste tedy někdo jen třeba nějaký slušný námět? Laughing

_________________
Něco končí, něco začíná
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Yb
Zaslal: po září 15, 2003 22:12 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Triviální: Orlí poutníci je požádají o doručení dopisu třeba do Nového Amiru, kde je budou chtít zlikvidovat, pak je zatknout apod.
Složitější: Jsou požádáni o přepašování / nalezení pašovaného předmětu.
Tažení: Nalezení a zlikvidování nekromanta, mícení myšlenkových bytostí, pátrání po artefaktu, zatažení do kmenových válek v Divočině, boj proti lovcům lidí, boj proti kolonizátorům na straně divochů či naopak.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
123
Zaslal: út září 16, 2003 19:01 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
tak třeba tohle(už sme to hráli a bylo to celkem good)..nějakej alhymista nás požádal...abysme mu donesli oko kyklopa..který se usídlil v jedné staré arvedanské ruině...zbytek si musíš dát dohromady sámSmile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xillos
Zaslal: út září 16, 2003 19:28 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
To naše družina momentálně nahání nekromanta v Albireu...
Celkem v poho... Nastčil jsem jim do cesty Katangu a ta je už do děje zatáhne... Cool Laughing Cool

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Zaslal: st září 17, 2003 9:20 Citovat
Zrovna tokývýchto dobrodružství už jsme hráli dosti,takžeto už je moc nepřekvapí, ale přesto díky. Já spíše myslel nějaké zajímavé dobrodružtví, něco co by je překvapilo. Asterion hrajeme již od jeho počátku a hrajeme velice čato Smile
Andrew-Zyl
Zaslal: st září 17, 2003 9:22 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 36 Bydliště: Brno
Jakto, že jsem anonymní, já myslel, že když jsem minule zatrhl přihlašovat se automaticky při další návštěvě, tak to bude automaticky. Takže tenpředchozí příspěvěk je samzřejmě ode mě Smile Very Happy

_________________
Něco končí, něco začíná
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
john_jarik
Zaslal: čt září 18, 2003 9:42 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Ja ted davam postave hranicare za ukol...
Potka zraneneho rytire, ktery sel po nejakym baziliskovi.
POte se musi postarat o toho rytire, cimz se stane de facto jeho panosem. No a pak uz je to jasny... blizi se Svatek Gora a nahodou v blizkem meste je turnaj n jeho pocest, kam onen rytir (co je zranen) jel. Ale nemuze se zucastnit, tak jej musi podle pravidel zastoupit Panos. Reknu vam, ze pro postavu na 4 urovni, ktera ma jeste porad postihy na boj -2 (kdyz nebojuje holi) to bude zazitek. Oblekne se poprve do krouzkovky, vezme mec a stit Smile)
No a po turnaji (ktery je vyrazovaci pro 16 lidi v soutezi boj mecem. boj cimkoliv a pak strelba a vrh sekerou) se nas panos vyda na toho baziliska, aby dokoncil, co jeho pan zacal. No je fakt, ze na 4 uroven trochu drsny, tak ten bazilisek nebude kamenet,ale stejne Smile)
Cestou narazi na zajimave stopy (bazilisci) a ty jej dovedou k osamele "ulomene vezi". Shodou okolnosti Arvedanske sidlo magie v drivejsich dobach. To vite dzungle je nevyzpytataelna.
No a vsichni vime, ze takove misto nebude bez problemu. trebas nekromanstka gilda, nebo nejaka laborator. nebo Bardsky tribunal (nova skupina v Asterionskem deni) zde maji sidlo a netrpi nikoho, kdo k nim jen tak vtrhne a bude slidit.
Zatknuti je jasne a snaha o unik samozrejmost. Nemluve o tom, ze pochybuju., ze by to vymlatil dobrodruh na 4 urovni. No a nedam mu zpatky veci. Nalezne neco malo novych veci, ale ne to co mel. Ty tam proste by musel dlouho hledat a ma prece uniknout, ne zmapovat todle misto.
Mozna se sem za par mesicu vrati s nekym jako doprovodem,ale do te doby po nem tato nova "sit" pujde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Yb
Zaslal: pá září 19, 2003 19:20 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Zatímco původní síť tam už dávno nebude Smile

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
john_jarik
Zaslal: so září 20, 2003 14:38 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Yb napsal:
Zatímco původní síť tam už dávno nebude Smile


Samozrejme Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Asthenius
Zaslal: so září 20, 2003 18:43 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 2 Bydliště: Frýdek-Místek
Jeden nápad by tady byl: Začinající Nekromant potřebuje těla pro vytvoření své armády nemrtvých a tak společně s párem svých služebníků vyloupí hřbitov v nějáké malé vesničce. Lidé netuší co se tam vlastně stalo a starosta najme družinu aby chytila ty parchanty co zneuctili jejich předky. No a někde poblíž v lese má ten nekrom. sídlo, třeba v domě Vědmy, kterou před pár dny zabil. Vědma měla ráda víno a tak si nekromant zřídil svoje sídlo právě tam.
Docela se to dá, ne ?? Very Happy

_________________
Sláva Gorovi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrew-Zyl
Zaslal: ne září 21, 2003 13:17 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 36 Bydliště: Brno
Asthenius napsal:
Jeden nápad by tady byl: Začinající Nekromant potřebuje těla pro vytvoření své armády nemrtvých a tak společně s párem svých služebníků vyloupí hřbitov v nějáké malé vesničce. Lidé netuší co se tam vlastně stalo a starosta najme družinu aby chytila ty parchanty co zneuctili jejich předky. No a někde poblíž v lese má ten nekrom. sídlo, třeba v domě Vědmy, kterou před pár dny zabil. Vědma měla ráda víno a tak si nekromant zřídil svoje sídlo právě tam.
Docela se to dá, ne ?? Very Happy


Po sedmi letech hraní tato zápletka nijak hráče nendchne, ale pokud by se tam přidělalo několik monoho vedlejších úkolů a kdyby se to prolínalo i s nějakým jiným příběhem, tak by to ušlo Very Happy

_________________
Něco končí, něco začíná
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zwejk
Zaslal: ne září 21, 2003 23:00 Citovat
Anonymní
Jsem renegád z umrlčího království. Zrovna trávíme volno u rodiny jednoho krolla z družiny. Ale pak kolem mě začali umírat vesničani s kterými jsem přišel do styku. S pomocí kouzelnice jsem chytil chlápka co nás sledoval a dostal z něj že po mě jde nekromant, který by si mou tělesnou schránku rád přidal do své sbírky odpadlíků. Zároveň mě však chtěl nejprve morálně zdeptat a dosáhnout toho, že mi vlastní družina přestane věřit. Což se mu díky několika mým chybám povedlo-chápejte nebudu přece každému na potkání vyprávět kdo a odkud jsem. Takže v tuhle chvíli mě chce zábít i moje vlastní družina. Musím se z toho pokusit vybruslit sám, zabít nekromanta a vyžehlit si to u družiny. Pokud budete mít zájem tak napíšu víc podrobností o tomto příběhu. Jsem tu nový Embarassed , takže se ze začátku trochu stydím. S pozdravem Zwejk
gegu
Zaslal: po září 22, 2003 14:14 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
povídwej přeháněj mi tě neukousnem:)) Very Happy

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xillos
Zaslal: po září 22, 2003 18:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
KOUS!!! GRIB!!! Ne važně mi nekoušem, kromě Cest hraničářů ty to maj díky lykantropii...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zwejk
Zaslal: po září 22, 2003 21:30 Citovat
Založen: 22.9.2003 Příspěvky: 26 Bydliště: Praha
Tak nejprve popíšu svojí postavu a pak začnu s jednotlivýma příběhama co zažila. Narodil jsem se v rodině otroků v umrlčím království. Už téměř od plenek jsem pracoval s ostatními na poli, když si mě jednoho dne ( to mi bylo asi patnáct )všiml jeden z nekromantů a odvedl mě na jeden z jejich ostrovů. Tam jsem se začal učit jak splnit všechny požadavky a přání svého nového pána, tzn. bude ze mě sicco. Na rameno mi byla vytetována lebka se skříženými hnáty a ohněm v pozadí. Pod lebkou je svítící nápis DRAČIME. Celé tetování červeně svítí-jako semafor.

Z hlediska pravidel je v něm padesát magů a každý kdo jej spatří, tak si hází na past int. 5 , zamrazení/ 1k10 stín. životů. Proto mám levé rameno zabaleno pruhem látky. A co víc-nejde se ho zbavit. Při rozřezání nožem, nebo polití kyselinou se tetování objeví vždy znova a tak jediné co mi zbyde je ta palčivá bolest. Samozřejmě nějaký silný kněžský nebo podobný rituál by to snad dokázal, ale to je moc zbytečného vysvětlování a to stejně nevysvětlím, nebo mi spíš nikdo nebude věřit a na upálení na hranici jsem moc mladej.

Blížil se konec mého výcviku. Zbývala jen závěrečná zkoužka. Má mysl byla již téměř zkažená a zahalená vírou ve své pány. Při poslední zkoužce se mě však pokusili zabít zanimovaní nemrtví, vytvoření z mé rodiny a blízkých Shocked . Od té doby jsem plánoval útěk a za pomoci dvou bratří se mi zdařil. Na cestu jsme si odnesli perilondská ostří hustě popsaná mag. runami. Oba bratři jsou už bohužel mrtví a perilondská ostří jsme zakopali do jedné jeskyně v Tabitských vrších, odkud ale záhadně zmizeli.

Mám jeden výcvik na Dračime- +1 k oč a útoč. na nemrtvý.
Dále bonus +3 k odl. na zvracení z vidění otřesných mtvol a zápachu.
Mám mnohonásobné útoky s lukem a přesnost do max. +1 , ale sbírám kouzelnické zkušenosti. V tuhle chvíli jsem na 5 úr. ale zlodějským povoláním na 3. Takže až budu na 8 úr. stane se ze mě teprve sicco.

Postava je to sice trochu šmrnclá, ale myslím že vyváženě a navíc jsou na mě kladeny mnohem větší nároky na hraní postavy a pořád po mě někdo jde. Nekromantické hanzy a spousta informátorů jsou zkrátka všude. Počkám co na to řeknete a začnu psát ty popisy příběhů.

_________________
Konečně tomu rozumím, máme stejné cíle, nezabíjej mě. Chápu.... Další prosby utnul svist meče....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 8
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.