Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Hry s příběhem: Zločin a trest

Gilgalad
Zaslal: út duben 19, 2011 10:25 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Co říkáte nové knize a vlastně i edici - nápadu propojit a představit české RPG světy? Už jste ji četli?Smile
Jsme zvědaví na vaše názory, nápady, dotazy... Když nám budou múzy a štěstí a prodejnost přát, příští rok navážeme dalším kouskem:)

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt duben 28, 2011 11:46 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Knihu jsem četl a docela se mi líbila, i když jsem asi čekal trošku víc (holt jsem zmlsaný asterionskými romány Very Happy ). Ale jinak myšlenku velmi chválím, seznámil jsem se i s ostatními světy a hezky to lidem ukáže, co vlastně to hraní RPG znamená Smile

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: pá květen 13, 2011 11:23 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Tak se přidám... Knížku jsem dnes v metru dočetl...

Mám z toho rozpoluplný pocit. Přijde mi, že zde byly povídky perfektní a pak tu bylo několik výrazně slabších. Hlavně mi to přišlo že nekteré povídky byly bez pointy a bez nápadu...
Ale tyhle povídky se mi opravdu líbily hodně:
Hlasy mrtvých - příjemné filozoficko-doktorské téma =)

Tajemství dubu - hezkx přepsané podle dobrodružství... konečně vidím jak snadno to může fungovat

Stíny Erinu - epesní záv+r a zvrat, který jsem opravdu nečekal

Meč v Rudém šálu - závěr byl krásný a voňavý, jak libové maso na stříbrném podnose.

Labutí ozvěny - (až na název) celou dobu napínavé, a tajenmé - přesnětakové povídky mě tahají si číst i sci-fi...

Vrah Panenek - Skvěle se zde projevil herní systém a pojetí principů světa. Zde dokonale fungoval systém tak, aby téměř sám o sobě sespal zajímavý příběh.

No tak asi takhle hodnotím knížku... i přesto ji ale beru jako prlměrnou (porovnám li ji s Kaat, Cestama, Městěm nebo Hrobníkama) Laughing

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.