Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Stíny Erinu: Šíp v zádech

Cenis
Zaslal: po březen 19, 2012 14:45 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Sladomil Kratiknot napsal:
Tak tento Šíp v zádech mi udělal velikou radost. Má postava v Erinu žije a tak jsem si nemohl přát nic lepšího. Pohled z pozice vyšší společenské vrstvy, zapojení známých postav, oblíbené KNS, politika, intriky. Skvělé! A co víc, kniha je plná faktografických údajů, které dokreslují prostředí. Složení Rodové rady Butrymů, barvy rodu, detailní mapa Erinu. Jsem prostě nadšený. Děkuji.


ja děkuji za Tvůj názor a chválu, to každého autora zahřeje na srdci ;-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bohdan
Zaslal: pá duben 13, 2012 19:14 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Mam rád když se dozvím něco nového a zděšení erinským ze skřeta kterého nikdy neviděli mě potěšilo nejvíc ze všeho Smile Ocenil bych zapojení spolku dobrodruhů ale siaronovci mě taky potěšili Smile
Takže spokojenost, jen tak dál Smile

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deli
Zaslal: so únor 16, 2013 17:51 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Hodně mě potěšil vůbec konflikt s Kharovými nočními stíny a nastínění te optiky lidí, kteří se s tím zlem z jihu vlastně nikdy nepotkali a měli ho za něco dávného, vzdáleného. To bylo parádní. Smile
Samotné popsání Erinu a toho, jak to v něm chodí, se mi taky líbilo. Škoda jen, že v naší hře už Erin lehl popelem. Very Happy
Ale co se týče postav, tam to u mě nějak nezapůsobilo. Vnitřně rozhádaná, místy pubescentně působící, asasínka v neoprenu, taková asterionská Bella z Twilightu mě místy i iritovala, to její "mám ho ráda, nemám ho ráda, ach jaká jsem to kravka". Neříkám, že její charakter a motivace nedávaly smysl, jen mi to prostě nebylo sympatické no. Smile To samé Buřňák a ani ta nadržená bordelmamá mě moc ne to. Sad
Více mě zajímala postava Aniahara, nebo Zagraxis, nebo i té Saňi Taradžinské, jejich minulost, motivace...
Opět a zase ale celek hodnotím kladně, jsem zvědav, co dalšího napíšeš. Smile
Jen bych se do budoucnu více přimlouval za obsazení více cool postav (ale ne až tak komiksových postav jako hrobníci - to je druhý extrém). OSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: po červenec 17, 2017 13:48 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Asi nikdy nebudu fandou knih o ženách co píše muž, vždy se u toho dost nasměju a říkám si, že podobné blbiny si o ženách zřejmě nemyslím jen já. Jinak hlavně jako prokreslení erinu parádní. Městskou fantasy uplně nemusím, ale tohle mě dost bavilo. Jen sem si vždy myslel, že lidé neví jak skřeti vznikají a tento exemplář byl na můj vkus moc drsnej, ale budu to brát tak, že tam poslali opravdovou elitu. Naopak KNS byli hrozný lůzři.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.