Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Písky proroctví  ~  Derteon

Ivrin
Zaslal: čt červen 10, 2004 19:50 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Ohledně Derteonského narušení magického pole: Když se při průchodu Derteonem(především podzemí) případný kouzelník rozhodne použít kouzlo, dáváte nějakou možnost, že se díky narušení kouzlo nepovede, změní parametry nebo celé kouzlo změní účel?

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
domingo
Zaslal: pá červen 11, 2004 7:54 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Ivrin napsal:
Ohledně Derteonského narušení magického pole: Když se při průchodu Derteonem(především podzemí) případný kouzelník rozhodne použít kouzlo, dáváte nějakou možnost, že se díky narušení kouzlo nepovede, změní parametry nebo celé kouzlo změní účel?

Podla mojho nazoru vo vacsine pripadov by kuzelnik, ako osoba citliva na magiu, mal vycitit ze nieco nie je v poriadku este predtym ako sa pokusi carovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: so červen 12, 2004 10:28 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
domingo napsal:

Podla mojho nazoru vo vacsine pripadov by kuzelnik, ako osoba citliva na magiu, mal vycitit ze nieco nie je v poriadku este predtym ako sa pokusi carovat.

No to ano, ale kouzelník bude v některých případech(napadení skřety nebo MB, spuštění magické pasti) nucen použít magii a potom mě zajímá, jak se kouzlo projeví. Pokud si vzpomínám, tak bylo v některých AP psáno, že se v Derteonu sníží pravděpodobnost kouzelníkova seslání o 5-10%, ale jako město plné teleportů, magických bariér a dalších čistě magických "zařízení", z toho ještě některé poškozené mi to připadá trochu málo...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
domingo
Zaslal: po červen 14, 2004 9:09 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Ivrin napsal:
No to ano, ale kouzelník bude v některých případech(napadení skřety nebo MB, spuštění magické pasti) nucen použít magii a potom mě zajímá, jak se kouzlo projeví. Pokud si vzpomínám, tak bylo v některých AP psáno, že se v Derteonu sníží pravděpodobnost kouzelníkova seslání o 5-10%, ale jako město plné teleportů, magických bariér a dalších čistě magických "zařízení", z toho ještě některé poškozené mi to připadá trochu málo...

No ... ak citil ze magicke pole je trochu narusene, tak asi bude vediet ze mozno mu to nevyjde alebo ze sa stane nieco ine ako chce (ale, pokial uz s niecim takym nema velke skusenosti, tak nebude vediet odhadnut co sa mu moze stat ...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: po červen 14, 2004 10:27 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Je jasné, že kúzelník cíti, že sa v Derteone nachádzajú magické anomálie.
Ja by som tie postihy aplikoval na povrchu, príp. vo vrchnejších podlažiach. V tých nižších by som kľudne dal vyšší postih. Ale kúzelníkovi by som určite naznačil, že sa odpor zväčšuje ...
Prejav kuzla pri neúspechu je čisto v réžii PJ a pri zníženej úspešnosti zoslania je predsa viac fatalov ... Smile
Takže si myslím, že je to na rozhodnutí PJ ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bliizard
Zaslal: po červen 14, 2004 19:34 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Hele co říkáte na to že Orean objevil setbu tak po 30-ti letech a ještě tam čeká, asi nemá moc hlad.

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: st listopad 24, 2004 18:45 Citovat
Anonymní
Je otazka opravdu zapeklita a je jich vic, tak napriklad v miste s tak silnym magickym polem by mohla byt jakakoli anomalie casu.Dale proc Oreana nepotkal Zyl?
Nazarei
Zaslal: st prosinec 01, 2004 7:35 Citovat
Anonymní
Orean nasel setnu. Ta vypada jako kouzelnej haj, kterej leci. Podle mne tam imuze rust naky to jidlo. Takze hlad jeste nema.
Lamius
Zaslal: pá prosinec 03, 2004 19:23 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Zyl byl podle mě v Derteonu před Oreanem, tudíž se ani potkal nemohli. Derteonská setba je pro mě záhada. K čemu bude? Píše se, že ta a Árium tumap má sehrát velkou roli, ale Árium tumap jako předmět je docela slabý- na něco tak legendárního. Určitě by SVÝMI SCHOPNOSTMI měnit historii nedokázal. Je Derteonská setba silnější? Nebo co já vím ty předměty můžou správně fungovat jenom dohromady? Nebo je význam Derteonská setba ve skutečnosti vlastně v podstatě jenom v tom, že si všichni myslí, že je mnohem významnější.
Dalo by se totiž říct, že věštba znějící nějak jako "Derteonská setba má moc svrhnout temné bohy a rozprášit armádu" už zafungovala- v případě Zyla (viz tady mezi články kdy o sobě mluví Zyl už jako Týzag).
Mimochodem, ten článek Zylově životě se mi strašně líbí a určitě je lepší, než co se o Zylovi říká v životopise Riama Bílého. A taky uvěřitelnější.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne prosinec 05, 2004 18:56 Citovat
Anonymní
Arium tumap je hodne slaby. Ja si stvoreny artefakty predstavuju trochu silnejsi. Nevim jestli Derteonska setba umi svrhnout armady, ale umi lecit a toho arvedane v bojich vyuzivali.
Kenny
Zaslal: ne prosinec 05, 2004 19:31 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Nemůže brát všechny vlastnosti,které tam jsou jako jediné.To jsou spíš takové,které působí na jednotlivce.Ale ty vlastnosti,kterými každý artefakt působí na masy lidí,tak ty budou mnohem větší.A ta schopnost procházet do Stínového svšta není vůbec špatná.Ale to už jsem tady asi psal.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne prosinec 05, 2004 19:46 Citovat
Anonymní
To je na zamysleni. Asi mas pravdu. A jaky si treba myslis ze bude mit schopnosti pusobici na masy lidi.
Kenny
Zaslal: ne prosinec 05, 2004 19:56 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
třeba pokud ho bude mít v rukou kněz,jako ho měl předtím,než byl zabit,tak podle počtu věřících je bude posilovat,zvyšovat působnost zázraků boha Auriona,zpopelní všechny nepřátelé Very Happy atd.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: st prosinec 08, 2004 10:24 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Aaaa, Kenny zachraňuje.. jako vždy.. Very Happy

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alanon
Zaslal: st leden 12, 2005 14:07 Citovat
Založen: 7.12.2004 Příspěvky: 14 Bydliště: Martin
To Ivrin

Pozri sa nato takto:
Cim je to poschodie hlbsie tym je to s kuzlenim horsie ako napr.
1 poschodie(5-10%)
2 poschodie(10-20%)
3 poschodie(20-50%)
Ale vsetko to zavysi od toho ake je silne to dotycne pole alebo polia a
stupen poschodia.
Ved ak mas modul pisky a proroctvy tak to tam mas vsetko o tejto problematike napysane tam.
A ked ide oto ci to kuzelnik zisti tak urcite hej aj na tom prvom stupni,ze nieco neni poriadku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.