Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vojenství a umění  ~  Povolání Rytíře

Kelghor
Zaslal: ne leden 30, 2011 15:00 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Ahoj, tak jsem tak o tom přemýšlel... v některých modulech je pár zmínek o rytířích a paladinech na Asterionu.

Nikde však není toto povolání nijak rozpracováno a podle toho co jsem vyrozuměl na foru, tak ve Vojenství a Umění asi nic také nebude. Napadlo mne proto, že bych společně s nějakým dalším nadšencem mohl zkusit vytvořit alespoň první prototyp tohoto povolání, a pokud by se zadařilo, a bylo dílo vyvedené, troufám si tvrdit že autoři by jej pak minimálně dali na stránky, nebo přidali do nějakých aplikací, ži alespoň na CDčko do dalšího madulu nebo cokoli, ... každopádně, chtěl bych tu tedy navrhnout tu možnost se do toho pustit.... a tímto také hledám někoho, kdo by měl zájem se na tom podíle, představoval bych si tak 1-2 lidi, co by to semnou zkusili utvořit a pak nějakého toho testera...

Mám již vymyšlenou docela slušnou část, která je psána do pravidel 1.6 s tím že aplikovaná verze na Asterion by dle mého soudu mohla fungovat poměrně dobře...

Snažím se vymýšlet schopnosti tak, aby podporovali myšlenku rytířů a paladinů a aby byly hratelné. Navíc chchi vytvořit schopnosti tak, aby to nebyl jen snůžka již popsaných vlasntostí u nějakého jiného povolání, ale aby to přineslo i nový prvek hry...

Měl by tedy někdo zájem? Jako první krok bych mu poslal zatím silně nedotvořená pravidla jen pro ilustraci...

Jo ještě mě napadlo, že by nejlepší bylo, kdyby se přihlásil někdo z Prahy, pak by se to dalo dobře probírat i osobně... =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kibe
Zaslal: ne leden 30, 2011 19:58 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Pošli mi to...kouknu na to a můžem to se Sadaamem i popřípadě otestovat, 1.6 hrajem docela dlouho.

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: ne leden 30, 2011 20:04 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Nejprve si to přešti a nejsanosti ti třeba vysvětlím ... dlouho jsem na to nehrabal, mám to rozpracované v "šuplíku" ale do 6 lvl to snad hratelné je solidně...

až to budeš číst... tak jsem nedopsal poznámku kterou by mměl vědět jne PJ: že sesilání "zázraků" nebo jak jsem to tam pojmenoval funguje na bázi víry a magie najednou.... tím že rytíř věří, že mu "bůh" pomůže svou silou vůle ohne magický proudy...

přirovnal bych to k Fullerovi v města přízraků.. ačkoli nápad je starší než kniha sama...

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: po leden 31, 2011 0:58 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...jj, až se příště sejdem s Kibem na hraní, tak stejně budem dost řešit pravidla, tak to vezmem jednim vrzem Wink nebo se sejdem všichni někde v Praze, třeba v nějaké čajce, ale to až bude více času (a peněz...)

...v každém případě se můžem dohodnout na skypu, Kelghore, když si najdu chvilku Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kelghor
Zaslal: po leden 31, 2011 9:29 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Sadaam: Spoléhám na tebe =) momentálně jsem doma docela často, takže jak setkání v Praze (někdy tak za 14 dní) nebo na tom skypu.. PS zkoušel jsem si tě přidat, nevim jeslit to vyšlo, pokud jo, tak mi napiš zprávu zde na Auditoriu kdy přibližně a já si zapnu skyp...

Hlavně si to prvně zkuzte přečíst =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: po leden 31, 2011 16:55 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...jj, přidal jsem si tě Smile ještě dneska večer to kdyžtak můžeme probrat... ale předtím mi to, prosím, pošli Cool

...v noci jsem měl problém usnout, tak jsem si sepsal takový "vzorec", nebo spíš koncept, jak si asi tak představuji rytíře a paladiny na Asterionu... tak to zkusím napasovat na tvoje dílo a uvidíme Wink

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.