Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Asterion - minulost, přítomnost i budoucnost

Fergo Fergusson
Zaslal: pá listopad 04, 2016 8:30 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
Ad Andy F: Jsou Ústa smrti Ytrak? A kenwala nebo jak se jmenovala ta už neexistuje teda?
Podel toho, co se dáv v různých článcích a modulech zjistit, tak Ústa smrti nejsou Ytrak. Jde o dva různé bohy. S tím, že Ytrak je spíše koruslký běs a Ústa smrti jsou klasickým temný bohem, i když hodně divným. Myslím, že temná bohyně se jmenovala Kanwala. Khar o ní uvažoval, že by ji dosadil do panteonu temné desítky, ale později se v její pozici objevila Ynar rút. Co se s Kanwalou doopravdy stalo se neví. To si může zatím každý PJ namyslet sám. Nicméně varianta, že se jí Khar zbavil je velmi pravděpodobná. Na ostatní otázky odpověď neznám.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fergo Fergusson
Zaslal: pá listopad 04, 2016 12:21 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
To Raukshul: Jednou jsem o tom napsal celý článek, jak by to všechno mohlo dopadnout. Ohledně Lamiusova soudu jsem si to představoval tak, že přestane existovat a cyklus reinkarnace se zasekne. Lamius se pak stáhne do Stínového světa a začne litovat toho. že neposlechl Stvořitele a bude to on, kdo ukryje sarífágy, začne se o ně starat a šetřit je na konečnou bitvu, ve které se rozhodne, že napraví to, co svým špatným rozhodnutím napáchal. Jeho církev ve vnitřním světě moc dobře nedopadne.
Ohledně Khara, tak ten se podle mě nemyslícím principem nestane, ale co by tak asi mohl dělat dál je ve hvězdách.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: pá listopad 04, 2016 18:32 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Já sem zvědav, co Jaroš a ti další lovci lidí odhalí v měsíční krajině.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: po listopad 07, 2016 0:06 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Pokud se nepletu tak v modulu je celkem jasně napsano kdo jsou Ústa smrti.
A kdo za nimi stojí... Všecko je to v modulu, ale považuju to za tajnější informaci spíš pro PJ, tkaže to tu nebudu roztrubovat =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
AndyF
Zaslal: po listopad 07, 2016 19:19 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
Fergo Fergusson napsal:
Ad Andy F: Jsou Ústa smrti Ytrak? A kenwala nebo jak se jmenovala ta už neexistuje teda?
Podel toho, co se dáv v různých článcích a modulech zjistit, tak Ústa smrti nejsou Ytrak. Jde o dva různé bohy. S tím, že Ytrak je spíše koruslký běs a Ústa smrti jsou klasickým temný bohem, i když hodně divným. Myslím, že temná bohyně se jmenovala Kanwala. Khar o ní uvažoval, že by ji dosadil do panteonu temné desítky, ale později se v její pozici objevila Ynar rút. Co se s Kanwalou doopravdy stalo se neví. To si může zatím každý PJ namyslet sám. Nicméně varianta, že se jí Khar zbavil je velmi pravděpodobná. Na ostatní otázky odpověď neznám.


díky :3 Proč divným? jako že si zabíjí lidi? no prově proto se na nej ptám... no mě prave ta Kenwalla přičla jako daleko zajimavejší!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AndyF
Zaslal: po listopad 07, 2016 19:21 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
Kelghor napsal:
Pokud se nepletu tak v modulu je celkem jasně napsano kdo jsou Ústa smrti.
A kdo za nimi stojí... Všecko je to v modulu, ale považuju to za tajnější informaci spíš pro PJ, tkaže to tu nebudu roztrubovat =)


ale no táááák Very Happy Já s nima právě chtěla udělá dobrodružství aby jsem se mohli vystřídat! A jak fakt Wink Mě by se teda jako víc hodili kdyby to Ytrak nebyl jak tady už odpovídal Fergo Fergusson ale nechci se splýst tak se radči ptám tady Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fergo Fergusson
Zaslal: út listopad 08, 2016 16:19 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
To Andy F: Ano. Divným z toho důvodu, že zabijí svoje vlastní vyznavače a při tom jeho moc stále roste. To tak trochu odporuje jeho vlastní podstatě. Kanwala si také získala moje sympatie. Byla popsaná jako trochu nevyzpytatelná,intrikánka a pátrala po pokladech Marellionu. Ynar Rút je taková méně akční.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: út listopad 08, 2016 20:00 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Fergo Fergusson napsal:
To Andy F: Ano. Divným z toho důvodu, že zabijí svoje vlastní vyznavače a při tom jeho moc stále roste. To tak trochu odporuje jeho vlastní podstatě. Kanwala si také získala moje sympatie. Byla popsaná jako trochu nevyzpytatelná,intrikánka a pátrala po pokladech Marellionu. Ynar Rút je taková méně akční.


Z pohledu Temné kápě je to však volba logická - potenciál na získání věrných mají obdobný (Ynnar si ještě přidává navykové látky), jen Ynarr Rút je ovladatelnější.

Z hráčskýho hlediska je to asi na preferencích. Jako CP je jistě zajímavá jak Kenwalla, tak nějak "zmutované" kněžky Ynnar Rút. Jako VP... chápu že ne každého baví modlit se k vyžilé bohyni a být se co mu kde vyroste... Smile

Nicméně totální likvidace Kenwally není konkrátně potvrzená, a určite - byť třeba skrytě a mnohem menší míře - může dál působit. Ať už mezi těmi chudáky ve stokách pod Marellionem, nebo jinde Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Silwerik
Zaslal: út listopad 08, 2016 20:25 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
To Kelghor a AndyF: Ústa smrti - zajímavé téma. Pokud si pamatuju mihla se pouze v dovětcích k Pískům proroctví a to jen v náznaku. Khar jim nedůvěřoval a mocní je považovali za šílence. Je to zvláštní anomálie: temný bůh, který svoje ucívače (rituálně) likviduje by měl moc ztrácet a sám se oslabovat ve Stínovém světě až po odchyt sarífágy... Kdo je to určitě vysvětleno nebylo. Než mocenského hráče představuje spíš čistě aspekt destrukce a smrti a příklad vůdce jedné sebevražedné sekty, tajemství pro tuhle postavu sedí nejlépe. V Podzemní říši si pevně šéfuje Ytrak Twisted Evil

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: út listopad 08, 2016 22:04 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Ty rituály nemusejí být náhodné, třeba se jimi snaží něčeho docílit. Dávalo by to větší smysl než, že své ovečky kosí jen tak z hecu.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fergo Fergusson
Zaslal: pá listopad 11, 2016 9:08 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
To Kelghor: Souhlasím se Silwerikem. O Ústech smrti je opravdu zmínka jen v Píscích proroctví. Možná zkus uvést zdroj, kde je oněm více.
To Silwerik: Myslíš, že po té co Ytrak ovládl staré trpaslíky, pořád má moc nad gobliny? Čistě teoreticky mohlo jeho gobliní území Ústům smrti připadnout.
To Andy F: Proč potřebuješ, aby Ústa smrti nebyla temným bohem? Zkusíme ti poradit.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: ne listopad 13, 2016 15:22 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Fergo Fergusson napsal:

To Silwerik: Myslíš, že po té co Ytrak ovládl staré trpaslíky, pořád má moc nad gobliny? Čistě teoreticky mohlo jeho gobliní území Ústům smrti připadnout.


Jen bych upozornil, že nějaké ty temné duchy - konkrétně Tartar(us) a Húrag tam jsou a oba se s gobliny kamarádí. Viz 'politická' mapa: http://asterionrpg.cz/tl_files/clanky/Mapy/02%20Politicka%20mapa%20863.jpg

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Invincible
Zaslal: po listopad 14, 2016 14:56 Citovat
Založen: 18.3.2014 Příspěvky: 47 Bydliště: Praha 2
Fergo Fergusson napsal:
To Silwerik: Myslíš, že po té co Ytrak ovládl staré trpaslíky, pořád má moc nad gobliny? Čistě teoreticky mohlo jeho gobliní území Ústům smrti připadnout.


Já si myslím, že od té doby se Ytrak o gobliny vůbec nezajímá... V PP se myslím i píše, že své zájmy přesunul do nižších pater podzemní říše a jeho teritorium postupně převzal právě Tartar. Samozřejmě to není 100% jistá informace, modul teď nemám v ruce. Může někdo kdo ano potvrdit/vyvrátit?

_________________
Čím výš vzlétneme, tím menší se zdáme těm, kteří nedovedou létat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: po listopad 14, 2016 21:34 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Invincible napsal:
Fergo Fergusson napsal:
To Silwerik: Myslíš, že po té co Ytrak ovládl staré trpaslíky, pořád má moc nad gobliny? Čistě teoreticky mohlo jeho gobliní území Ústům smrti připadnout.


Já si myslím, že od té doby se Ytrak o gobliny vůbec nezajímá... V PP se myslím i píše, že své zájmy přesunul do nižších pater podzemní říše a jeho teritorium postupně převzal právě Tartar. Samozřejmě to není 100% jistá informace, modul teď nemám v ruce. Může někdo kdo ano potvrdit/vyvrátit?


V zásadě ano.

byť popravdě jsem taky jako čtenář četl, že stejně jako se hromadně objevili staří trpaslíci v Obřích a Trpasličích horách, že se objeví v místech bývalého goblinního dominia a vytvoří tam Tarskou základnu. Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kelghor
Zaslal: út listopad 15, 2016 15:45 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Ok oka.. tka jse mtrochu trolil, nic moc tam není Razz

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.