Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Asterion - minulost, přítomnost i budoucnost

Sadaam
Zaslal: út leden 18, 2011 19:39 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...no, jak už jsem psal předtim, tak si myslim, že drakolidé jsou na posledním tažení Confused už zkrátka nemají v dějinách místo... o to víc se budou snažit zachovat si když už ne nějaký standard, tak aby aspoň dosáhli svých cílů - Riam chce zničit všechny zlé drakolidi (a ví, že ho to bude stát život, ale také počítá s oběťmi mezi svými přáteli a spolupracovníky a naopak i na straně služebníků svých "bratříčků")... Zantur hledá Agrenskou růži, která by mu otevřela cestu do jiných světů (z nichž ale nebude návratu)... Drik je jasný, zešílý a vyvolá Moága... Zyl skončí asi nejhůř, "chudák" (ale zaslouží si to Twisted Evil )... Kirbeg se jednoduše ubádá a nebo ho zničí něco lepšího, než je on (mě vždycky přišel jako jeden z nejslabších drakolidí)... a Lien je trapák... byla s klukama sranda, ale teď přichází nový věk a tam tyhle staré vykopávky nemají místo Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
speedy
Zaslal: út leden 18, 2011 20:04 Citovat
Založen: 31.3.2010 Příspěvky: 24
Riam je společně s Alwarinem asi "nejdobřejší" postava Asterionu. O Kirbegovi a Thurgulovi moc nevím. Zyl měl odvahu se odtrhnout, ale radši vidím na trůně Agunágha. Drik je supr, šílený druid provádějící šílené pokusy Twisted Evil . Zantur umí dobře tahat za nitky. Lien je zajímavý, podle mně ale zemře v Konečné bitvě. Orist a Murtis - ti jsou mi sympatičtí, škoda že už nežijou (v případě nemrtvého Orista by se o životě dalo polemizovat Smile ). Ale úplně nejlepší, nejvěrnější, nejschopnější, a můj nejoblíbenější není nikdo jiný než Zurkhen Černý! Plánuju jeho oživení, po Konečné bitvě by mohl převzít to, co zbyde z Kharových držav.

Jo a další dotaz
7. Jaký je váš Asterion? Jsou v něm veskrze dobré postavy, nebo je člověk schopný pro měšec zlata vraždit? Můj Asterion vychází z knižní ságy Píseň ledu a ohně. Drsný svět, kde každý svádí boj o co největší moc. Mí hráči si stěžují, že mám moc inteligentní stráže a bandity a že jsou v jednom kuse zrazováni Smile

PS- určitě znáte město Potůčky, jeho kapitán stráží se jmenuje Rufin - přesmyčka ze jména Firun. Rufin prý Firuna zabil na hradbách Albirea, ale, co když Sarapis propůjčil Firunovi jinou podobu a ten tak vyvázl z boje nezraněn Cool ? Co vy na to?

_________________
Životnost celé mé říše záleží na jediné řece, to pomyšlení mi někdy nedá spát.
Zurkhen Černý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: út leden 18, 2011 20:36 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Tak pozor, já myslím že Kirbeg je jeden z těhc nejmocnějších drakolidí. Možná, že tedy jeho mocenské dispozice nejsou tak silné jako třeba Zantura, nebo Thurgula či Murtise, ale celkově vzato má vysoký intelekt a dokázal docela slušně soupeřit se smaotným Tzitcwármem...
Kirgbeg je v některých vecěch větší geniuz než Zantur, Kirbeg vynalézá nové předměty, decimující megadrsný předměty, je to dle mého soudu ten nelepší pyrofor na Asterionu, který má vysoké znalosti i theurgie a slušné kouzlenické schopnosti.
Myslím že to on při dobývání Thurgu (Nebo to byl Zurg? Strašně se mi pletou) Zanturovi pomáhal. Jeho vědomosti jsou velmi velké ...
a jeho konec? Dle mě se buď ubádá ale myslím že to mocnehrozí, dokonce bych ani neřekl že by vytvořil něco co by sám nezvládl ovládnout (jakože předmět) dle mého zemře při nějakém pokuse zachránit tu svoji lásku.. buď někde při získávání argenské růže nebo prostě při zoufalém pokusu tevřít nějakou časoprostorovou bnránu..

Myslím že Zantur a Kirbeg po Kharově zmizení budou na neutrální půdě. budou se snažit prostě mít klid na své pokusy a pdoobně... Zato Lien bude s Riamem pěkně na nože... Zyl je jasnej, Drik taky, a Reinkarnace Murtise? Myslím že je vysoká šance něčeho takového dosáhnout.. i když si nejsem uplně jist, protože celá Černá růže je raději když je tam dke je a může ho pouze využívat jako studnici informací...

7. Tak u mě je to takový napůl respektive.. tma kde jsou města a vesnice, tam jsou lidé docela hodní, protože přeci jen jsou nad nimi zákonya sedmnáctka, ale v divočině je to o dost drsnější, jakmile jsou lidé bez dozoru zákona mnoho z nich si dovolí o dost víc když maj přesilu, ale stejně spousta z nich věří v sedmnáctku a tak nejsou zas tak zlý...

Prostě hodně záleží kde jsou... čím civilizovanější tím hodnější dalo byse skoro říci...

Jináč s tím Rufinem je to velmi zajímavý nápad... i když nevím jestli by Firun šel za Sarapisem, spíš bych to viděl na nějakou metamorfozu rovnou od alchymistů...

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: út leden 18, 2011 21:24 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
to speedy: zrovna na Písni ledu a ohně "ujíždím", takže mě taky dost inspiruje Smile ale "náš" Asterion vychází z toho, jak jsme jel začali hrát před více než deseti lety, kdy jsem tu ságu vůbec neznal, takže dnes vím, jak bych některé věci udělal jinak (a víc "Martinovsky" - hlavně šetřit magií atd. a hlavně víc intrik, méně černo-bílých postav apod.)

...s tím Rufinem - Firunem je to zajímavý nápad Razz ale spíš bych to viděl na "hříčku osudu" (resp. autorů)... já bych nechal Firuna hezky odpočívat ve Vnějším světě, ale zápletka by to byla jistě luxusní Wink

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kelghor
Zaslal: ne květen 15, 2011 19:41 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Muaha... tak jsem právě dnes odeslal Oggysu-ovi havrana s pergamenem obsahujícím popis Oblých hor... Tak jsem zvědavý co mi na to řekne =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Rauksul
Zaslal: po květen 16, 2011 10:38 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
citace:
Myslím že Zantur a Kirbeg po Kharově zmizení budou na neutrální půdě. budou se snažit prostě mít klid na své pokusy a pdoobně... Zato Lien bude s Riamem pěkně na nože... Zyl je jasnej, Drik taky, a Reinkarnace Murtise? Myslím že je vysoká šance něčeho takového dosáhnout.. i když si nejsem uplně jist, protože celá Černá růže je raději když je tam dke je a může ho pouze využívat jako studnici informací...


Hmmm... Myslím že někde v popisu Zamě nářků se píše o sektě skřetů magorů co chtějí uživit Zurkhena... A všichni víme, že Zurkhlen je pan Černý, který si co se týše akčnosti s vedení kharových držev jen tak nezadá... vlastně je skoro dějinně a tím co může poskytnout družině i zajímavější než Khar Shocked
Mě Osobně ale popravdě napadlo právě to, že by jim z toho vylezl Murtis... Takové překvapení... To by mohlo být myslím i zajímavé (takový vůdve pro status-quo).

A s drakolidmi bych to neviděl tak černě Wink Zurkhena uživují, Murtis je mrchal kluzká a čekám že něco jednou provode, Drik zs tak úplně kaput (ještě) není. Tutgul taky klidně může někoho posednout skrz svůj obraz...

Zatím pomalu si rozvíjím myšlenku, že pokud se chystá něco s Běsi, a Pokud Khar udělá co udělá, budou mít možnost si vybrat a mohly bo to být zajímaví střetnutí - přecijen jsou to mocní Asterionu... A když se nějaký bubák probudí v plavěně bude to určitě zajímavé a lidi za ně budou ještě rádi Wink

citace:
Muaha... tak jsem právě dnes odeslal Oggysu-ovi havrana s pergamenem obsahujícím popis Oblých hor... Tak jsem zvědavý co mi na to řekne =)


To abych ten trpaslíkova hvozduco nejdřív dokončil... Hmmm.... Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kelghor
Zaslal: so květen 21, 2011 8:13 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
No, toho Zurkhena by už měli konečně oživit =D ale pokud by jim z toho vylezl Murtis, rozhodně by to bylo zajímavé... každopádně by tím pádem možná mohli oživit i Zurkhena (napodruhé)... Drik je zrovna ten drakočlověk kterého nemám ještě s Lienem rád.. teň ať zkape =D

A Pokud by Turgul posedl někoho krz obraz, myslím že by to byl jen nějaký stínový odraz jeho duše. Navíc bych řekl že Turgul je svým způsobem dost "hodný" na to aby přemýšlel o své návratu...

a vlastně... myslíte, že Turgul stanul před Lamiusovým soudem? Nebo se taky někde ukrývá?

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: so květen 21, 2011 20:10 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Myslím si,že Turgul Lamiusuv soud přijal, život drakočlověka pro něj byl určitě zčásti utrpením.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: ne květen 22, 2011 10:46 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Kenny napsal:
Myslím si,že Turgul Lamiusuv soud přijal, život drakočlověka pro něj byl určitě zčásti utrpením.


Jo, já souhlasím....

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
lorddaren
Zaslal: pá květen 27, 2011 11:23 Citovat
Založen: 27.5.2011 Příspěvky: 5
Keď sa tu písalo už teraz neviem kde že keby sa po Kharovom ,odplavani, do tienoveho sveta naslo nejake strasne zlo tak by sa staty zjednotili rýchlo. Co si ale mysli ked Khar urobi taky strasny ritual nepotrhá tým jemné nitky pút ktoré drzia niektore bitosti uveznene :

1. Cierna brana pod Cathiskou arenov?
2.Brloh jednoho tvora v myslim niesom si isty niekde na zapade v horach.
3.Ale nerozmrne jeden objekt ktorý našla almendorska tajna sluzba a teraz ho drzi na nejakom hrade?

Mozno ste uz uhadli ze hovorim o besoch z obdobia pre 17kov. Ak dobre pocitam besov je 18 z toho zivy alebo v ukrite su 4. A nesposobil by Kharov zasach dostatocne velku trhlinu aby sa mohli mnohy vratit?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: ne květen 29, 2011 21:08 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Nemyslím si to je podle mě trochu blbost aby se jen tak kvuli tomu rituálu by se jen tak pro nic za nic osvobodit...

Spíš se rozpadnou všechny mocnosti.. minimálně kharova říše se částečně roztrhá... bohové částečně podle mě po Kharově rituálu odejdou, bo zjistěj že vlastně vubec nepomohli sovu kativitou...

No prostě řekl bych že zavládne vějtší anarchie.. díky možnosti volby asi třeba v danérii padne šlechta, protože poddaní se vzbouří? No a v tomhle rozkouskovaném světě začnou běsové pomaloučku polehoučku získávat sílu a možná až pak se postupně osvobodí... a někdo s nima bude muset bojovat.. ale ne uplně přímo kvuli rituálu.. řekl bych že Khar má rituál dostatečně promyšlenej aby všechna energie fungovala uplně přímo pro jeho účely a neflákala se někde jinde Razz

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
lorddaren
Zaslal: po květen 30, 2011 13:04 Citovat
Založen: 27.5.2011 Příspěvky: 5
Ano ale ked vezmes ako si povedal zavladne chaos, utrpenie a urcite vznikne vela skupin lapkov a podobnej havede. Co sice dava priestor pre vela dobrodrustiev ale ak to naozaj nastane velmi sa posilnia temny bohovia a ak by nejaky zo 17 odisli kto nahradi ich miesto?
No a v nastalom zmetku bude vela ludi potrebovat peniaze a tu urcite prpaslici vytusia svoju sancu a znovu otvoria arenu v Canthii. A ani sa nenazdas a mas tu ohniveho Azgharasa.
A este jeden Yatrak. Po tom co sa trpaslici dostali na povrch urcite ich bude chciet nejak dalek koridovat a urcite sa s nim este stretneme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy
Zaslal: pá červenec 29, 2011 16:26 Citovat
Založen: 31.3.2010 Příspěvky: 24
Copak asi znamenají tajemné zprávy na hlavní straně? Chystá se něco velkého a nového?

_________________
Životnost celé mé říše záleží na jediné řece, to pomyšlení mi někdy nedá spát.
Zurkhen Černý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: čt srpen 04, 2011 16:41 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Já jsem za tu zprávu navýsost rád. Po uložení modulu PSS k ledu jsem se začínal obávat dalšího tvůrčího vakua (pamatujete na Za závojem stínů?)... tohle vlévá nový optimismus. Určitě si někdy Vojáky přečteme, rok si poleží a pomalu vyzrají a narostou (nevěřím, že vytuhnou Cool ). Nyní bych to odhadoval, že hlavní síly se upřely na Hranice šílenství - ukončení hlavní geografické a historické nitky Asterionu. Tak uvidíme ode dneška za rok.... Drží palce!!

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: so srpen 06, 2011 18:27 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
nuž je to škoda, ale snáď budú ďalšiemu modulu Mirtal a Sarapis viac naklonený...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.