Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  On-line poradna

Sadaam
Zaslal: ne leden 16, 2011 17:25 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...právě, že "gorila", kterou v džungli zmasakrovali hrobníci, je jeden z běsů - jsou to původní obyvatelé Asterionu, živlové bytosti, které ale po vzniku života "zmutovali" do různých podob a staly se takovými "polo-bohy" Smile ten článek je bomba, páč objasňuje historii i budoucnost Asterionu a to, co se za tím skrývá, tak proti tomu je "vzestup temných bohů" pohodička Twisted Evil

...ještě, že existují takoví borci jako hrobníci, kteří s těmahle potvorama zamávaj!!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kelghor
Zaslal: ne leden 16, 2011 19:22 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
No však právě =D
Bongorongo byl sice dobrej, ale Hrobníci si s ním poradili, takže jako nevím nevím, jestli je bongorongo tak slabej aby si to nezadals hrobníkama, tak tkaovej Zantur, ten by si sesvačil Akcharášta levou zadní XD
Předpokáídám že Akcharášt je ten pod Canthií =)
Jináč jako stejnak, 2 už jsou defacto mimo hru, Bongorongo a Tizwárm, toho zase vodrovnal.. uh kdo to byl? Kirbeg, nebo Stínovlas? Neob kdo? no každopádně tahle skupinka to taky zmákla =D

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: ne leden 16, 2011 19:33 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...tady na tom se mi taky líbí, že i drakolidé mají s běsy trochu potíž Twisted Evil není o nich moc informací, i když třeba Zantur o tom bude vědět trochu víc... jenže drakolidé byli v posledních staletích, ba tisíciletích rozhodujícími postavami v Asterionském dění - ať už přímo, tak nepřímo byli aktéry všech důležitých událostí a v současnosti tomu není jinak (viz. Plavena apod...)

...jenže to se právě začíná měnit, drakolidé pomalu a jistě mizí z dějin a běsové se naopak snaží vrátit Cool

...to se mi na tom Asterionu líbí, že není statickej a nestagnuje, naopak se dost plasticky vyvíjí a prolíná se navíc minulost s budoucností a je to prostě masakr Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kelghor
Zaslal: ne leden 16, 2011 19:48 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Jo s tím přesně souhlasím, jako ještě když o běsech nebyla skoro ani zmínka, korullská kultura mě dost fascinovala, a nějaká stará města nenalezená v džungli padlých stromů nebo někde jinde jsem vždy plánoval stejně tak s nějakými mocnějšími bytostmi z dob pradávných korulů (i když asi ne tak mocnými jako jsou tyto)
No a hlavně... kdyby se někomu podařilo znovuvynaleznout rituál trnk hkrm nebo jak tomu řikaj, tak by to bylo také nadmíru zajímavě. Navíc byhc řkel že Korullové byly těmi nejmocnějšími rituálními mágy asterionských dob, a najít některý návod z jejich rituálů by byl pořádnej masakr =D

Navíc, pravda dakolidé spíše mizí ze scény, ale mě osobně to přijde jako škoda... tedy alespoň mě vždy fascinoval Zantur s Kirbegem a pak taktéž Zyl s Mortisem a Thurgulem... Ti byly taktéž fajn...

Ale jinak bych řekl Kirbeg a Zantur, ti jsou nejlepší z drakolidí a ti se asi neustále budou silně zapojovat do dění... jako další z nejmocnějších postav bych pak ještě přiřadil Zin Zara, kterej má sakra moc... Jestli dokáže porazit nebo zahnat i Rogiho, kterej má bonus za svou šedivost skřítčí, tak je to sakra úspěch. Zinzar není posílenej žádnou z tvárností a přžesto se tak silně dokáže projevit... myslím že je to jedna z postav, která má velmi reálnou šanci se stát něčím víc...

Stejně tak jsou na tom někteří nekromanti, nebo třeba Betridal... toho bych chtěl vidět jak bojuje proti Běsům =D

BTW a co říkáte na to nemluvně? Teď nevím kerého roku, to je, ale z lůna matky se narodí skřet.... což je podle mě teda už dost velká síla... Osobně si to představuju tak, že své matce proleze krz břicho aniž by se namáhal jít jinou cestou.. =D

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Mitogar
Zaslal: ne leden 16, 2011 20:38 Citovat
Založen: 2.1.2010 Příspěvky: 17
Tak jsme v sekci Pjs, tak by to neměl být spoiler. Ten skřet, co se narodí je ve skutečnosti reinkarnovaná Ugrien Černá dračice, největší nepřítel Khara Démona. Dítě dostane jméno Igen-Ur (přesmyčka jména Ugrien) a bude cvičeno nejlepšími skřetími generály, včetně Liena. Bude též hlavním velitelem v Konečné bitvě, ale jeho osud je zatímvelmi nejistý...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: ne leden 16, 2011 20:41 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
áá paráda, tak to by mě asi nenapadlo, samosebou jsem si říkal, že to dítko bude velmi zajímavé, ale až takhle... No, to že je to úhlavní Kharův nepřítel je docela fuk, ono stejně Khar snad už nebude po konečné bitvě nijak moc takovýhle věci řešit ne? takže je možné, že Ugrien je tedy velmi možnou následnicí Kharova postu =D

PS: je vidět, že to máte promyšleno dopředu což se mi líbí =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: ne leden 16, 2011 23:28 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...ty korullské rituály jsou hodně husté Twisted Evil ale už budou tak zapomenuté, že je asi bude těžké znovu zmáknout... vlastně to, o co se snažil Kirbeg v Městě přízraků, by možná mohlo být něco takového, ale musel na to určitě dlouho studovat... a zdrojů informací bude dost málo

...to mrně se narodilo roku cca 850 a je to inkarnace Ugrien (ta má tak temnou "karmu", že se narodila znovu rovnou jako skřet), však se taky jmenuje Igen-Ur Twisted Evil se hezky vybarví, páč bude nakonec velet Kharově armádě... dost paradox, páč Ugrien byla jedna z nejzlejších Kharových nepřátel Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: ne leden 16, 2011 23:30 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...omlouvám se za opakování, ale nějak mi to blbne a odeslalo se mi to až teď Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kelghor
Zaslal: po leden 17, 2011 0:23 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Sadaam: No to o skřeťátku jsi tu zopakoval po mě a po Mitogarovi =D neva =D

Ty korullské rituály možná jsou lidmi zapomenuty, ale řekl bych že v korulských městech na kamenných deskách by něco zaznaménáno být mohlo... popřípadě v říši temných bohů? =D něbo někde se něco určo najde.. respektive by možná bylo možno přejít přez nějaký portál do minulosti... Najít podobnou bránu jako našel Žlutý by se možná mohlo povést... >=D

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
speedy
Zaslal: po leden 17, 2011 9:14 Citovat
Založen: 31.3.2010 Příspěvky: 24
Kelghor napsal:
takže je možné, že Ugrien je tedy velmi možnou následnicí Kharova postu =D

Nerad bych hasil nadšené výkřiky o Igen-Urovi (Ugrien) a jeho následnictví, ale pokud vím, v Konečné bitvě Igen Ur zemře, hrdinně zabit starým dobrým Waldenem, který při tom bohužel sám padne... Crying or Very sad

_________________
Životnost celé mé říše záleží na jediné řece, to pomyšlení mi někdy nedá spát.
Zurkhen Černý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: po leden 17, 2011 11:56 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Aha doháje =D tak zase ne.. =D
Ale napadá mě myšlenka, kde všichni vzali ty informace??? =D
Kde ses toho dočetl? abych věděl kde hledat, myslím že to bude někde v internetových/DD článcích nebo tka, bo jsem si toho v modulech nevšiml =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: po leden 17, 2011 17:25 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...je to ve článcích (přímo o Ugrien je jeden, tam je právě zmínka o narození skřeta, ale dále to nevysvětluje...), zbytek pak v kronikách a tak... zkrátka, musíš načíst úplně všechno, co je dostupné Laughing ale stejně se toho ještě mnoho dozvíme v budoucnu... moc mě zajímá, co si autoři vymyslí Wink

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kelghor
Zaslal: po leden 17, 2011 21:02 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Jestli teĎ nezvládnu zkoužky, nebo zvládnu a budu mít víc času, tak bych se asi rozhodl zkusit nějak zkompletovat různé informace (třeba všechny cizí postavy,..) Nejlépe k nim přidat třeba i ilustrace (to by ale musel někdo jiný) a pak si to vytisknout jako nějakej sborník nebo tak něco... minimálně si to alespoň sloučit do jednoho jedinýho PDFka, protože tak jak to je teď na stránkkách rozsekaný je docela blbý =/

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: po leden 17, 2011 21:31 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...je to rozhodně lepší to mít vytištěné Smile jsem si založil desky, kde mám ve fóliích aplikace (ty mám sešité v "pracovní verzi" formátu A5), mapy, seznam CP a nebo celé články z webu, popř. kousky z Dechů draka, co jsou on-line ke stažení... tak to mám všechno pohromadě a ještě mám navíc podložku na házení kostkama a psaní poznámek Twisted Evil

...jenom jsem ještě nevyřešil problém s poznámkami psanými ručně, které se mi válí všude možně a nemám v tom vůbec přehled Laughing a když si zapomenu jeden "pitomý" papír, tak potom musím hodně improvizovat... dřív mi to vyhovovalo, ale jak se postupně hra stává komplikovanější a komplexnější, tak to prostě nedávám Mad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
speedy
Zaslal: út leden 18, 2011 19:51 Citovat
Založen: 31.3.2010 Příspěvky: 24
Smrt Igen Ura je napsaná už v Času Temna, "Igen Ur bude zabit Waldenem, který však sám padne", Waldenovy smrti je škoda, je to asi nejlepší asteronská postava Sad

_________________
Životnost celé mé říše záleží na jediné řece, to pomyšlení mi někdy nedá spát.
Zurkhen Černý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.