Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  DrD+

Těšíte se na DrD+

Ano   [ 81 ]  
89%
  89%
Ne   [ 10 ]  
10%
  10%

Celkem hlasů : 91
Tenaka-Chan
Zaslal: čt březen 11, 2004 13:50 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Jak tak o tom ctu zacinaji se mi DrD+ libit cim dal tim vic.

Nevi mekdo nahodou kdy uz to ma konecne vijit (aspon priblizne)

PS: Ne ze sem budete psat v nedohlednu!!!!!! (zacina mi tenhle projekt pripominat utopii taky o ni vsichni muvy, vsichni by ji chtely, ale to neni mozny)

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hokejista
Zaslal: čt březen 11, 2004 18:42 Citovat
Založen: 20.10.2003 Příspěvky: 5
john_jarik napsal:
Hokejista napsal:
Rád bych se zeptal-jestli tady je někdo, kdo na byl na Pragaconu-bylo tam Drd+ k vidění? Jestli ano, jak vypadá a jaké jsou třeba základní rysy různých povolání? Opravdu nezůstalo téměř nic z Drd?

No tezko muzes chtit, aby carodej v DrD+ necaroval Smile
Takze v tomhle jsou si asi podobni, ale zbusob magie je zcela jiny.

Theurg a jeho schopnosti se odlisuji od DrD znacne, i kdyz opet.. tezko muzes chtit, aby theurg nepracoval s demony a sferami (ci nejakym jejich archetypem), kdyz theurgie jako nauka je prave timto. Ale postupy jsou zcela jine (napriklad theurg zacne pracovat i s magii a carovanim - ale odlisnymi postupy nez carodej)

Hranicar ma rozsirene schopnosti v kontaktu s prirodou, take ZIVLY (coz drive nemel).

Bojovnik (valecnik) ma tak siroky zaber moznosti ve stylech boje, ze se to vazne srovnavat s DrD neda.

Knez - toho nevim jak ti priblizit Smile ... ale ten v DrD tusim nebyl (ja vim, ze tam nebyl Smile ... ten pracuje s lidma Smile (zeby novy sicco? nene... je to knez - muz viry)

Zlodej - tak to by byla kapitola sama o sobe, ale ten asi [porad bude moci byt zlodejickem.. ktery casem bude sto popirat samu podstatu sveho byti (to by v DrD nemohl)


Jak konkrétněji bude řešeno čarování u theurga? Bude mít theurg možnost tvořit golemy? A na stránkách Altaru jsem četl, že theurg má být "spojením mága a theurga z Drd"-jaké bude tedy mít theurg mágovy schopnosti?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: pá březen 12, 2004 8:59 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Hokejista napsal:

Jak konkrétněji bude řešeno čarování u theurga? Bude mít theurg možnost tvořit golemy? A na stránkách Altaru jsem četl, že theurg má být "spojením mága a theurga z Drd"-jaké bude tedy mít theurg mágovy schopnosti?


Nebudu ti zde rikat vse z kuchyne... ale rekneme, ze carodej se uci, neco nazpamet, kdezto theurg si to montuje dohromady.

A tvorit golemy bude.... kdo, to si pockejte na pravidla Smile

Ja vam tu necham kousek tajemna.

A jakej je theurg a Mag v DrD? Jeden je mistrem prace se sferami a druhy mistrem prace se samou podstatou sveta... takze... co vznikne mixem tehle dvou povolani??? Theurg DrD+
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hokejista
Zaslal: pá březen 12, 2004 22:23 Citovat
Založen: 20.10.2003 Příspěvky: 5
john_jarik napsal:
Hokejista napsal:

Jak konkrétněji bude řešeno čarování u theurga? Bude mít theurg možnost tvořit golemy? A na stránkách Altaru jsem četl, že theurg má být "spojením mága a theurga z Drd"-jaké bude tedy mít theurg mágovy schopnosti?


Nebudu ti zde rikat vse z kuchyne... ale rekneme, ze carodej se uci, neco nazpamet, kdezto theurg si to montuje dohromady.

A tvorit golemy bude.... kdo, to si pockejte na pravidla Smile

Ja vam tu necham kousek tajemna.

A jakej je theurg a Mag v DrD? Jeden je mistrem prace se sferami a druhy mistrem prace se samou podstatou sveta... takze... co vznikne mixem tehle dvou povolani??? Theurg DrD+



No i tak díky. Vypada to, ze theurg bude znovu nejzabavnejsim povolanim... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: so březen 13, 2004 7:29 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
On někdy byl ? Pokud jste hráli s čaroději, druidy, mágy a siccy, tak i alchymijní obory našly uplatnění a byly zábavné.... ale málokoho jsem viděl hrát takovým způsobem Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kostra
Zaslal: út duben 27, 2004 14:32 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Malý dotaz.KDY to má VYJÍT Question Question Question Question Question

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: st duben 28, 2004 17:00 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Trpezlivosť ruže ... ehm ... DrD+ prináša ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pretam
Zaslal: st duben 28, 2004 17:29 Citovat
Založen: 16.3.2004 Příspěvky: 7
Na gameconu v Olomouci(8-11.8.2004.myslím)by mělo být zveřejněno datum vydání.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: st duben 28, 2004 21:24 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Pokud jsi optimista. Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xillos
Zaslal: st květen 05, 2004 21:41 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
To kostra: Mala ukazka jak to bylo a asi i bude...

Alwarin napsal:
Tak a DrD+ budeme mít až v Únoru, ALTAR to zase posunul? Podle mě to už nemá cenu, smiřme se s tím, že to nemá už ani cenu! A důvod? 6ádný rozumný.


Tak mame kveten a vidis clovek musi bejt fakt velkej optimista...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt květen 06, 2004 13:29 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Třeba to je promyšlenej reklamní tah... Laughing takhle budou hráči tak napnutý, že se po tom jen zapráší...a nebo do tý doby hráči založej rodinu, úspěšně zakončej práci a v důchodu napíšou svoje pravidla... Rolling Eyes

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sven Ivanhwen
Zaslal: pá květen 07, 2004 15:36 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Tirion er Daerlen napsal:
Třeba to je promyšlenej reklamní tah... Laughing takhle budou hráči tak napnutý, že se po tom jen zapráší...a nebo do tý doby hráči založej rodinu, úspěšně zakončej práci a v důchodu napíšou svoje pravidla... Rolling Eyes


Jo holka, az zalozis rodinu, tak nebudes mit na nejaky pravidla cas - mozna budes rada, kdyz u doupete vubec zustanes Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xillos
Zaslal: so květen 08, 2004 17:44 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Svene fakt nerad ti kazim iluze ale Tirion je on nikoli ona...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne květen 09, 2004 16:02 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Kua Svene, ty seš baba k pohledání...vono je Sven jako Tirion jméno vyloženě ženský... Laughing Laughing Laughing jo a mimochodem nechci zakládat rodinu, páč se bojim, že by mě bolel porod... Cool

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
john_jarik
Zaslal: po květen 17, 2004 7:27 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Tirion er Daerlen napsal:
Třeba to je promyšlenej reklamní tah... Laughing takhle budou hráči tak napnutý, že se po tom jen zapráší...a nebo do tý doby hráči založej rodinu, úspěšně zakončej práci a v důchodu napíšou svoje pravidla... Rolling Eyes


A po nas chcete, abysme napsali a vydali pravidla pred duchodem?
Aspon je videt, kdy ma clovek konecne cas na tvorbu pravidel - v duchodu. A k tomu maji tvurci hodne daleko. tak jim doprejte taky kus soukromeho zivota.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 20
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 18, 19, 20  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.