Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  DrD+

Těšíte se na DrD+

Ano   [ 81 ]  
89%
  89%
Ne   [ 10 ]  
10%
  10%

Celkem hlasů : 91
Raist
Zaslal: pá červen 24, 2005 17:06 Citovat
Založen: 10.8.2004 Příspěvky: 22 Bydliště: ..cesta..
..gilgalad no dakujem za odpoved, som zvedavy, ideme totiz kupovat DrD+ a radi by sme zostali na Asterione Very Happy ..

_________________
------------www.bily-vlk.szm.sk--------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ludděk Rájecký
Zaslal: čt červenec 07, 2005 8:48 Citovat
Založen: 1.10.2004 Příspěvky: 55 Bydliště: Děčín, Minkor, cesta (čti kolej v Praze :+)
Čaroděj: No, já si myslím, že to s těmi kouzly opravdu přehnali. Ta kouzla na 10. level jsou tak na 20. - 21., ne? Ale prý se dělá na erratech.

Šermíři: Zdraví další šermíř. Very Happy jak to jde? Já tedy šermuju dva roky a taky mi to příjde spíše o síle, než o obratnosti. Obratnost se (podle mne) vztahuje spíše k tomu strefit soupeře. Rychlost je DOST o síle (vidím to na našem velmistrovi Wink ).

_________________
Pravidlo je jen jedno. Vypustit šíp v okamžiku, kdy se letka dotkne tváře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Blind Guardian
Zaslal: ne červenec 10, 2005 21:08 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Sem asi trochu mimo z Ultimy, takže vysvětlit polopatisticky" jak to přehnali?

Šermem k trvalé invaliditěWink ono je to jak o síla tak o rychosti myslim že sem to už někde psal;)

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ludděk Rájecký
Zaslal: po červenec 11, 2005 10:48 Citovat
Založen: 1.10.2004 Příspěvky: 55 Bydliště: Děčín, Minkor, cesta (čti kolej v Praze :+)
No, už jsi zkoušel vytvořit nějaká silnější kouzla (lvl 11-21)? To by přece musely být strašný krávy!!!

_________________
Pravidlo je jen jedno. Vypustit šíp v okamžiku, kdy se letka dotkne tváře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Blind Guardian
Zaslal: pá červenec 15, 2005 20:26 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
No... v jakým smyslu;)?
Já si to moc nepamatuju, páč mám pro mága vl. pravidla. Čaroďej se m jeví jako vůbec nejodbytější povolání v DrD+.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: čt červenec 28, 2005 11:13 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Hoj.. tak to ee;-)... to je asi Valcenik (ee ze by byl spatnej, ale v porovnani s ostatnima je dost slabej... na 10 rovni se nea s kim rovnat... no a je desne pomalej jeho vyvoj... oproti carodejovi a zlofsejovi:-D... ty jediny tri znam... na posouzeni;-)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: čt červenec 28, 2005 13:49 Citovat
Anonymní
Valecnik je dost dobrej. S tim ze ma vic bodu na "zbranove" dovednosti. Bojovnik je na 10.urovni stejnej jako ostatni. Nebo aspon vic vyrovnanejsi nez v norm. dracaku.
Wetrixus
Zaslal: po srpen 01, 2005 1:15 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Koukam ze se tu porad resi ty same blbosti Very Happy
A je tu cim dal tim vic mrtvo Sad
Coz takhle nejake stavnatejsi tema Question

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: po srpen 01, 2005 20:31 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Za A) válečník je poměrně dobrej a na 8máý úrovni sem si dal fajt s mágem z naší družiny a dostal klepec.
Za B) tohle sem řešit nechtěl nepsal sem silnej psal se odbytej. Bojovník má X archetipů zofšj má a theurg maj X schopností kněz má zas X bohů a jiný principy. A čaroděšj si vybere kouzla a jednu školu kterou bude studovat a tím veškerá invence končí. Takže se víceméně liší zas jen kouzly ( a to nemluvim o tom že jakékoli kouzlo se může nepodařit je dle mýho fakt otřes Rolling Eyes , ale o tom už tu řeč byla).
TO Wetx: trak nějaký založ Wink .

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wetrixus
Zaslal: út srpen 02, 2005 2:32 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
NO hlavne jde o to jak je hrac schopnej vyuzit svoji postavu.... Je blbost rikat ze je najky chrakter spatny kdyz vas sejmou ale protom s tim neumite hrat... Hlavne na prvni urovni nezachranovat svet.... teda pokud na to nemate na to abyste to prezili...
Ale me by spis zajimalo co si myslite o pluskach jako takovych kdyz mate uz zkusenosti??
JO a taky bych rad upozornil stare zname ze obnovujem druzinu... takze:)
ale pokud je tu ale i nekdo jiny kdo nema skym hrat tak napiste:)nebo pokud mate volne misto??Smile

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: út srpen 02, 2005 12:46 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Zase si mě nepochopil, nemluvím o charakterech já měl v DrD vara s takovým charakterem...
Do o to povolání jako takový, zdá se mi... odbytý. Má málo možností vývoje, nebýt možnosti výběru školy, dospělo by to do stejné situace jako v klasickým DrD, magicuseři by se lišili pouze kouzly.
Já si udělal v rámci plusek vlastní pravidla (obdobná jako u theurga, může se na každé úrovni vybrat několik schopností nebo se zdokonalovat v těch starých (alchymie, živlová magie, nekromancie...)). Prostě sem čekal víc.
Je pravda že i tvůrci říkali, že čaroděj a bojovník bude archetipový povolání, ale zkrátka... čekal sem víc.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wetrixus
Zaslal: út srpen 02, 2005 13:53 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Tak sem hod nejake napady..... Very Happy a zlepskovaky Very Happy
No je pravda ze +ska jsou narozdil od klasiky vyrovnane.
A hraci nebo PJ nemuzou libovolne pozmenovat statd., protoze pak musis upravit vsechno....
Ale zase na druhou stranu si nemyslim, ze by to odflakli... me to prijde docela zajimave Twisted Evil

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: pá srpen 05, 2005 13:08 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
No... sem sem skočil na obhájení myšlenek.. toho bojovníka... mě jen va, že máte pravdu s tím, že na 8. úrov je válečník v poho... ale na 1. je to to nejhorší... né že bych byl "mačkyn", ale když si udělám bojovníka, tak to bude sirotek, nebo nalezenec;-)Jinak bych nemohl užit ani krátký meč v jedné ruce:.-( Jé to sice pravda... v real... ale v DrD je to už přece o něčem jiným... a jeho pojové umění vychází především z maxované OBR or SIL... což dokážou i jiné postavy... možná mi tam trochu chybí finty, které by se daly skutečně využit (a opravte mě, pokud tam je dost i pro nízké úrovně... moc velké podmínky pro splnění finty...))nebo i na první úroveň mu dat něco více než 3 body na dovednosta FYZ+1. stu. archytipu, když žádná ta schopnost se nedá srovnat třeba se zlofšejovými 10-ti (ale i 5!) body na jeho dovednosti... PLUSKA se mi líbjej moc, ale byla asi trochu chyba dělat každou postavu oděleně (postava=povolání...), páč jsou tam občas znatelné rozdíly:-/ Ale jinak je to SUPER!!!... chválím tvůrce... no asi sem hned hodím ještě jeden příspěvek... páč už sem zase zapomněl, na co že to všechno chcu odpovědět:-/ Very Happy

********************************************************
To žhavé téma - pište sem nějaké DOBRÉ zážitky z hraní... mi jich máme spoustu... až bude čas, tak je rd napíšuWink
********************************************************

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: pá srpen 05, 2005 13:17 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Ták... to je to slibované pokračování... souhlasím s Wetrixusem - to prostě neumí (ten někdo) s daným charakterem (povoláním... či čím) hrát... A ten čaroděj je vcelku v poho, je sice pravda, že s těmi kouzly by to šlo možná i jinak, ale je to i tak celkem pokrok oproti norm. pravidlům (to mě zase dostává na otázku souboj čaroděj vs. válečník... že je na 13. levelu celkem silnej... Máme jenoho magíča, co jede v Obraně... jako obraná magie, a jednoho válečníka... je ůplně jedno jakýho, páč 13. čaroděj si prodlouží kouzlo nějakej štít na trvání den... a má na den na zbroj KZ 30!... to se celkem blbě probije;-)... a oponujte, pokud se mejlím!)A u ná jsme ty kouzla již trochu okuchali;-)... doděláme ta nějaký pravidla, že na ty silný bude třeba i určitá znalost jiného oboru kouzel (školy chcete-li), a tím pude dané kouzlo seslat silněji... páš na tý 8-10 je to faght síla (pokud může ten čaroděj postupovat neomezeně (omezenost - ve smyslu omezení válečníka, kde třeby v porovnání toho supr kouzla na obranu má něco podobnýho šemíř na 10- arch. na 3 kola!!! - to snad mluví za vše... sice sou tam trochu rozdíly, ale celkově i tak;-)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Wetrixus
Zaslal: pá srpen 05, 2005 22:49 Citovat
Založen: 7.11.2004 Příspěvky: 175 Bydliště: Albireo
Navic pravidla jsou jen pomucka nikdo vam nebrani to predelat... Je to tam i napsane. A pokud jen nadavate a nic stim nedelate jste jen obyc konzumove co nejsou creativni.
Kdyz se mi to nelibi tak to predelam Very Happy VELKA TECKA

_________________
Strength and Honour
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 17 z 20
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.