Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  DrD+

Těšíte se na DrD+

Ano   [ 81 ]  
89%
  89%
Ne   [ 10 ]  
10%
  10%

Celkem hlasů : 91
123
Zaslal: st září 17, 2003 10:06 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
my asi taky přejdem na +.. snad u toho i zůstaneme:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
gegu
Zaslal: st září 17, 2003 13:30 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Mi taky přejdeme (teda jestli se nám bude DrD+ líbit) a naše postavy restartujeme na 1 úrovně (asi).

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Yb
Zaslal: st září 17, 2003 19:46 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tady mi nejde o to, že bych to nezvládl hrát.. hraju Shadowrun, hraju GURPs a ty jsou podle mne složité dost. Ale kouzlo DrD je v tom, že jsme si ho upravili k obrazu svému. Navíc to, co jsem zatím četl o DrD+ nezní zas až tak dobře. Ale jak říkám, neměl jsem je v ruce a asi také podlehnu.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Dragon
Zaslal: čt září 18, 2003 5:46 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 16 Bydliště: Meagrind (občas i Zlín)
Yb napsal:
Tady mi nejde o to, že bych to nezvládl hrát.. hraju Shadowrun, hraju GURPs a ty jsou podle mne složité dost. Ale kouzlo DrD je v tom, že jsme si ho upravili k obrazu svému. Navíc to, co jsem zatím četl o DrD+ nezní zas až tak dobře. Ale jak říkám, neměl jsem je v ruce a asi také podlehnu.


Jak říkám, když budeš skeptický nyní, tak tě pravidla pak nemohou zklamat, pouze potěšit.

_________________
It's good to be bad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
john_jarik
Zaslal: so září 20, 2003 14:53 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Xillos napsal:
Vůle je príma... Aspoň se dá odolat kouzlům který tě jinak donutěj v lepším případě usnout v horším zhebnout... Laughing


lidi, lidi. Vy delate, ajko byste nebyli na zadne prednasce o DrD+. O tom, ze existuji 3 fyzicke a 3 psychicke vlastnsti. jejichz kombinacemi (ve fyzickym a psychickych) ziskate 6 povolani 3+3 se prece vi.
hadejte, kdo vladne silou a obratnosti?? Bojovnik. kdo obratnosti a zrucnosti??? Zlodej... a Zrucnosti a Silou? hranicar.

obdobne je to u psychickych povolani. Charisma a Vule... Knez. Vule a Inteligence ... carodej a Inteligence a Charisma? Theurg (No ted se omlouvam, mozna ty posledni dve veci jsou prohozene Smile

Takze dej se Vule bozi (jak doslovne, kdyz je to soucast kneze).

A vsem kdo uvazuji o tom, ze DrD+ na Asterionu... tak muzu rici, ze knez tam fakt sedne jak prdelka na nocnik.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
john_jarik
Zaslal: so září 20, 2003 14:55 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Aha, tak ted bych hned rekl, ze to s tou inteligenci a Vuli ma byt theurg. Ten myslim potrebuje sakra Vuli. To je urcite jeho primarka Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Xillos
Zaslal: so září 20, 2003 17:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
john_jarik napsal:
Xillos napsal:
Vůle je príma... Aspoň se dá odolat kouzlům který tě jinak donutěj v lepším případě usnout v horším zhebnout... Laughing


lidi, lidi. Vy delate, ajko byste nebyli na zadne prednasce o DrD+. O tom, ze existuji 3 fyzicke a 3 psychicke vlastnsti. jejichz kombinacemi (ve fyzickym a psychickych) ziskate 6 povolani 3+3 se prece vi.
hadejte, kdo vladne silou a obratnosti?? Bojovnik. kdo obratnosti a zrucnosti??? Zlodej... a Zrucnosti a Silou? hranicar.

obdobne je to u psychickych povolani. Charisma a Vule... Knez. Vule a Inteligence ... carodej a Inteligence a Charisma? Theurg (No ted se omlouvam, mozna ty posledni dve veci jsou prohozene Smile

Takze dej se Vule bozi (jak doslovne, kdyz je to soucast kneze).

A vsem kdo uvazuji o tom, ze DrD+ na Asterionu... tak muzu rici, ze knez tam fakt sedne jak prdelka na nocnik.

Na žádné přednášce sem nebyl... Cool Takže nevim...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: so září 20, 2003 19:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Voni sou o DrD+ dokonce i přednášky??? Hm... Zajímavé(Čím víc o DrDu+ slyším tím víc ho chci Twisted Evil )!!!

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Dragon
Zaslal: po září 22, 2003 6:02 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 16 Bydliště: Meagrind (občas i Zlín)
Ne, vážně, na žádné přednášce o DrD+ jsem nebyl (rád bych šel, ale u nás se toho moc nepořádá (Zlín)). Doufám, že budou alespoň umístěny na stránkách Altaru nebo v Dechu Draka (v tomto případě by to ale asi nemělo cenu - další vyjde na začátku listopadu).

_________________
It's good to be bad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gegu
Zaslal: po září 22, 2003 13:58 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
A to já byl hned na dvouch na GameConu 2002 a 2003 Very Happy......

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
john_jarik
Zaslal: st září 24, 2003 9:33 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
gegu napsal:
A to já byl hned na dvouch na GameConu 2002 a 2003 Very Happy......


Tak zrovinka jak na EuroConu 2002, tak na Gameconu 2003 prednaska byla o DrD+ A todle se tam resilo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Xillos
Zaslal: so září 27, 2003 22:58 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Xillos napsal:
Vůle je príma... Aspoň se dá odolat kouzlům který tě jinak donutěj v lepším případě usnout v horším zhebnout... Laughing

Teď mám dokonce i ten případ: Hraju Never Winter Nights moje postava má malou vůli a v jedný místnosti stojí kouzelník který používá slovo moci Zemři loadoval jsem to asi 25-krát...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tenaka-Chan
Zaslal: po září 29, 2003 9:57 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
To my asi přejdeme na DrD+ z DaD (menší finanční náročnost, a navíc ty gumy u nás neumí moc dobře anglicky) Very Happy

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bliizard
Zaslal: po září 29, 2003 10:28 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Tenako nebo vás k tomu taky nutím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenaka-Chan
Zaslal: st říjen 01, 2003 10:03 Citovat
Založen: 26.9.2003 Příspěvky: 122 Bydliště: Jihlava(momentálně Brno)
Ne to vůbec mě se to líbí já si chci konečně zase zahrát pořádnýho lupiče už se na to těším!!!!!

_________________
ITS GOOD TO BY BAD!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 20
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.