Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  DrD+

Těšíte se na DrD+

Ano   [ 81 ]  
89%
  89%
Ne   [ 10 ]  
10%
  10%

Celkem hlasů : 91
Sir Mikk
Zaslal: po srpen 16, 2004 23:50 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
...a le pravdou je, že stále ve mě malý plamínek plápolá... asi tak před dvěma lety jsme se kámošema domluvili, že od 1. úrov. si to dáme až na pluskách... mě vám normálně ty vysoký úrovně už ani nebavjej:-)))...

P.S.: Neberte si ty moje řeči zas tak vážně... 6 let je sice dlouhá doba... ale věřím to bude stát za to... ale už to moc neprodlužujte... protože dokonalé není nic... a ta doba té dokonalosti začíná nasvědčovat (... teď nevím, zda jsem použil to zprávné slovo:-)... necháme to na 2004... to je tykový krásný.. kulatý... a dostatečně dlouhý(?)Smile))))))))))))... PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ... Už jsem v poho.. to se zase jen projevil jeden z těch mecj potlačovanejch záchvatů Laughing Laughing Laughing

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út srpen 17, 2004 11:11 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo jo, klid je důležitá věc.... Cool ale na druhou stranu.... člověk, teda skřítek sakra, se musí na něčem vybít !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil My (my jako já, i jako my chápete) to (DrD+ jako DrD+) chceme ( móóóóóc ) hned ( to jako ne teď ale co nejdřív, ale klidně hned) !!!!!!!!!!!!!!!!!!! jako !!!) Wink Laughing Cool

Because jednoduchá rovnice My (jako já i my) nemít (nevlastnit, nečíst) DrD+ (to co děláte, doufám Wink )= zlost + Altar nebýt

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: út srpen 17, 2004 14:25 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Je mi to jasný
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st srpen 18, 2004 17:22 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Mě taky .... Cool

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesty Hraničářů
Zaslal: čt září 09, 2004 19:29 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
mno tak jsem nekde cetl ze se s DrD+ zacalo uz nekdy v roce 1995 tj mooc davno

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt září 23, 2004 17:26 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, to já taky, ale myslím že tam taky bylo, že by to mělo bejt do vánoc - takže eště 5 let.... to celkem de....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: po říjen 04, 2004 17:36 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Cesty Hraničářů napsal:
mno tak jsem nekde cetl ze se s DrD+ zacalo uz nekdy v roce 1995 tj mooc davno


A cetl jsi posledni clanek v DD? nebo jsi se zucastnil prednasky na Gameconu? Tam by ses vsechno dozvedel. a ver, ze se neflakame. ja delam 12hodin denne skolu. potrebuju taky spat a do toho jeste dodelavky DrD+.
A ver, ze to nejde psat jako si sednout k pasu a jet. Na to musis mit naladu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Raven Damiel
Zaslal: út říjen 05, 2004 10:39 Citovat
Anonymní
To je pravda. Vím, jaký to bylo, když jsem psal bakalářku. Když jsem zrovna necítil Múzu ( a to bylo málokdy ), šlo to dost ztuha. Jenže jsem měl stanovený pevný termín, a ten jsem přetáhl jenom o rok Smile , ne o pět Wink .
john_jarik
Zaslal: st říjen 06, 2004 16:38 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Raven Damiel napsal:
To je pravda. Vím, jaký to bylo, když jsem psal bakalářku. Když jsem zrovna necítil Múzu ( a to bylo málokdy ), šlo to dost ztuha. Jenže jsem měl stanovený pevný termín, a ten jsem přetáhl jenom o rok Smile , ne o pět Wink .

jeste jednou uslysim, pretahnout o 5 a nseknu s tou tvorbou taky.
Stacilo by si jit za informacema, jak to kdy s tou tvorbou bylo.
Nedivim se, ze tydle keci spoustu z tvurcu DrD+ primeli se na to vybodnout v puli behu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Shark
Zaslal: st říjen 06, 2004 18:08 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
john_jarik napsal:

jeste jednou uslysim, pretahnout o 5 a nseknu s tou tvorbou taky.
Stacilo by si jit za informacema, jak to kdy s tou tvorbou bylo.
Nedivim se, ze tydle keci spoustu z tvurcu DrD+ primeli se na to vybodnout v puli behu.


Jakožto člověk, který sám také píše a také ví, co znamená, když psaní nejde, tě plně chápu.
Na druhou stranu se zase až tolik nemůžeš divit. Kdyby Altar nedělal z pluska takovou super/nej/bombu záležitost, mohl lidi příjemně překvapit tím, že by hra najednou vyšla. Bohužel tyhle fanfáry a následné omluvy za nedodělanou práci působily dost nepřesvědčivě až trapně.
Záležitosti uvnitř pluskařského týmu však měly vliv i na další věci, včetně Asterionu. Jen si vzpomeň na Bouchiho "poděkování"...
A konečně si myslím, že řadu tvůrců nepřiměly k odchodu ani tak "kecy" osob zvnějšku, ale spíše atmosféra a vztahy uvnitř tvůrčího týmu.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
john_jarik
Zaslal: čt říjen 07, 2004 15:00 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Shark napsal:
john_jarik napsal:

jeste jednou uslysim, pretahnout o 5 a nseknu s tou tvorbou taky.
Stacilo by si jit za informacema, jak to kdy s tou tvorbou bylo.
Nedivim se, ze tydle keci spoustu z tvurcu DrD+ primeli se na to vybodnout v puli behu.


Jakožto člověk, který sám také píše a také ví, co znamená, když psaní nejde, tě plně chápu.
Na druhou stranu se zase až tolik nemůžeš divit. Kdyby Altar nedělal z pluska takovou super/nej/bombu záležitost, mohl lidi příjemně překvapit tím, že by hra najednou vyšla. Bohužel tyhle fanfáry a následné omluvy za nedodělanou práci působily dost nepřesvědčivě až trapně.
Záležitosti uvnitř pluskařského týmu však měly vliv i na další věci, včetně Asterionu. Jen si vzpomeň na Bouchiho "poděkování"...
A konečně si myslím, že řadu tvůrců nepřiměly k odchodu ani tak "kecy" osob zvnějšku, ale spíše atmosféra a vztahy uvnitř tvůrčího týmu.


I tak se to da rici. Hold, dejou se veci dejou.
A co jednou opusti neci usta ci dokonce vyjde v casopise, to uz se nikdy vratit neda. A tak jde bud mluvit dal a nebo zmlknout a snist hořkou pilulku. Ale to uz ted opravdu nema smyl, kdyz se pripravuje tisk.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sir Mikk
Zaslal: po říjen 11, 2004 17:27 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Shark - Surprised)... ty bys mohl bejt dyplomat:o)... řekl jsi to nádherně;o)...
john_jarik - shark i ty máte pravdu... někdy to prostě nejde.. avšak jakožto natěšenej musím souhalsit i Raven Damiel... naše družina již 2 roky nehraje... čekáme, resp. čekali jsme na DrD+Sad... To čekání nás omrzelo a tak jsme s drD jako takovým nadobro skončili... asi... Pokud jsou ta pravidla jen z 1/2 tak hratelný, jak jsem slyšel, tak je vydejte (tím nemám na mysli ty výpočty pro soubojovej systém... Smile))... mě tolik výpočtů nevadíWink... já mám radši hraní jako takové, nežli hody kostkou (a to celá naše bývala parta) a tak je to pouze spestření;o)... Ale už to PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍ vydejte8-D... Btw: Rád bych si o tom někdy popovídal blíže... na Gamekony se nedotnu:(... nechtělo by se někomu s těch zasvěcenějších utrousit několik chvil svého života pro mě?!... na ICQ:312 040 367, s předchozí domluvou na čase na mikk@uletak.cz...(Surprised[... Thank'sSmile.. A Johne: "Neber si tak k srdci ty lidi... chápej, že oni jsou prostě jen zklamaní z toho hodně dlouhého čekání na ty zas*aný +Smile... Myslím, že by se zkrz ně neměli všichni rozhádat... Navrhuji hned po jejich vydání Very Fuckin Big Oslavu... kde se všichni uvidijou již né pod tím tlakem... ale pod tou úlevou:)... a všichni pospolu zakalijo.. A všichni budeme HAPPY Very Happy

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: pá říjen 29, 2004 10:58 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Albasir Stříbrný napsal:
To my jsme se dohodli, ze na plusko prejdeme. Nase stare postavy zanechame jako "mocne" cizi postavy a zacneme od znova od piky, od 1. urovne v plusku. Uz se na to moc tesim:)


jj... svatá pravda... můj šermíř na 24ú je sice šikula, ale svůdníka můžu mít i na DrD+... a taky se těším na tu haluz: Pánové... musíme někde swehnat 20zl, abych si mohl koupit koženou zborj... abych měl šaqnci proti tomu vlkovi:-))))... bude to dobrýSmile... 3koda že taky zrovna nemám peníze... to, co jsem si ušetřil z vánoc... a přesunul na únor (však to znáte:-) jsem už dávno někde prochlastal:-) a tak asi budu muset nějaký párový orgán, abych si to mohl koupit... je totiž proti mému přesvědčení někoho pro DrD+ zabit:-/... asi... nevím, ještě jsem je neviděl, ale dost možná u toho bude bersekr a pak je to o něčem jinýmSmile)))... Ať už mi to leží v rukou Twisted Evil ... proč si jenom říkám, že to zase nevijde:-/?! Evil or Very Mad

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cvalimír
Zaslal: so listopad 20, 2004 20:04 Citovat
Založen: 20.11.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: //// Neznámé
Very Happy Hurrrá! O vánocích už bude plusko!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pretam
Zaslal: so listopad 20, 2004 20:17 Citovat
Založen: 16.3.2004 Příspěvky: 7
a kde jsi to četl???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 9 z 20
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 18, 19, 20  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.