Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Cesty snů

Deli
Zaslal: st červen 22, 2011 7:35 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Tak jsem to taky dočetl. Nějak my nesedly hlavní postavy. Příliš fádní? Archetypální? Nikdo z nich mi nepřišel nijak sympatický. Snad jen ten kapitán Plavenských vojsk, který ale zase nebyl dost rozpracovaný. Sad
Xintru jsem si představoval jako větší drsňačku a Alwarin - jak se mi líbil na začátku, tak na konci si to u mě opravdu rozházel. Patetické až na půdu... Sad
Jak kamarád trefně poznamenal, poslední věta v knize by mohla být: "A tehdy ztratil schopnost proměny v bílého draka." Wink

U mě zatím teda vede Město přízraků, kde byly charaktery zajímavější a propracovanější.

Přesto nelituju koupě. Na Cestě snů se mi hodně líbily popisy zajímavých prostředí, které se pro hraní na Asterionu hodí. Smile Nevěděl jsem si rady se skřítky, jak pojmout jejich mentalitu (je taková rozhádaná) a i díky této knize v tom mám už více jasno. Smile

Takže děkuji, pište dál, věřím, že to bude lepší a lepší! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: so září 10, 2016 19:58 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Pár let zpoždění, ale dočteno. No krom zrození modrého měsíce nejslabší kus z asterionu co jsem zatím četl. Ze začátku mě to celkem bavilo, i když to na mě působilo spíše jako zápis ze hry (taky to jako dobrodružství hodlám použít). Bavilo mě to do zahrady, pak to pro mě bylo strašný.

Sice jsem již pochopil že knihy se stávají kánonem, ale doufám že v Krajinách 2 bude popis i jak to bylo za Xintry, Anaret ji v mém asterionu rozhodně neporazill.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.