Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Nemrtví a světlonoši  ~  UPÍŘI

Gwaihir
Zaslal: ne říjen 22, 2006 20:53 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
unnamed napsal:
Gwaihir napsal:
No já myslím, že normálně by děti mít mohli, ale na těch by asi nic nadpřirozeného nebylo.

Ne? Jejich geny (upírů) jsou trošku jiné... takže genetická informace kterou svým potomkům předají buda zajímavá... myslím že by jejich děti byli poněkud "zvláštní".


Poč by měli mít jiné geny?
Jinak pochybuju, že na Asterionu je něco, jako geny... psychické vlastnosti jsou dány duší z vnějšího světa, ne geny.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
unnamed
Zaslal: ne říjen 22, 2006 21:08 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Gwaihir napsal:
unnamed napsal:
Gwaihir napsal:
No já myslím, že normálně by děti mít mohli, ale na těch by asi nic nadpřirozeného nebylo.

Ne? Jejich geny (upírů) jsou trošku jiné... takže genetická informace kterou svým potomkům předají buda zajímavá... myslím že by jejich děti byli poněkud "zvláštní".


Poč by měli mít jiné geny?
Jinak pochybuju, že na Asterionu je něco, jako geny... psychické vlastnosti jsou dány duší z vnějšího světa, ne geny.

Já nemluvím o psychických vlastnostech. Proč by měli mít jiné geny než normální lidé? No zrovna u sebe nemám Klíč, takže nemám o co se zapřít. Odpovědět na tuto otázku bych mohl až po tom, co mi někdo vysvětlí, proč upíři nevrrhají stín a neodráží se v zrcadlech. Laughing (Až budu mít Klíč zpět, tak určitě něco vymyslím.) Podle mě prostě jejich děti nebudou normální. Vysvětlení dostaneš snad zítra. (Nechci totiž moc psát o neověřených věcech).

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: po říjen 23, 2006 18:46 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
No tak ani z klíče jsem se toho moc o těle nedozvěděl. Embarassed Spíš podle mě asi nebudou moct mít děti vůbec. Ještě se zeptám na jednu super věc na FAQ.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
blaza
Zaslal: po říjen 23, 2006 20:53 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
nazdar, ne ze bych to uz musel resit,ale "rozmnozovani" upiru by melo byt zajisteno pomoci kousnuti?

Jinak pokud jste meli moznost cist Dhanpire tak tam meli reseni tak ,ze k tomu byl zapotrebi jaky si ritual.A vsak v knize z toho vysel mysenec. Neco jako Blade.

jedno z moznosti?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po říjen 23, 2006 23:04 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Vzhledem k tomu,že upíří na Asterionu jsou normální nemrtví,takže obživlá těla,tak bych moc nad rozmnožováním neuvažoval.Pohlavní buňky zanokají dosti brzo po odříznutí od normálního krevního oběhu a svého prostředí.
A rozmnožováním kousnutím je taky blbost,což je napsaný v bestiáři.
Upíři se zřejmě nijak nerozmnožují,jen když se normální člověk stane upírem z vlastní vůle pomocí rituálu.
A ten stín a zrcadlo bude určitě v DrD+ vysvětlený pomocí obrazů v duševním světě.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blaza
Zaslal: út říjen 24, 2006 7:36 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
Musim priznat ze jsem zatim podrobne modul SaN neprocital. POkud vsak upiri pri kousnuti jen zabijeji a netvori tak dalsi nemrtvi ci upiry. Tak pak uz je opravdu jen moznost ritualu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út říjen 24, 2006 13:31 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
A ten je možný až po smrti...
Ne vždy je to oživené tělo, někdy je jen to tělo tak slabé, že se temnému duchovi neubrání... takže nemrtvý to není. Asi to vyřeším tak, že budou neplodní.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: út říjen 24, 2006 14:17 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Jaktože je to tělo mrtvé? Myslím, že temný duch ze stínového světa prostě jen vykopne původní duši a zaujme její místo, ne?

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
unnamed
Zaslal: út říjen 24, 2006 14:20 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Gwaihir napsal:
Jaktože je to tělo mrtvé? Myslím, že temný duch ze stínového světa prostě jen vykopne původní duši a zaujme její místo, ne?

Taky myslím. Někdy si najde tělo mrtvé,umírající a někdy jen oslabené.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: út říjen 24, 2006 14:59 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
A proč oslabené? Co já vím, tak je jedno koho, snad jen na theurgy a čaroděje by si měli dávat pozor...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út říjen 24, 2006 16:29 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
A proč oslabené? Co já vím, tak je jedno koho, snad jen na theurgy a čaroděje by si měli dávat pozor...

Víš jak se říká... ve zdravém těle zdraví duch. Laughing A oni musí podstoupit souboj s původní duší... a pokud si náhodou najdou někoho nad svoje síly... tak jsou pěkně v prdeli.
PS: Prdel je ve slovníku spisovné češtiny, takže nepoužívám žádné vulgarismy. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Salathiel
Zaslal: so leden 21, 2012 21:40 Citovat
Založen: 21.1.2012 Příspěvky: 4
Pokial som ja spravne pochopil co bolo napisane v moduloch tak temny duch si musi obsadit zive telo...cize tym padom neni nemrtvy...ale zivi clovek ktory ma len spicate zuby a musi pravidelne pit krv aby udrzal spojenie zo stinovym svetom......odkial ste inak prisli na to ze nemaju tien ci ich neni videt v zrkadle?...oni by mali byt normalne zivy ziadny superhuman....az na to ze to byvaju silny kuzelnici......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: ne leden 22, 2012 0:59 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Hmmm... samotné vypuzení duše a transformace na úpíra může být "zabití v organickém smyslu" ne? Tělo se po posednutí temným duchem celkem dost mění a až postupně získává lidštější podobu...

Jo, někde se nezmění - u zkušených upírů, kteří se se znemrtveným tělem umí líp vypořádat a udežet jej v normálu. Nezkušený upír je asi rád, že nějak drží pohromadě i když je mrtvé...

ale je to jen můj názor a nápad...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kelghor
Zaslal: ne leden 22, 2012 1:02 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Vidím to podobně jako Rauksul.

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kain
Zaslal: ne leden 29, 2012 23:56 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Rauksul napsal:
Jo, někde se nezmění - u zkušených upírů, kteří se se znemrtveným tělem umí líp vypořádat a udežet jej v normálu. Nezkušený upír je asi rád, že nějak drží pohromadě i když je mrtvé...

ale je to jen můj názor a nápad...
Myslím, že se změní vždy. Upír musí strávit v těle hodně času (několik úrovní), než se mu podaří ho transformovat do normální podoby. Smrt v přírodní úrovni je tak pro upíra dost problém.

_________________
Prach jsi a v prach se obrátíš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 10 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.