Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vojenství a umění  ~  Klíč bytostí astrálních

Chtěli byste v modulu Pro smrt a slávu Klíč bytostí astrálních?

Ano   [ 29 ]  
87%
  87%
Ne   [ 4 ]  
12%
  12%

Celkem hlasů : 33
miloslav.zaoral
Zaslal: pá říjen 01, 2010 11:59 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Zde můžete hlasovat, jestli by jste si přáli v modulu Pro smrt a slávu Klíč bytostí astrálních.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá říjen 01, 2010 20:54 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
samozřejmě chceme. je ale otázka jestli do něj budou nějaký potvory... i když třeba něco jako raven, ale s tím že bývá v armádách, nějaký bytosti co se rodí na místech bitvy, ať už hmotné nebo nehmoté ala přízraky z pouště po helabrionském hvozdu, klidně několik málo nemrtvých co v armádě používají nekromanti, nějaký MB kovář ala světlonoš, kharovy mutanty - cože sice nejsou MB ale v podstatě k nim jdou přiřadit, hlavně z nezasvěceného pohledu (přičemž zasvěceným bude khar, alwarin...) - něco jako "tyto MB z neznámých důvodů odolávají některým zažitým způsobům boje, Khar je zřejmě vytáhl kdoví odkud, protože na ně S.Mniši ve ST nenarazili...."...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sadaam
Zaslal: pá říjen 01, 2010 21:27 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
osobně bych spíš uvítal samostatný Klíč bytostí astrálních, kde by byly všechny dosud zmíněné obludy pohromadě Twisted Evil a pokud budou i nějaké MB v novém modulu, dal bych je tam... jinak asi nemá smysl dělat samostatný bestiář jen pro pár potvor Confused

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: so říjen 02, 2010 13:00 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Já jsem určitě 100 % pro, bestiář MB mi v posledních modulech hooodně chyběl a jsem ochotný si za něj i připlatit Smile

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: so říjen 02, 2010 13:52 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
já možná než k malému sešítku k tomuto modulu bych se přikláněl k Velkému Klíči. formou větší knihy shrnout všechny doposud vydané Klíče a doplnit příšery ze ZZS, Stínů a pár se jich vyskytlo i v dobrodružstvích v Dechu draka. Plus ty nové. Ten koncept tu už někde proběhl a mylím, že by měl mezi fanoušky velkou podporu Very Happy

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: so říjen 02, 2010 16:07 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Tenhle konceprt jsem sveho casu (tusim nekdy okolo vydani Stinu jihu) autorskemu tymu navrhoval, ovsem prechodem Asterionu pod Mytago se to ponekud zkomplikovalo. Na druhe strane vzhledem k rozsahlosti takoveho Velkeho Klice by se to mozna dalo realizovat jako spolecny projekt Mytago-ALTAR.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: so říjen 02, 2010 20:48 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
tak to by bylo supr!! Very Happy

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Liubao
Zaslal: út říjen 05, 2010 11:16 Citovat
Založen: 3.3.2010 Příspěvky: 1 Bydliště: Reogrind
Klíč bytostí astrálních bych v novém modulu ocenil a rád si za něj i připlatím, ale pokud by těch potvor bylo jen pár, asi by to opravdu nemělo valný smysl.
A nápad vydat všechny myšlenkové bytosti v jednom velkém klíči je hodně dobrý nápad, na 100% jsem pro.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deli
Zaslal: st říjen 06, 2010 19:57 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Já osobně si myslím, že vymyšlených (autory Very Happy) myšlenkových bytostí je mrtě moc. Ale tím, že nejsou pohromadě, na mnohé z nich vypravěč často zapomene a pak si říká, že by bylo dobré přidat další...

Vymýšlením krkolomných jmen a ještě podvinějších tvarů a schopností nových a ještě novějších myšlenkových bytostí podle mě není tou správnou cestou.

To s(z?)kompletování všech jiš zveřejněných bych uvítal spíše... I kdyby to bylo jen v elektronické verzi. Smile Vytisknout si to může každý, když zajde do kopicentra. .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deli
Zaslal: st říjen 06, 2010 19:59 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Omlouvám se za hrubky - těžký a hlavně dlouhý den. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt říjen 07, 2010 9:59 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No o tom kompletování jsme se bavili už i jinde, pro to bych byl pro v případě, že by zde byli trošku více popsané bytosti, které měli k sobě jen malý rámeček, například v ZZS.
Ale i když MB je větší množství, k tématickému modulu bych je v bestiáři určitě rád uvítal. Vždyť téma vojáci a umění k nim přímo vybízí Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fergo Fergusson
Zaslal: ne duben 07, 2013 20:32 Citovat
Založen: 22.4.2012 Příspěvky: 58 Bydliště: Mým domovem je Vyhnaství
I já bych nové MB uvítal. I když záleží na kvalitě. Pokud by šlo jen o staronové potvory s jinými jmény, které už někde byly ale v bleděmodrém, tak je pravda, že takové práce už potřeba není. Nicméně pokud by šlo o obludky nové, zajímavé a vyvážené tak proč ne, ty Pána jeskyně vždycky potěší.

_________________
A pane Fergusson, jak jste jen dokázal zabít toho lidožravého obra?
"Tákhle jsem máchnul sekerou a bylo po něm."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.