Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Help me!!!

petrondhor
Zaslal: út únor 09, 2010 1:37 Citovat
Založen: 9.2.2010 Příspěvky: 1
No,neviem,možno to vyznie,že som "ťululum" ale v obchode som kúpil ASTERION-Čas Temna,medzi stolnými hrami,takže som počítal s tým že kupujem stolnú hru.Miesto figúriek a rôznych kartičiek,ktoré väčšinou k stolným hrám patria,som v krabici našiel len tri zošity,popísané rôznymi postavami, dejinami a príhodami Asterionu.Tri mapy a jeden disk kde som opäť našiel prakticky to,čo už som videl v spomínaných zošitoch +"náčrty" akýchsi kartičiek,ktoré by možno krajšie nakreslil môj 9 ročný syn. Tiež ma zaujali články tipu tvorba postavy-ako by išlo o PC hru. Tu na stránke som sa tiež o nič viac nedozvedel,tak že:
VIE MI NIEKTO POVEDAŤ JEDNODUCHO A LAICKY,O ČO TU IDE? JE TO STOLNÁ HRA,PC HRA? Treba dokúpiť nejaké figúrky,či vytlačiť na PC spomínané kartičky? Nikde som nenašiel pravidlá týkajúce sa napr.stolnej hry,veď aj to klasické človeče nezlob se má v krabici návod na pravidlá hry.
Na moju otázku,či sa jedná o základnú verziu hry,mi predavač odpovedal,že ÁNO a nijako mi nevyvrátil,že nejde o hru.HELP ME!!! Najlepšie,ak by bolo možné na adresu: petrondhor@azet.sk
Predo Vám ďakujem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloslav.zaoral
Zaslal: út únor 09, 2010 16:27 Citovat
Založen: 19.6.2006 Příspěvky: 110 Bydliště: Jeseník/Sarindar
Čas temna je rozšiřující modul pro fantasy svět Asterion a je to vlastně popis světa pro vyprávěcí hru Dračí doupě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: út únor 09, 2010 17:01 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Hra_na_hrdiny

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: st únor 10, 2010 9:41 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Jak napsal Miloslav Zaoral, tak Asterion je svět pro RPG hry, především pro dračí doupě. Přes Čenisův z odkaz z wikipedie se dozvíš další. Já bych uvedl, půjč si od někoho hru Dračí doupě, přečti si o co jde a když Tě to zaujme, sežeň si spoluhráče a zkuste to. Nebo ještě lépe si najdi někde nějaké zkušené hráče, co již Dračí doupě hrají, zkus to s nimi a uvidíš. Pak pochopíš i k čemu je Asterion. Taky si můžeš osekanou verzi pravidel zdarma stáhnout tady: http://obchod.altar.cz/index.php?main_page=document_general_info&cPath=1_6&products_id=930
Tvůj omyl Tě buď vedl k nákupu (pro Tebe) zbytečné věci (maximálně jako taková netradiční "knížka") anebo Ti možná otevřel nový obzor a spoustu hodin zábavy.
Dej vědět, jak to dopadlo. Cool

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.