Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Přeměna drakolidí v draka

unnamed
Zaslal: ne říjen 22, 2006 20:58 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
U Ugrien jsem psal, že ji jde o to zabít co nejvíc lidí okolo (pomsta?), ne ležet.
Narzian, no o něm jsem právě psal že je jiný. Že on je jeden z těch, který přemohl dračí podstatu (podle mě).
Ano. Ze začátku se snaží napáchat co nejvíce škod. Ano na stáří si zalezou do jeskyně, spí a žerou okolní čumily.
Psal jsem snad něco jiného? Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: ne říjen 22, 2006 21:11 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Myslím to tak, že v mládí jim zas tak nejde o to abít, co nejvíc lidí. Vyděl bych to spíš jako prostředek k postupu na vyšší společensko-politickou příčku v kharově říši.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
unnamed
Zaslal: ne říjen 22, 2006 21:17 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Gwaihir napsal:
Myslím to tak, že v mládí jim zas tak nejde o to abít, co nejvíc lidí. Vyděl bych to spíš jako prostředek k postupu na vyšší společensko-politickou příčku v kharově říši.

Dobře. To zase uznávám já, dává jim to trošku víc původních lidských vlastností Laughing ... takže nakonec jsme se shodli na tom, že napřed zabíjí a ve stáří spí a žerou. Wink
Mohu se tě tedy ještě zeptat na tvůj osobní názor na "ne říjen 22, 2006 4:29 pm"?

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: ne říjen 22, 2006 21:22 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Já bych řekl, že pokud by tu dračí podstatu někdo úplně přemohl, tak by přestal být zlým drakem a proměnil by se zpátky na skřeta.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
unnamed
Zaslal: ne říjen 22, 2006 21:24 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Gwaihir napsal:
Já bych řekl, že pokud by tu dračí podstatu někdo úplně přemohl, tak by přestal být zlým drakem a proměnil by se zpátky na skřeta.

Ok. Ale proměnit zpět by se mohl jen pokud by litoval svých činů, ale pokud by ovládl dračí podstatu nebo by zamezil její působení, mohl by plně ovládat své nové dračí tělo a potom se i přeměňovat.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: ne říjen 22, 2006 21:29 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Podle mě dračí podstata znamená "chovat se jako svině" ( rozuměj libovat si ve vraždění lidí) Pokud ovládne dračí podstatu, tak se zároveň přestane chovat jeko svině a přemění se zpátky. Jinak někde v modulech je určitě napsané, že schopnost ovládat přeměnu mají jenom dobří draci.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
oggysu
Zaslal: po říjen 23, 2006 15:36 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
To že někoho ovládne dračí podstata neznamená, že se stane nemyslícím vraždícím strojem... tělo detetrminuje duši, soma sema. Takže i když byl od začátku záporák, bude prostě jenom větší, a všechno ostatní ustoupí do pozadí. Prostě se jen zrychlí proces "kažení" jeho duše, ale osobnost v rámci možností zůstává stejná. Takže pokud byl předtím pruďas, bude teď vypalovat vesnice kvůli každý blbině. Pokud nenáviděl např elfy, bude je nenávidět mnohem víc a jejich pronásledování mu zabere veškerý čas, ovládneho. Tohle můžeš aplikovat na Ugrien. Bavilo je mučit, teď se to stane jejich posedlostí. Nebo, pokud byli vždycky intrikáni, bavilo je s lidmi manipulovat, být šedou eminencí a ze zákulisí všechny ovládat, stanou se věčnými intrikány, budou vymýšlet šílené plány, geniální ve své prostotě, ve všem budou vidět zradu, ale nevšimnou si, že někdo už ovládá je... viz Narzian. Snad tě to trochu uspokojí... a pokud všechno vyjde, pak bych Narziana co nejdřív sepsal, ostatně už sem to měl dlouho v plánu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: po říjen 23, 2006 16:22 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Já dračí podstatu beru, jako že má druhou osobnost (podobně jako u rozdvojené osobnosti). Ta dračí ji prostě komplet vypudila (stejně jako se děje u vlkodlaků) a teď zbil jen psychopat, který má všechny vzpomínky původní osobnosti, jen je už naprosto jiný - nezbyli mu žádné dobré vlastnosti a neuvěřitelně si libuje ve všem zkaženém a zvráceném. Prostě ho ovládla zlá dračí podstata. Ale si to nechápete... no nic. Crying or Very sad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: po říjen 23, 2006 16:23 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
To Gwaihir: Znovu si přečti moji zprávu, která to všechno začala. Je na stránce 6...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: po říjen 23, 2006 16:32 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Já tě chápu, ale, neber si to nějak špatně, ta moje verze se mi líbí víc, a k tomu by vysvětlovala i Narziana s Ugrien bez toho, abychom nacházeli nějaké nové kličky a komplikovali stávající Řád světa... ale pokud se tobě líbí... Very Happy Jak je libo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: po říjen 23, 2006 17:21 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
Já tě chápu, ale, neber si to nějak špatně, ta moje verze se mi líbí víc, a k tomu by vysvětlovala i Narziana s Ugrien bez toho, abychom nacházeli nějaké nové kličky a komplikovali stávající Řád světa... ale pokud se tobě líbí... Very Happy Jak je libo.

Já neříkám že to tvoje nedává větší smysl. Všechna tahle diskuze se odvíjela od mé původní zprávy, ve které jsem se snažil zjistit váš názor na to, jaké by to bylo, kdyby se mohli i zlí draci proměňovat. Nevím proč, ale vždycky se každá diskuze odkloní od počátečního problému a zabývá se okrajovými částmi příspěvku, které nejsou vůbec důležité. Sad Sad Sad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: po říjen 23, 2006 17:48 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Tedy k tématu: je hloupost, aby se překrucoval Řád světa, aby mohli vzniknout zlí draci ovládající svou přeměnu. To je proti řádu. Já jen reagoval na to, že jsi psal, že ti Narzian přijde jako takový případ. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: po říjen 23, 2006 18:22 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
Tedy k tématu: je hloupost, aby se překrucoval Řád světa, aby mohli vzniknout zlí draci ovládající svou přeměnu. To je proti řádu. Já jen reagoval na to, že jsi psal, že ti Narzian přijde jako takový případ. Wink

Řád světa tím nepřekrucuju. Nechci to jako součást řádu světa, že se budou moci automaticky proměnovat, ale jako možnost pro velmi schopné jedince, že mohout získat převahu nad dračí podstatou. To že se něčemu postavíš, neznamená že je to něco proti Řádu.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.