Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Drak bere vše

Kibe
Zaslal: st leden 27, 2016 7:21 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Už ji někdo přečetl? Já jsem v podstatě na začátku a zatím se mi moc líbí. Smile

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st leden 27, 2016 22:00 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
...tak to se mas na co tesit!! Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
AndyF
Zaslal: út listopad 01, 2016 8:47 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
Kde se píše o carcharu??? Jaký to má statistiky ve hře?

A kde se tam vzali ti arvedani???

A já myslela že ti spiritistiti jako ta Delcante když hledají ve stínovým a vnějším světě ty duše a tak tak že jim to tlo zůstává tam kde je jako na tý hoče jek je tam k tomu i obrázek!

Bylo super že konečně něco bylo s Kirbegem trochu!

díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: po listopad 07, 2016 0:10 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Těžko na tohle odpovědět, ale sám zasebe bych řekl asi toto:
"Carchar i interpretace města, byly invencí autorky."
Do hry bych carchar ale bůvec nedoporučovali použít a Thurg zpracoval zcela jinak, pro hru přínosněji.

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
AndyF
Zaslal: po listopad 07, 2016 19:28 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
Kelghor napsal:
Těžko na tohle odpovědět, ale sám zasebe bych řekl asi toto:
"Carchar i interpretace města, byly invencí autorky."
Do hry bych carchar ale bůvec nedoporučovali použít a Thurg zpracoval zcela jinak, pro hru přínosněji.


Dobře děkuju Smile Já to četla a právě si to představovala jinak uplně. Takže když bych tam chtěla někoho jako nechat dojit.. tak se tam vic hodej ruiny a nějaký degenerovaný Thurgové a uprostřed ta vysoká věž s tou růží někde uvnitř a ty teleporty a kolem korully... a myslela sem že by tam mohla být právě cesta do podzemní říše zapomenutá, ruží tam mít nechci to by bylo moc silný a určitě by mi to náš normální Vypravěč nedovolil...ale teda takový... jako... neco jako postapo degenerovaný lidi co použivají arvedanský věci třeba i hodne pokrocily kteri jinde moc nejsou jako ja nymyslím vesmirnou lod ale třeba... čističku vody, kamna, pračku, nějaký stoj na jídlo a vaření a šití... Very Happy ale nerozuměj tomu, poslepovávají to nějak aby to nějak trochu fungovalo co tammusí hledat tu růži ale nejde jim to moc... nemužou pryč tak se porad křižej mezi sebou... to by šlo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: ne listopad 13, 2016 0:15 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
AndyF napsal:
Kde se píše o carcharu??? Jaký to má statistiky ve hře?


Nikde, ve hře neexistuje a doporučuju nepoužívat. I při teoretickým omezeným přístupu je to nesmyslně silné.

AndyF napsal:
A kde se tam vzali ti arvedani???


Nikde, žádní tam nejsou a nikdy nebyli Very Happy

AndyF napsal:
A já myslela že ti spiritistiti jako ta Delcante když hledají ve stínovým a vnějším světě ty duše a tak tak že jim to tlo zůstává tam kde je jako na tý hoče jek je tam k tomu i obrázek!


Tohle je trochu problematické, jako jeden z autoru SŽ se klaním k tomu, že Spiritisté vstupují (minimálně většinou a na nízkých úrovních) do Stínového a Vnějšího světa pouze duševně (tak jak je to popsání třeba u Delcante). Vstoupit do něj tělesně je umění o stupeň náročnější (je to třeba jedna z adeptských zkoušek spritisty, tedy na už poměrně vysoká stupeň nekromanta). To že to tam používají jen tak na cestování ažkoli je to v rozporu s tím co je v modulech nu.. ber to jen jako knihu a volnou inspirací. Viz odpovědi výše.

AndyF napsal:

Bylo super že konečně něco bylo s Kirbegem trochu!
díky


Kirbega bude dostatek v dalším modulu Wink Máš se tedy na co těšit.

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.