Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Slza pro dračího pána

Hanina
Zaslal: ne říjen 26, 2014 23:42 Citovat
Založen: 27.7.2012 Příspěvky: 7
Nějaké reakce na prvního kolibříka? Kromě toho, že kniha je moc prťavá? Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: ne listopad 02, 2014 20:15 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Přečteno Smile ok, je sice malá, ale na ten námět a příběh akorát. Navíc přináší několik zajímavých nápadů a neotřelostí - jednak uvidíme dva drakolidi přímo v akci (kde je vidět, že má každý jiný styl řešení problémů...), druhak se tam objeví věcička, která není tak úplně asterionská (myslím tím, že nepochází z planety Twisted Evil ) a to přináší inspiraci třeba pro dobrodružství (časem se takových věcí na Asterionu objeví možná víc?!)... no a co se týče hlavní hrdinky, Magnolie, ta dostane dost zabrat a musí si prověřit své schopnosti. Odehrává se to nějakou dobu po románu Magnolie a démon a dlouho před povídkami, takže máme první příběh z jejího "meziobdobí" Wink Mě to bavilo, párkrát jsem se zasmál (interakce postav jsou výborné) a je tam i dost akce... takže doporučuji přečíst všem, kteří sem ještě občas zavítají (a těm ostatním taky)!!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kibe
Zaslal: út listopad 04, 2014 13:31 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Také jsem knížečku přečetl (během jedné delší koupele:) ) a vidím to velmi podobně jako Sadaam.
Navíc bych vyzdvihl to, že se tu snad poprvé nějaký autor, pardon... autorka odvážila "ukázat" střet natolik drsný, že se dokonce drakočlověk, pardon... dokonce dva drakolidé musí ohánět, aby vyvázli ze smrtelného nebezpečí v celku.Very Happy
Doposud se v románech objevovali mocní Asterionu pouze jako rádci, loutkaři, nebo se zapojovali do "akce" levou zadní, čímž zdrtili veškerý odpor bez uronění kapky potu... Těším se na dokončovaný román Wink

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zurkhen
Zaslal: po červenec 17, 2017 13:29 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Tak můj názor na knihu je dost odlišný. Rozhodně nejslabší kousek z asterionu a i mezi povídkami v dechu draka je mnoho lepších kusů. I jako obohacení světa to vychazí nulově.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.