Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  Město přízraků

Gilgalad
Zaslal: ne únor 22, 2009 19:33 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Na úvodní stránce si můžete prohlédnout obálku k chystanému povídkovému románu Město přízraků.
Kniha vyjde toto jaro. Šest příběhů od šesti autorů vás zavede do Říše slepých bohů, některé z hrdinů jste mohli poznat již v povídkách sborníku Zrození Modrého měsíce.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: po únor 23, 2009 20:27 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Gilgalad napsal:
Na úvodní stránce si můžete prohlédnout obálku k chystanému povídkovému románu Město přízraků.
Kniha vyjde toto jaro. Šest příběhů od šesti autorů vás zavede do Říše slepých bohů, některé z hrdinů jste mohli poznat již v povídkách sborníku Zrození Modrého měsíce.


ja upravim, ze spise na pomezi Rise slepych bohu a Umrlciho kralovstvi :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kain
Zaslal: čt březen 05, 2009 4:30 Citovat
Založen: 20.1.2006 Příspěvky: 44 Bydliště: Brno
Obálka je skutečně moc pěkná...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: pá březen 06, 2009 16:02 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Opravdu se povedla. Kde ten Targent vlastně je? Na pomozí obou říší jsou jen bažiny a Braghina... nebo je to nějaké osadnické město v Mar´nub?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: so březen 07, 2009 12:14 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
v Mar'Nub? to snad ne?! tolik uprchlíků by se asi neshromáždilo tolik, aby založili celé město... o jediném, kterém vím, je Osirean Nam'Bata...

teda ne, že by to nebylo zajímavé, ale nezdá se mi to moc pravděpodobné Confused

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Cenis
Zaslal: so březen 07, 2009 13:38 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerik napsal:
Opravdu se povedla. Kde ten Targent vlastně je? Na pomozí obou říší jsou jen bažiny a Braghina... nebo je to nějaké osadnické město v Mar´nub?


mimo zname mapy z modulu :-)
Konkretne ve Sfarogu, ktery je o hodne vetsi, nez se muze zdat z mapy v NaS (podobne je to s Risi slepych bohu, takze to pomezi obou risi je dlouhe a tahne se od severu k jihu a pak k vychodu jizne od Yrakanu)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sadaam
Zaslal: ne březen 08, 2009 20:27 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
takže Slinos Mlači není jediná hranice ŘSB s Umrlčím královstvím??!! to je dobré vědět Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Silwerik
Zaslal: so březen 14, 2009 22:00 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Snad se v nějakém modulu taky na Říši dostane. Podle linek načrtnutých v Kaat se taky do světového dění zapojí... Ať se z toho nekromanti zvencnou Cool

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: út červenec 07, 2009 14:44 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
16.7. po 17.té hodině proběhne v pražském Krakatitu křest povídkového románu Město přízraků.
Všichni jste srdečně zváni!Smile

Straky na vrbě přijaly k vydání další asterionskou knihu, tentokrát se jedná o první část skřítčího románu. V současné době pracuje Roman Kýbus na obálce a vnitřních ilustracích.
Dále také společně s Čenisem dokončujeme dlouho přepracovávaný román Cesty snůSmile


Naposledy upravil Gilgalad dne út červenec 07, 2009 21:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: út červenec 07, 2009 16:31 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Jo na tenhle účel si nechám rád vysát peněženku Very Happy

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: pá červenec 10, 2009 18:38 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Slintám blahem Very Happy teď, kromě odborné literatury, nemám nic na čtení (resp. na to nemám náladu)... nové příběhy z mého "alterdomova" mi chybí, sem s nima!! Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dugatan
Zaslal: so červenec 18, 2009 10:26 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Město přízraků už mám téměř přečtené. A musím říct, že je každá povídka velice pěkná a čtivá. Všem autorům moc děkuji za nádherné počteníčko.Very Happy Na mysl se mi ale krade několik otázek. Dočkáme se ukončení Kharymovy cesty? Sekiti je příslušnicí dávno vyhynulé rasy nebo je něco jako matka pouště v Mar´Nub s jinou oblastí působení? Velice mě zaujala postava skřetice Argawary. Byla původem světlá elfka? Dozvíme se ještě někdy o ní? A vůbec mě nenapadlo, že v této oblasti je tolik obyvatel a že tam panuje docela obchodní ruch. Kdy se můžeme dočkat dalších knížek? Je mi jasné, že až je autoři dokončí. Ale jestli je vůbec nějaké předpokládané datum vydání!? A teď otázka, která sem moc nepatří. Hranice šílenství vyjdou hned po krajinách? Nebo mezi tím vyjde tématický modul o vojácích a umění?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: so červenec 18, 2009 10:27 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Město přízraků už mám téměř přečtené. A musím říct, že je každá povídka velice pěkná a čtivá. Všem autorům moc děkuji za nádherné počteníčko.Very Happy Na mysl se mi ale krade několik otázek. Dočkáme se ukončení Kharymovy cesty? Sekiti je příslušnicí dávno vyhynulé rasy nebo je něco jako matka pouště v Mar´Nub s jinou oblastí působení? Velice mě zaujala postava skřetice Argawary. Byla původem světlá elfka? Dozvíme se ještě někdy o ní? A vůbec mě nenapadlo, že v této oblasti je tolik obyvatel a že tam panuje docela obchodní ruch. Kdy se můžeme dočkat dalších knížek? Je mi jasné, že až je autoři dokončí. Ale jestli je vůbec nějaké předpokládané datum vydání!? A teď otázka, která sem moc nepatří. Hranice šílenství vyjdou hned po krajinách? Nebo mezi tím vyjde tématický modul o vojácích a umění?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: so červenec 18, 2009 12:57 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Dugatan napsal:
Město přízraků už mám téměř přečtené. A musím říct, že je každá povídka velice pěkná a čtivá. Všem autorům moc děkuji za nádherné počteníčko.:D Na mysl se mi ale krade několik otázek. Dočkáme se ukončení Kharymovy cesty? Sekiti je příslušnicí dávno vyhynulé rasy nebo je něco jako matka pouště v Mar´Nub s jinou oblastí působení? Velice mě zaujala postava skřetice Argawary. Byla původem světlá elfka? Dozvíme se ještě někdy o ní? A vůbec mě nenapadlo, že v této oblasti je tolik obyvatel a že tam panuje docela obchodní ruch. Kdy se můžeme dočkat dalších knížek? Je mi jasné, že až je autoři dokončí. Ale jestli je vůbec nějaké předpokládané datum vydání!? A teď otázka, která sem moc nepatří. Hranice šílenství vyjdou hned po krajinách? Nebo mezi tím vyjde tématický modul o vojácích a umění?


odpovim jen na neco a ne preskacku
S gilem prave resime pripadne pokracovani, kde by figurovali Cenisek a Kharym
Vojaci a umeni by mely vyjit drive, nez Krajiny II.
Taky jsme netusili, ze je tam ta oblast tak obydlena, dokud jsme nezacali psat :-)
Argawara byla elfka, nevim, jestli svetla z Lendoru, spise myslim, ze temna z Tary (asi z Cerveneho lesa). Darionovi se libil napad, ktery nam predtim ani neprisel na mysl, tedy to, ze po ceste tvarnosti jde jit i zpatky.

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dugatan
Zaslal: so červenec 18, 2009 13:24 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Taky se mě ten nápad moc líbil. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.