Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Kouzelníci

Kostra
Zaslal: so březen 06, 2004 21:11 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Vím že je to dost mimo mísu Embarassed Embarassed a tak prosím zprávce aby to nemazal. Půjčil jsem svému známému aplikace pravidel k falešné apokalipse a oblohy z listí a drahokamů svému známému a ten mi i s nimi odjel.A tak všechny prosím všechny kteří vlastní alespoň jeden z nich, jestli by mi to nemohli v el. formě poslat. Pokud jste z kolí brna nebo okolí můžeme se domluvit i na osobním setkání.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: ne březen 07, 2004 11:19 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Hmm to mi něco připomína Sad násSad( My sme totiž zase stratili hl. modul z Vzestupu temných bohů a to už po druhý!!PROKLETI BOHOVE!!Když se nám to stalo poprví tak sme koupili novej, ale ted už ne a doufáme že se najde....ale zatim nic. A já sem zrowna začal hrát Aurionovce tak kdyby mi nekdo polsal tech 5 stránek o Aurionovi...prosím prosím!!!

Kostra:ty co ty nemáš tak ty mi sme naštěstí neztratili, tak bych ti je moh poslat ale to je chceš kompletně celi??Jak bych to měl asi posalt?

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kostra
Zaslal: po březen 15, 2004 21:20 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Zastak blbej nejsem (no...)!!!
FA už mi nějaký dobrodinec poslal takže schánim jen aplikaci do OLD Very Happy .
Stači la by mi zadní a prvních pár stránek (především obory a školy).
Aurionovce bych se ti pokusil případně poslat hned jak zprovozním ten zasr...skener (vysoká kvalita za rozumnou cenu to určitě) Evil or Very Mad Evil or Very Mad.
Možná bysme měli založit téma ZTRÁTY A NÁLEZY Wink Wink .

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mortus
Zaslal: pá duben 16, 2004 8:24 Citovat
Založen: 16.4.2004 Příspěvky: 32 Bydliště: Na cestách a v hostincích...
Falešná apokalypsa mě fakt dostala. Psionik celkem ujde, ale mohl by mít
telepatii. ale jenom by mě zajímalo, jestli a kolik může mít kouzelník přátel. Protože v aplikacích o tom není vůbec žádná zmínka. Na jednu stranu, kdyby měl mít jenom 3 jako v DrD, ale na druhou stranu je až příliš silný. Jinak FA celkem ušla (šiši bum, tsu bum atd.) Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: so duben 17, 2004 18:46 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Mortus napsal:
Falešná apokalypsa mě fakt dostala. Psionik celkem ujde, ale mohl by mít telepatii.


Má schopnosti číst myšlenky.

Mortus napsal:
ale jenom by mě zajímalo, jestli a kolik může mít kouzelník přátel. Protože v aplikacích o tom není vůbec žádná zmínka. Na jednu stranu, kdyby měl mít jenom 3 jako v DrD, ale na druhou stranu je až příliš silný.


Kouzelník může mít vždy pouze 1 přítele zároveň, stejně jako v běžných pravidlech DrD. Tedy není-li jeho přítel zabit, nemůže si nového vyvolat.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Yb
Zaslal: so duben 17, 2004 21:47 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Shark napsal:
Mortus napsal:
Falešná apokalypsa mě fakt dostala. Psionik celkem ujde, ale mohl by mít telepatii.


Má schopnosti číst myšlenky.

Mortus napsal:
ale jenom by mě zajímalo, jestli a kolik může mít kouzelník přátel. Protože v aplikacích o tom není vůbec žádná zmínka. Na jednu stranu, kdyby měl mít jenom 3 jako v DrD, ale na druhou stranu je až příliš silný.


Kouzelník může mít vždy pouze 1 přítele zároveň, stejně jako v běžných pravidlech DrD. Tedy není-li jeho přítel zabit, nemůže si nového vyvolat.


Tak mne napadá (možná to tam je, pak se rovnou omlouvám), může mít kouzelník jen tři přátele za život? Nebo od každého přítele jednoho (cca asi dvanáct)?

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Shark
Zaslal: út duben 20, 2004 13:11 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Yb napsal:
Tak mne napadá (možná to tam je, pak se rovnou omlouvám), může mít kouzelník jen tři přátele za život? Nebo od každého přítele jednoho (cca asi dvanáct)?


Kouzelník může mít současně vždy jen jednoho přítele a žádného si nesmí povolat více než jednou. Počet přátel vyvolaných během života není jinak omezen než počtem uvedených přátel.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Raven Damiel
Zaslal: pá duben 23, 2004 12:32 Citovat
Anonymní
Teď jsem si vzpomněl na naše začátky. Kouzelník měl vždycky všechny tři přátele, kočku, havrana i ďáblíka. Sedávali mu na ramenou nebo pobíhali okolo a z očí jim šlehaly blesky na všechny strany, byla to jen taková magenergie navíc Embarassed
Tirion er Daerlen
Zaslal: st květen 05, 2004 13:42 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Tak to teda moc toho čaroděje vzrostla docela hodně... Laughing já měl nejoblíbenější kóču... Cool

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Raven Damiel
Zaslal: čt květen 06, 2004 11:08 Citovat
Anonymní
Můj oblíbenec je havran, jmenuje se Krák a je to nejlepší průzkumná síla naší družiny. Jenom teď se pohybujeme v okolí Hamády a místní klima mu vůbec nedělá dobře Sad .
Yb
Zaslal: čt květen 06, 2004 11:41 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Mě se taky vždycky nejvíc líbil havran. Z těch nových se mi líbí sova a lebka.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: čt květen 06, 2004 19:29 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Z těch původních jsem taky nejvíc preferoval havrana a z těch nových se mi líbí lebka,ivlit,xarn,vanga...V podstatě skoro všichni Laughing

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: ne květen 09, 2004 11:30 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Kenny napsal:
Z těch původních jsem taky nejvíc preferoval havrana a z těch nových se mi líbí lebka,ivlit,xarn,vanga...V podstatě skoro všichni Laughing


Nepřišlo ti pár z nich trošku nepoužitelných a zbytečných? Co jsem si u hráčů ověřil, důležité jsou jednoduché věci, které fungují. Příklad: Ďáblík je k ničemu. Je slabý a neumí ani létat, navíc si ho každý všimne. Jiný přílad: Havran je skvělá volba. Je nenápadný, umí létat a těžko se zasáhne. Třeba ten parazit mi přišel až zbytečně moc složitý a nepoužitelný. Navíc si nedokážu představit jak po někomho kouzelník po někom hází (pravda, pokud někoho zajmou a potřebují, aby je někam provedl, je to skvělé, ale to je příliš daná situace a dá se vyřešit třeba hypnózou, nebo sugescí).

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne květen 09, 2004 14:36 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Toho parazita měl náš čaroďej a furt se těšil, že s ním bude destilovat magi a následně to zpeněžovat...nakonec jeho přítel zůstal v zapomnění... Laughing já si zatím ty nový přátele moc nečet, takže toho vo nich moc newim ale přece jen mám v jako záložní postavu hobitku kouzelnici( Laughing náhodně naházenou a úplně suprovou) takže bych si to měl pomalu prostudovat...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: ne květen 09, 2004 19:15 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ale ta ďáblikova teleportace se může hodit.
Tirione,Yb myslel spíš toho parazita,co ovládá lidi.
No musím říct,že ten je jedním z nejmíň použitelných,ale jak říkáš v některých specifických situacích dá použít.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.