Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Kouzelníci

Sven Ivanhwen
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 10:16 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Xaltotun napsal:
Nejspíš DM někdy vytáhnu na kopírku, okopírujou se správný věci, pak dostane fixu a bude cenzurovat Smile nic lepšího mě zatím nenapadlo, protože i kdyby nám DM vyprávěl 8 hodin o Asterionu, tak bych si toho moc nezapamatoval.


S tou kopirkou je to drahe, ale nejlepsi reseni (vyzkouseno). Samozrejmne mnou predane veci nikdo na prvni hrani necetl, ale ted uz pochopili, ze by to mohlo byt k uzitku Smile
Jen fixu nahrad nuzkama - fixa je malo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xaltotun
Zaslal: čt prosinec 04, 2003 10:28 Citovat
Založen: 28.9.2003 Příspěvky: 33
udělals jim z toho puzzle a dal závod v sestavování ? Very Happy Very Happy
s postavou co mám teď to není potřeba (je ze Světlokazu, a okolí se dá shrnout jako lesy a driády), ale s příští to určitě zkusím, bude super o světě něco vědět Smile.

_________________
Veni, vidi, morty......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: pá prosinec 26, 2003 19:01 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Yb napsal:
[

Mě osobně se spíše líbí tématické než geografické moduly, ale budiž. Proč ne.
AD Zlatá pavučina- Představ si, že já jsem povídky pochopil hned na poprvé, to je zajímavé, viď? Děkuji za tvůj obdiv, je příjemné ho mít.
Co se jinak týče tvého vyjadřování, chci tě varovat. Je v pořádku vyjádřit svůj názor, ale né urážet. Autoři si dali záležet a vyjádřit se o něčem, že je to pitomé znamená, že se pak nemůžeš divit že to někdo řekne tobě.
Co se týče ALTARU, ten má výdělek z Asterionu prakticky nulový. Kdyby jsi trochu více přemýšlel, došel by jsi k závěru, že v ČR je rpg scéna celke slabá. Hodně stojí tisk a platit lidi a ten malý zbytek se vejde do kapsy prodejnám (ano, ony si také něco musí nechat).


Takže ALTAR jsou vlastně světci, kteří nemají z Asterionu ani korunu. Všechno dělají jen pro dobrý pocit z toho, že přináší spoustě lidí spoustu zábavy. A jeho zaměstnanci si musí přividělávat žebráním a podobně. Ach promiň Altare! Omlouvám se za všechny ty řeči o tvé hamižnosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Yb
Zaslal: pá prosinec 26, 2003 23:43 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Gwaihir napsal:
Yb napsal:
[

Mě osobně se spíše líbí tématické než geografické moduly, ale budiž. Proč ne.
AD Zlatá pavučina- Představ si, že já jsem povídky pochopil hned na poprvé, to je zajímavé, viď? Děkuji za tvůj obdiv, je příjemné ho mít.
Co se jinak týče tvého vyjadřování, chci tě varovat. Je v pořádku vyjádřit svůj názor, ale né urážet. Autoři si dali záležet a vyjádřit se o něčem, že je to pitomé znamená, že se pak nemůžeš divit že to někdo řekne tobě.
Co se týče ALTARU, ten má výdělek z Asterionu prakticky nulový. Kdyby jsi trochu více přemýšlel, došel by jsi k závěru, že v ČR je rpg scéna celke slabá. Hodně stojí tisk a platit lidi a ten malý zbytek se vejde do kapsy prodejnám (ano, ony si také něco musí nechat).


Takže ALTAR jsou vlastně světci, kteří nemají z Asterionu ani korunu. Všechno dělají jen pro dobrý pocit z toho, že přináší spoustě lidí spoustu zábavy. A jeho zaměstnanci si musí přividělávat žebráním a podobně. Ach promiň Altare! Omlouvám se za všechny ty řeči o tvé hamižnosti.


Nevím, jestli z něj nemají ani korunu, ale stojím si na tom, že na něm nemají šanci zbotahtnout (zaslechl jsem něco ve smyslu, že na poslední moduly se muselo i doplácet, ale tohle nemám ověřené).

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 14:03 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To je smutný...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 15:12 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
To je smutný...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


To je. Altar JE zisková společnost. A nejspíš je moc dlouho nebude bavit vydávat něco, na čem prodělávají.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 21:24 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Búúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, a kdo potom bude psát moduly...... ehéééééééééééééé Crying or Very sad Crying or Very sad hlavně ty o skřítčích kočkách Wink Twisted Evil to by bylo smutný Crying or Very sad

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: ne prosinec 28, 2003 21:33 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Jestli se něco takového stane, Asterionu pak bude škoda. Když už vydali tolik modulů tak by se to mělo dokončit. Ale hlavní je, co si o tom myslí Altar... Question

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
BUH
Zaslal: út leden 13, 2004 11:51 Citovat
Založen: 10.10.2003 Příspěvky: 1 Bydliště: HK
Tady někdo jménem Gwaihir napsal cituji:Podle mě je to nejhorší modul vůbec.No sdílím jeho názor v opačné podobě.Podle mě je to nejlepší co zatím k Asterionu vyšlo!!Kouzelníci jsou ted líp hratelní dá se pro ně vymyslet víc zápletek a i hráči se budou víc snažit vytvořit si svoje dobrodružství např: čaroděj na 12 úr který má (ted nevím jestli to pojmenuju správně) magickou hranici na 7 úr bude ješte před započetím hraní hlasit že musí sehnat nějakou knihu,učitele.........prostě cokoli co mu ji zvíší na 12+.

_________________
Bude válka.........Já ji rozpoutám.................
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt leden 22, 2004 14:24 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Lidi vy tady píšete jako kdyby už bylo po ALTARU...já mám teď rozečtenou apokalipsu a je to zajimavý až na to že mám čas si ji číst jen večer a usínám u ní...takže si stejně pamatuju vždycky jen půlku a musim to číst znova... Surprised

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ghandan
Zaslal: po únor 16, 2004 13:55 Citovat
Založen: 9.2.2004 Příspěvky: 5
No my sme to dostali do pracek a každý kdo má člověka si ihned naházel schopností co mohl no proste sdranda
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Dobeš
Zaslal: čt únor 19, 2004 12:29 Citovat
Založen: 19.2.2004 Příspěvky: 1
Hele, lidi, já vím, že tu nejsem moc dlouho a nepřečetl jsem si všechny zprávy, ale čekal jsem něco o magii, kouzelnících, o vašich vlastních výtvorech a ne o tom, jestli se pravidla povedly nebo ne. Každý má na to svůj názor a nevěřím, že ho změní. Rád bych se také zeptal některého z tvůrců pravidel, pokud se potuluje někde okolo na to, zdali by nebylo lepší stvořit vlastní systém používání kouzel. Například živloví mágové by podle mně potřebovali vlastní kouzla odpovídající jejich živlu, ne pouze roztřídění kouzel stávajících. Když už jde o modul o magii, který si stejně pravděpodobně koupí stejně pouze zájemci o magii, zdali by nešlo trochu přepracovat nynější pravidla. No už budu končit tak se mějte Palantino.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: čt únor 19, 2004 20:08 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Jan Dobeš napsal:
Hele, lidi, já vím, že tu nejsem moc dlouho a nepřečetl jsem si všechny zprávy, ale čekal jsem něco o magii, kouzelnících, o vašich vlastních výtvorech a ne o tom, jestli se pravidla povedly nebo ne. Každý má na to svůj názor a nevěřím, že ho změní. Rád bych se také zeptal některého z tvůrců pravidel, pokud se potuluje někde okolo na to, zdali by nebylo lepší stvořit vlastní systém používání kouzel. Například živloví mágové by podle mně potřebovali vlastní kouzla odpovídající jejich živlu, ne pouze roztřídění kouzel stávajících. Když už jde o modul o magii, který si stejně pravděpodobně koupí stejně pouze zájemci o magii, zdali by nešlo trochu přepracovat nynější pravidla. No už budu končit tak se mějte Palantino.


Systém si může vytvořit každý sám, resp. jich existuje mnoho, od Drd, ADnd, D20... My netvoříme svět pro pravidla, ale pro svět samý. To, že v Drd není dostatek živlových kouzel neznamená, že nejsou v jiných herních systémech. Navíc si může každý PJ vymyslet svá kouzla. Falešná apokalypsa není jen o magii, ale také prohlubuje Asterion jako takový. Její smysl není v prezentaci nových systémů, od toho jsou tu třeba tvůrci Drd+ a další.
Aplikaci mají na starosti Shark s Aldrickem, tak se určitě některý z nich taky vyjádří. Chtěli jsme ukázat různé pohledy na magii, příp. podnítit fantasii čtenáře, více přiblížit svět Asterionu z této stránky. Aplikace je až nutný dodatek pro systém, který v Čr dominuje. Možná bychom mohli udělat pravidla pro x druhů magie, y nových kouzel, ale to není cílem toho, co děláme, navíc proto ani nemáme potřebný prostor, protože by aplikace zabrala víc, než můžeme napsat, na úkor hlavního textu. Nevylučuji, že se na webu, nebo formou dodatků nějaká pravidla a další doplňky k magii mohou časem být, ale to je výzva také pro vás hráče a čtenáře, rádi vaše výtvory uveřejníme.
Uff, nějak jsem se dneska rozepsal:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: út únor 24, 2004 7:41 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Jan Dobeš napsal:
Rád bych se také zeptal některého z tvůrců pravidel, pokud se potuluje někde okolo na to, zdali by nebylo lepší stvořit vlastní systém používání kouzel. Například živloví mágové by podle mně potřebovali vlastní kouzla odpovídající jejich živlu, ne pouze roztřídění kouzel stávajících. Když už jde o modul o magii, který si stejně pravděpodobně koupí stejně pouze zájemci o magii, zdali by nešlo trochu přepracovat nynější pravidla.


Gilgalad již řekl vše podstatné, já jenom doplním několik drobností jakožto aplikátor. Nový systém magie a používání kouzel pro Dračí doupě by nešel vytvořit, aniž by se nezměnil celý herní systém, protože magie je jeho pevnou součástí a je provázaná s řadou dalších pravidel. Pokud se ti pojetí magie z DrD nelíbí, budeš muset zkrátka přejít na jinou hru.
Samozřejmě se nebráníme tomu, aby si hráči vytvářeli nová kouzla, ale to už je jejich záležitost. Dostatečné množství kouzel obsahují samotná pravidla a my jako aplikátoři se pouze snažíme jejich mluvou popsat to nejdůležitější na Asterionu, včetně magie.


Naposledy upravil Shark dne čt květen 20, 2004 19:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Raven Damiel
Zaslal: út únor 24, 2004 20:08 Citovat
Anonymní
Ivrin napsal:
Jestli se něco takového stane, Asterionu pak bude škoda. Když už vydali tolik modulů tak by se to mělo dokončit. Ale hlavní je, co si o tom myslí Altar... Question


Nemyslím si, že by Asterion v tom případě zanikl. Jen místo v tištěné formě by třeba něco vycházelo na webu nebo tak... Doufám, že se to nestane, hned si raději půjdu koupit několik výtisků FA Smile .

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.