Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  KLIMATOLOGIE

Měly by se geografie Asterionu upravit tak, aby dávala větší smysl i přesto, že se dostaneme do rozporu s dříve vydanými materiály?

Jo, celý překopat.   [ 2 ]  
7%
  7%
Pokud to nezasáhne do Tary,od jižního pobřeží k Bílým horám tak ano.   [ 2 ]  
7%
  7%
Ano, ale jen věci, které se příliš neprojeví - např. zvětšení Vnitřního moře.   [ 23 ]  
85%
  85%

Celkem hlasů : 27
Gwaihir
Zaslal: po březen 10, 2008 14:27 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Kibe napsal:
Myslim, že ve světě fantasi a magie to nebude zapotřebí...Tedy dejme tomu, že máme vyřešený 1. problém....jak to tedy bude dále s obratníky a počasím? Kde tedy je rovník a jsou obratníky stejně daleko?


S tímhle přístupem vůbec nemusíš řešit, kde jsou obratníky, protože ve světě fantasy a magie nemusí mít žádný vliv na počasí...

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lamius
Zaslal: út březen 11, 2008 19:43 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Netušil jsem, že můj "neškodný dotaz" rozproudí takovouto diskuzi. Very Happy Snad bych se mohl připojit se svým (byť nikterak konstruktivním) názorem- já bych to nehrotil. Zvětšení Vnitřního moře určitě není problém (až na poznámku pro družiny cestující na Lendor), ale podle mě raději nezasahovat než překopávat nějaké podstatnosti. Pokud jde o těch pár všetečných hráčů kladoucích dotazy, tak rozumnému hráči se jistě dá říct, že Asterion 1/je uměle vymyšlený svět a tudíž se nedá očekávat od autorů, že vyřeší do posledka každý detail, 2/že je to zcela jiný svět než ten náš a že tam platí jiná pravidla (magie, bohové a salové- ty bych obzvláště zdůraznil). Pokud se zeptá postava, tak tam už opravdu není co řešit. Cool

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: so duben 19, 2008 14:13 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Len malú poznámku nesúvisiacu s klímou. Vnútorné more vzniklo najväčším magickým rituálom v histórií Asterionu - rodzdelením pôvodného kontinetnu na Taru a Lendor. Pridať 1000 km znamená znásobiť silu rituálu tak, aby bol väčšia o 1000 km. No ak to chcete takto urobiť tak v tom prípade by som vedľa Narian nechcel stáť....

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rauksul
Zaslal: so květen 10, 2008 21:27 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Já jsem na problém s knimatem narazil když jsem zjišťoval kdy jsou jak častý bouře... A pak ještě větrný hory. a jiskřivá pláž.... polde PP tam je "bujný tropický prales" - přesnějí 50km pás pralesa... ale je to už docela za obratníkem... ale kdyby se opravdu jižní pol jaksi posunul jižněji, (=severní polokoule by se natáhle) tak by to taky sedělo... Tak mě napadá, nemohla by znažný rozdíl teplot Tara x Lendor způsobit i obecně vyšší nedmořská výška? (lendor vytlačen výš po velkým zemětřesení?) Napadla mě i obecně vytší "šišatost" asterionu, ale to by zase byl jen vyšší výkyv teplot...
Jinak souhlasím s tím rozšířením moře a "vyšší" rovinou ekliptiky, to je podle mě rozumný...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.